Jump to content
Dogomania

POMOCY! Zostawiony w lesie...na śmiercionośnej lince. Czarek już w nowym domku!


Recommended Posts

Ale piekny kawaler :loveu: Ze tez musial tyle wycierpiec:placz: Zaznaczam

Moge tez wspomoc kolejnym banerkiem
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/pomocy-zostawiony-w-lesie-na-smiercionosnej-lince-141529/"][IMG]http://img37.imageshack.us/img37/8241/czarus.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 260
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Co jeste potrzebne psiakowi??? Jak rozumiem ma dt...?
Może bedziemy mogli pomóc w zakupie leków i karmy.
Możemy go poogłaszac u siebie na adopcjach buldozków, może uda sie allegro ...prosze o kontakt.
Dzwonia do nas ludzie w sparawie adopcji BA może znajdzie sie domek.
Poprosze tez kontakt do dt i dobry tekst o psie do ogłoszeń...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']kupili buldoga bo modne... ale okazało się, że to trzeba dbać, oczka leczyc, pewnie zoperować - to sru do lasu :angryy::angryy::angryy: chce się krzyczeć z bezsilności bo to nigdy się nie skończy :placz:[/quote]

`. Mi to aż brakuje słów na takie okrucieństwo... :-(
taki piękny psiak a tak go "zniszczyli".
Miejmy nadzieję, że szybko wróci do zdrówka.
Podnoszę Białaska.

Czy psiakowi można robić ogłoszenia, czy poczekać aż się wykuruje?.

Link to comment
Share on other sites

[B]AguusS__x33[/B] można już robić ogłoszenia. ;) Jeśli znajdzie się odpowiedzialny domek to na pewno poczeka aż psinka dojdzie do siebie.

[B]Inez[/B] skontaktuję się z Tobą w najbliższym czasie. I napiszę jakiś dobry tekst do ogłoszeń. A z Allegro pomoże kochana cioteczka Isadora. :loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='.::Blue_Lagoon::.'][B]AguusS__x33[/B] można już robić ogłoszenia. ;) Jeśli znajdzie się odpowiedzialny domek to na pewno poczeka aż psinka dojdzie do siebie.

[B]Inez[/B] skontaktuję się z Tobą w najbliższym czasie. I napiszę jakiś dobry tekst do ogłoszeń. A z Allegro pomoże kochana cioteczka Isadora. :loveu::loveu:[/quote]

`. Okej. ;) Ja mu mogę robić ogłoszenia. Wpierw niech któraś cioteczka napisze tekścik i żeby był kontakt oraz gdzie obecnie przebywa Czaruś. Gdy będzie allegro to wtedy zajmę się ogłoszeniami. ;)
A i czy jest może mały, podlinkowany banerek Czarusia ??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rufusowa']o matuniu.... ale mnie rozczulił brzydulek...

rozumiem, ze ten dt jest płatny???

czy Czaruś szuka dt niepłatnego? nie widziałam takiej informacji na wątku.[/quote]


Płatny. ;) Ale myślę, że 100 zł miesięcznie to w porównaniu z innymi hotelikami nie jest dużo. Pokrywamy tylko koszty opieki jakie zapewnia właścicielki i stałej opieki weterynaryjnej. Karmę organizujemy we własnym zakresie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']jaki cudny brzydalek!:-(
czy to nie w okolicach poznania była pseudohodowla z której zabrano heroinę, manię i jeszcze młodziutkiego chłopczyka(zapomniałam imienia:oops:)?[/quote]

Agaga- to nie było w okolicach Poznania, tylko w okolicy Koscierzyny, psy były na dt w Poznaniu, Heroina to włascicwi Cocaina...;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...