Jump to content
Dogomania

Kaja ,Czarek ,Lucas Owczarki NiedokońcaNiemieckie


olekg89

Recommended Posts

  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

co do religii . Prawdę mówiąc to chodzę na religię żeby pogadać, przyznaję się bez bicia .
W tym roku 4 miałam na koniec, ale siostra która mnie uczyła chyba neizbyt za mną przepadała, bo rozwalałam jej lekcję rozmawiając i śmiejąc się .
Chociaż pod koniec roku na religii gralismy rozmawialiśmy o egzorcyzmach to wtedy było ok . Od następnego roku chyba nie będę chodziła .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']Arkadiusz śpi i pierdzieli przez sen "przewróć się" haha
Ale hitem było jak przez sen się pytał "zrobisz mi kopytka na obiad?"[/QUOTE]
:roflt:
Ja się kiedyś pytałam przez sen ile potrzeba ziemniaków na jednego placka ziemniaczanego :diabloti: Albo poszłam do sypialni rodziców i zaczęłam do mojej mamy ' czego ku*wa Kaśka chcesz' :lol:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Gadanie przez sen jest mistrzostwem :evil_lol::evil_lol:
Siostry mi kiedyś opowiadały że usiadłam na łóżku i przez dobre 10 minut szukałam czegoś pod kołdrą aż w końcu wrzasnęłam że szukam "E od alfabetu" i położyłam się spać. Innym razem natomiast wydzierałam się na siostrę bo nie wiedziała co to są niespodzianki a niespodziankami były falbanki na jajkach :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Ogólnie to jak ja gadam przez sen to strasznie przeklinam i się wydzieram na ludzi, którzy do mnie coś mówią więc to jest dodatkowa atrakcja a gdyby tego było mało to śpię z otwartymi do połowy oczami :evil_lol:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Ja nie gotuje ,przecież :P
Biszkopta ,albo jakieś z owocami to upieke.Ale nie mam miksera tutaj ,a ręcznie kręcić nie będę.
Ale dziś był prawie rozwód tak mnie wqr..ł od samego rana ,że mialem ochote go walnąć patelnią.

Boże czuje się jak na koncercie.Kaja skuczy przez sen ,Czarek warczy ,Lucas oddycha jakby się dusił a ten największy debil chrapie jak 80letni chłop...A ja musze psuć se słuch i spać ze słuchawkami w uszach :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Gadanie przez sen jest mistrzostwem :evil_lol::evil_lol:
Siostry mi kiedyś opowiadały że usiadłam na łóżku i przez dobre 10 minut szukałam czegoś pod kołdrą aż w końcu wrzasnęłam że szukam "E od alfabetu" i położyłam się spać. Innym razem natomiast wydzierałam się na siostrę bo nie wiedziała co to są niespodzianki a niespodziankami były falbanki na jajkach :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Ogólnie to jak ja gadam przez sen to strasznie przeklinam i się wydzieram na ludzi, którzy do mnie coś mówią więc to jest dodatkowa atrakcja a gdyby tego było mało to śpię z otwartymi do połowy oczami :evil_lol:
[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

[I][B]Dawnoo temuu jak byłam jeszcze piekna i młoda ....to zdarzyło mi sie przez sen rozwalic łuk brwiowy moje młodszej siostrze ( SPAŁYSMY RAZEM ) bo w snie walczyłam z jakimś oszołomem ze szkoły ...jak w koncu mnie dobudziła to zobaczywszy Ją zalaną krwią mało co na zawał nie zeszłam..hihhihi..... dzisiaj jak to wspominamy to ryjemy ze smiechu ale wtedyy....nie było mi wcale wesoło ..[/B][/I]

[quote name='olekg89']Ja nie gotuje ,przecież :P
Biszkopta ,albo jakieś z owocami to upieke.Ale nie mam miksera tutaj ,a ręcznie kręcić nie będę.
Ale dziś był prawie rozwód tak mnie wqr..ł od samego rana ,że mialem ochote go walnąć patelnią.

[I][B]a cuż takiego uczynił żeś miał wkurwa w dooopie jak mawia moja chrzesnica? hihihih
[/B][/I]
Boże czuje się jak na koncercie.Kaja skuczy przez sen ,Czarek warczy ,Lucas oddycha jakby się dusił a ten największy debil chrapie jak 80letni chłop...A ja musze psuć se słuch i spać ze słuchawkami w uszach :/[/QUOTE]

[I][B]kup mu takie cus w aptece na chrapanie ...zapomnialam nazwy hihihi

[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...