Jump to content
Dogomania

Hiena 3 miesięczne cudo szuka domu!


Wiewiórka

Recommended Posts

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Byłam dziś u niej... Olka musiała mnie wyprowadzić ze schroniska, szczerze mówiąc dawno nie było mi tak przykro jak dziś... Hiena jest jeszcze na kwarantannie w boxie z pieskami mniej więcej jej wzrostu. Jak nas zobaczyła tak zaczęła szaleć i skakać i piszczeć, ze szczęścia się nawet posiusiała. Siedziałam przy niej pół godziny... dałam jej parę ciasteczek i witaminki. Ona tak biedna tam jest... i tak się cieszyła a jak podszedł do krat taki burek i chciałam go pomkiziać z zazdrości może z żalu żuciła się na niego ;( Przed schroniskiem spotkałam panią która siedziała i usłyszała jak gadamy o tym jaka to Hiena jest biedna zaczeła opowiadać o swoim psie i pomyślałam żeby spytać się jej czy by nie wzieła Hieny znaczy czy by jej jakoś nie wyprowadziła ze schroniska, ale powiedziała że boi się wejść i spojrzeć na te wszystkie smutne oczy... było jej naprawdę przykro więc nie nalegałam. Jutro najpierw jadę z kolegą do Katowic na jakąś giełde bo podobno tam będzie ktoś kto chciał kotka to bym Łaciatka wydała, a po giełdzie jeszcze do Hieny i Kolega (jest dorosły) ponegocjuje o wydanie Hieny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Ale gdzie znajdzie się hotel na już? To chyba nierealne :([/quote]
teoretycznie mam numer do Pani z Okrzei w Sosnowcu, hotel co prawda się nadaje dla większych psów bardziej i nie wszyscy tą panią lubią,ale ja nie mam nic przeciwko niej,a 2 tygodnie to nie jest długi czas.
a od kiedy to dokładnie do kiedy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basiapron']teoretycznie mam numer do Pani z Okrzei w Sosnowcu, hotel co prawda się nadaje dla większych psów bardziej i nie wszyscy tą panią lubią,ale ja nie mam nic przeciwko niej,a 2 tygodnie to nie jest długi czas.
a od kiedy to dokładnie do kiedy?[/quote]

No to jeśliby się dało... ale Wiewiórki coś nie widać :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']Wygląd na to, że nikt. Czyli była Hiena i Hieny nie ma albo za chwilę nie będzie, bo niejeden się połaszczy na takie ładne psiątko...
Trochę mi się to wszystko nie podoba...[/quote]
jeśli ktoś ze mną pojedzie-jestem w stanie ją odebrać, Hiena mnie zna. W Sosnowieckim schronisku kierownik jest na urlopie.Trzeba ja gdzies umieścić, nawet w tym hoteliku.I szukać domku.
Maciaszku-zadzwonię do Ciebie w tej sprawie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']Możesz zadzwonić, ale co ja pomogę?
Skąd wziąć kasę na hotelik?
A jeśli Wiewórka nie będzie mogła jej wziąć po powrocie? Co wtedy?
No chyba, że szybko dom znajdzie.
Ech...[/quote]
no właśnie tym się martwię, że się okaże że po powrocie Wiewiórka jej nie weźmie. Mysle kto z moich znajomych mógłby ją przetrzymać. Kurde, troche pogmatwana historia. Póki co idę się zbierać do lekarza i pomyśle po drodze.

Link to comment
Share on other sites

No ja wiem,ale czasami ktoś nie zmienia tytułu na bierząco i te 3 miesiące mogły być np. 2 miesiące temu i teraz sucz mogłaby mieć 5 miesięcy.:razz: dobra,namotałam troche.:evil_lol:

Ten DT jest na 2 tygodnie potrzebny? A może być w Kielcach? Zapytam się koleżanki,ale nic nie obiecuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maciaszek']Możesz zadzwonić, ale co ja pomogę?
Skąd wziąć kasę na hotelik?
A jeśli Wiewórka nie będzie mogła jej wziąć po powrocie? Co wtedy?
No chyba, że szybko dom znajdzie.
Ech...[/quote]

3 miesięczny szczeniak to powinien szybko domek znaleźć

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiewiórka']Wiem głupio zrobiłam że domku nie sprawdziłam i drugi raz tego błędu NA PEWNO nie popełnię. wyjeżdżam na 14 dni. Tylko właśnie nie ma kogoś kto by ją wizą na ten czas...[/quote]

Z tego i innych postów zrozumiałam, że Wiewiórka po powrocie weźmie ją do siebie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...