Jump to content
Dogomania

Sunia z 6 maluchami.Saba ukradziona i wywieziona przez byłą właścicielkę!!!


MartynaP

Recommended Posts

[quote name='Leyla']Właśnie!! przecież fundacja mogłaby się nimi zaopiekować. Powinni to zrobić w końcu to dramat:shake::shake:[/quote]
Leyla, takich dramatów jest na pęczki niestety.
Możemy zaoferować pomoc w częściowym utrzymaniu siej rodziny, ale nie mamy zadnego tymczasu. Chyba, że Martyna będzie je trzymać u siebie. Jednak nie możemy wziąć na siebie całego ciężaru utzrymania psów, mamy jeszcze inne pod opieką. Jeśli chodzi o doniesienie na policję, to możemy to zrobić , podając Martynę na świadka i rzeczywiście byłoby dobrze, żeby byli jeszcze inni świadkowie. Martyna, Ty nadal mieszkasz w tym Grodźcu?
Napisz dokładnie co jest potrzebne, jak karma, jakie preparaty. Jesli ktoś ma na zbyciu po poprzednich psach, niech podrzuci lub wyśle poczta. Na już w ciagu dwóch trzech dni zorganizujemy, ale bez pomocy nie damy rady.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 304
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='majqa']Cieszę się Martynko, że nastąpił odzew pomocowy, wiem, wiem, szukasz DT ale mimo to super, że dziewczyny zaoferowały inną formę poratowania Cię.[/quote]
mi tez jest lepiej jak wiem ze nie jestem sama ;)
Co do karmy to sunia narazie dostała troche pedigree,niestety mialam do wyboru tą albo "biedronkową" mysle nad tym zeby kupic jej karme dla karmiących naprzykład,albo chociaz jakąś bardziej odrzywcza bo jednak sama musi wykarmic sześć głodomorów :evil_lol:
Tak jak pisałam za każdą pomoc bede wdzieczna,rzeczy które otrzymam później przekaże dalej.
Dzwonilam dzis na SM niestety tez nie mogli przyjechac bo mieli cztery wezwaniado centrum w sprawie pijaków-tak powiedział mi ten pan.
Prosił abym jutro zadzwoniła,jesli znów sie wykręci,ide na policje,bo tej babie nie odpuszczę :angryy:


[B]Jotka[/B] -nadal mieszkam tam gdzie mieszkałam ;)
Co do świadków to było mnóstwo ich tam,bo obok na działce robili grila,kiełbasą sunię nakarmili i przekupili zeby dała podejsc.Ale niewiem czy ktoś mi będzie chciał iść na policję na świadka bo to była sama młodzież oni raczej od policji chcą sie trzymac daleko.


Co do suni to juz jest ze tak powiem spoko.
Zero warczenia,grzeczna,spokojna,uwielbia być głaskana.Dziś ja głaskałam po pyszczku,jak na chwile przestałam,walnęła mnie łapą zebym głaskała dalej :lol:
Jest naprawde grzeczna.Ladnie chodzi na smyczy,choć wiadomo ciągnie w "tamtą" stronę.
Nie załatwia sie w mieszkaniu,stoi pod drzwiami lub drapie łapą po drzwiach jak chce wyjsc.
Od wczoraj do dzis popołudnia nie załatwiała sie wogóle,przez ponad 12 godzin nie zrobiła nic w mieszkaniu.Dopiero dzis po południu sie przełamała i zrobiła...ale siku tylko :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolek68']choroba :shake: no niestety ale masz problem :shake: trzeba koniecznie szukać drugiego dt i koniecznie zaszczepić sukę :p[/quote]
tak,sukę i tak musi obejżeć weterynarz-tak dla pewności :roll:

Jola skoro jestes to moge spokojnie iść spać chyba co?? :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']To ja was załatwię, mój ostatni :megagrin::megagrin::megagrin:
Kobiety litości do łóżek marsz[/quote]

[quote name='jolek68']jak Ty pójdziesz to my też :evil_lol:[/quote]


no i co, Cioteczki?... wymiękłyście... :p

Link to comment
Share on other sites

Martyno, jestem. Dopiero co kicioszki zgarnęłas i im mamkujesz, a tu masz kolejna rodzinka, teraz psia :roll:. Gwałtowny przyrost u Ciebie nastąpił :crazyeye:.

Rozglądam się za tymczasami, teraz o to strasznie ciężko, wakacje ... :shake:.

Ile mają szczeniorki, z tego co widze 4 biszkoptowe i dwa ciemne ? :p Który bez ogonka ?

Dasz radę pokazać stadko WETowi ?

Link to comment
Share on other sites

więc tak:
po pierwsze uśmiałam sie do łez z waszego wyścigu,a Halbinka to już wogóle pobiła wszystkich :evil_lol:

biszkoptowy niema ogonka,i drugi biszkoptowy ma jakby pół ogonka.Dzis zrobie zdjecia po kolei kazdemu bo wcvzoraj baterie odmówiły posłuszeństwa,chyba-ale nie daje pewnosci sa dwie suczki i cztery pieski.
Do weta jak najbardziej musze jechac chocby dla samego przegladu czy wszystko ok,ale niewiem gdzie by tu podjechac zeby dobry wet byl.

Wpłaty otrzymałam-za co bardzo dziekuje,wklejam do pierwszego postu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MartynaP'] (...) po pierwsze uśmiałam sie do łez z waszego wyścigu,a Halbinka to już wogóle pobiła wszystkich :evil_lol: (...).[/quote]
Doigrają się....:mad: Idę po dopalacze, kolejna noc przed nami. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...