Jump to content
Dogomania

DT po trzech dniach oddaje ślepego psa, pilnie potrzebna pomoc!


Recommended Posts

  • Replies 171
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ojeja... alez on jest piekny, taki drobniutki:(

porobie mu ogloszenia ale nas maxa ledwo sie wyrabiam, latam teraz z dzieckiem na spotkania integracyjne w przedszkolu, i ledwo daje rade z cala reszta... ale jak mi sie uda przysiasc choc na godzinke to polece ze slepaczkiem, przydalby sie dobry tekst opis....

Link to comment
Share on other sites

dorcass dziękuję za pomoc.
Czy ktoś mógłby zdziałać cuda i przekszatłcić mój opis z pierwszego postu na coś sensownego i przyciągającego uwagę? Ja ma raczej twardy język jak widać.

Vannes dziękuję, że myślisz o znalezieniu DT dla ŚLEPACZKA, ja znam już tylko zapchane na maksa domy tymczasowe. :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vannes']Ha!
Myślałam, myślałam i wymyśliłam!

Moja kol. wyjeżdża na kolonie potem może brać go na dt!

Hurra![/quote]
Cudna wiadomość:multi::multi::multi:. Tylko czy to pewne? I od kiedy? Tzn. kiedy to bedzie to po koloniach?
Z wrażenia pisze coś tak nieskładnie :razz:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='HebaNova']oczywiście najpierw jej rodzice muszą się zgodzić![/quote]

Akurat już pytała i się zgodzili. Naprawdę ja nie jestem niepoważna...

_______________________________________________

Tak to jest pewne :loveu:

Tylko że ona może go wziąźć dopiero gdzieś

od 18 do 20. Znaczy wtedy go bierze nie na te kilka dni :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlfaLS']Cudna wiadomość:multi::multi::multi:. Tylko czy to pewne? I od kiedy? Tzn. kiedy to bedzie to po koloniach?
Z wrażenia pisze coś tak nieskładnie :razz:.[/quote]

to ja cche go wziąć. Zobaczyłam go i prawie się popłakałam. moi rodzice godza się an tymczasy więc Hebanova nie ma problemu. A jak zobacza tego bidoczka to an pewno sie zgodza. Teraz jade na kolonie potem an wczasy. więc koło 20.08 mogłabym go zabrać.

Link to comment
Share on other sites

Kurcze jakbym mieszkała bliżej to sama bym go wzięła na ten miesiąc na tymczas:lookarou: a tam musimy znaleźć coś bliżej bo nie ma sensu wozić psiaka ponad 600 kilometrów w jedną stronę na miesiąc. A na dłużej wziąć go niestety nie mogę:cool3:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlfaLS']Kurcze jakbym mieszkała bliżej to sama bym go wzięła na ten miesiąc na tymczas:lookarou: a tam musimy znaleźć coś bliżej bo nie ma sensu wozić psiaka ponad 600 kilometrów w jedną stronę na miesiąc. A na dłużej wziąć go niestety nie mogę:cool3:.[/quote]

Właśnie najlepiej by było gdyby ktoś go wziął na ten czas. Nawet wzięłabym go wcześniej bo się dowiedziałam że wracam 16 a nie 20. Zawsze te 4 dni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...