Jump to content
Dogomania

Remik vel Killer szukał domu i...znalazł.


majqa

Recommended Posts

[quote name='Isadora7'](...) też mi nowość, od poczatku było wiadomo, że (...) [/quote]
Czy mnie się wydaje, czy to zarzut manipulacji, bo nie wiem, czy zaraportować? :eviltong: A propos Isadorko...olałaś sprawę, a pytałam na serio. Jak mam wyłączyć szczek/ raban Mani? Czekam na instrukcje!!! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 993
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak mnie zastanawia, ze Remik dostal ten antybiotyk, czy mial jakies problemy?. Kiedy sterylizowalam suczki tez im robilam zastrzyki z antybiotykiem. W przypadku MIsia nie dostalam nic, lekarz stwierdzil, ze nie ma potrzeby. W sumie wszystko pieknie sie goi( Misiek mial kastracje w sobote), do poniedzialku zalatwil na amen dwa kapelusze, juz wiecej nie dalo sie sklejac, bo zrobilby sie ciut przy male wiec pognalam do Lodzi po nastepne

[IMG]http://images37.fotosik.pl/189/6a2f8875a78f3598med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Majqa gratuluje decyzji:lol:Sama zmagałam sie z podobnym dylematem,Gufi mi zaufał a ja go oddaje:-(.Ajulka pisała mi: oj bedziesz tęskić,płakac a ja wiedziałam,ze tęskić tak ale płakać nie bo ja rozumiem,wiem co sie dzieje,ze nie stanie mu sie krzywda ale Gufi nie będzie wiedział co sie dzieje,czemu go zostawiłam.On też za mną chodził wszędzie:roll:zawsze musiał byc w tym samym pomieszczeniu co ja,co szczególnie męczące jest gdy sprzątam i chodze po całym domu a przyczepiony do moich nóg pląta sie ślepy,kulawy pies:eviltong:jednak Guf w nowym dt radzi sobie duzo lepiej niz sie spodziwalam,szybko znajdzie sobie nowy obiekt do prześladowania:evil_lol:
Gdybym mogła tez bym zatrzymała tymczasa:razz:a tak ktoś będzie miał to szczescie byc wlaścicielem takiego cuda.

Link to comment
Share on other sites

Królewicz ma bardzo dobrze, przerwy w sikaniach są dłuższe o...całą godzinę. Śmigamy więc co 3h i w takim rytmie żyjemy, choć np. w ubiegłą nockę byłam z nim ok.24.00, 2.00, 4.00, 6.00 ale nie dziwota, wariował się i pił do upadłego. Rezerwową sikalnię urządził sobie w małym pokoju. Dziś wymienialiśmy podsikany kabel od tel. (dodatkowo pogryziony przez Frankę). Apetycik, humor, woreczek bez zawartości, szewki, sikadełko, wszystko w porządku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Erazm'](...) Maniutek nie daj sie wygryzc:evil_lol:[/quote]
Ta opcja nie wchodzi w grę. :shake: Dzisiejsza, miniona noc była pod znakiem miłości Maniutkowej, gmerania w Mani, miziania jej, obcmokiwania itd., a Remiś okupował w tym czasie ponton. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...