Jump to content
Dogomania

Sunia z 6 maluchami.Saba ukradziona i wywieziona przez byłą właścicielkę!!!


MartynaP

Recommended Posts

  • Replies 304
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='majqa']Bo...nie odpisałaś wtedy, na którą mogę sobie śmiało ustawić budzik, by złożyć wczesny, ranny meldunek... :evil_lol: ;)[/quote]
jaki budzik :mad: siedzieć mi tu a nie śpiochować :eviltong:
ja czasami daję radę gdzieś do ok. 4 rano :shake: wariatka jestem jak nic :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolek68']padniesz pierwsza :evil_lol: i majqa też :eviltong: żadne dopalacze Wam nie pomogą :shake:[/quote]
Bo...nie odpisałaś wtedy, na którą mogę sobie śmiało ustawić budzik, by złożyć wczesny, ranny meldunek... :evil_lol: ;)

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy to się na coś przyda, ale dostalam e-maila od Pani która chciałaby adoptować małą suczkę MNI ktora była na tymczasie u Gisic.
Sunia juz znalazła domek, ale może ta Pani przygarnęłaby ktoregoś maluszka?
Napisała do mnie dzisiaj. Podała numer telefonu i prosi o kontakt.
Odpisałam jej, że Mini jest już w nowym domu i opisałam sytuację ze znalezioną suczką i jej szczeniakami.
Pani może się odezwie, ale jakby co podaję jej numer Martynie na PW.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza']Nie wiem czy to się na coś przyda, ale dostalam e-maila od Pani która chciałaby adoptować małą suczkę MNI ktora była na tymczasie u Gisic.
Sunia juz znalazła domek, ale może ta Pani przygarnęłaby ktoregoś maluszka?
Napisała do mnie dzisiaj. Podała numer telefonu i prosi o kontakt.
Odpisałam jej, że Mini jest już w nowym domu i opisałam sytuację ze znalezioną suczką i jej szczeniakami.
Pani może się odezwie, ale jakby co podaję jej numer Martynie na PW.[/quote]


Pani znowu do mnie napisala.
Wyslałam jej zdjęcie które jest na pierwszej stronie watku.
Zobaczymy.
Czy zadzwonisz do niej Martyno?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza']Pani znowu do mnie napisala.
Wyslałam jej zdjęcie które jest na pierwszej stronie watku.
Zobaczymy.
Czy zadzwonisz do niej Martyno?[/quote]
Jaszo moge zadzwonic ale czy ta pani wezmie na tymczas rodzinke??
W gre wchodzi tymczas dopoki maluchy nie bede odkarmione przez mame,samodzielne i dopoki nie znajda domow.
Sunia tez nie jest młoda szukanie jej domu moze troche potrwac.

Co do sunia to ma sie dobrze,juz nam ufa nic sie złego nie dzieje.Przychodzi aby ja glaskac,domaga sie tego zaczepiajac łapą,maluchy tez moge dotykac juz bez jej najmniejszej obawy.
Martwi mnie tylko to ze ona mało je,dalam jej karme zjadla troszje,myslalam ze moze nauczona jest jesc domowe jedzenie bo i tak czasem bywa a ze to pies ktory ma juz swoje lata i przyzwyczajenia dalam jej ostatnio rosołku tez nie,ryż z kurczakiem tez nie,ale ziemniaka z reki zjadla ze smakiem-tylko ze przeciez nie bede jej dawac ziemniakow :roll:
Niewiem juz co jej dawac,gotowac boje sie ze jak bedzie tak malo jadla to nie bedzie miala czym wykarmic tych maluchow a to jakby nie bylo 6 psow ktore non stop potrzebuja jesc

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem Martyno co to za Pani i nie wiem tym bardziej, czy chce i może przygarnąć suczkę na tymczas.
Ale jeśli okaże się że to potencjalny dobry dom dla jednego malucha, to zawsze coś prawda?


Życzę Mamuśce dużo zdrowia. A Tobie się kłaniam nisko.
Mam dla Ciebie wielki szacunek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja555']a może chodzi jej o to, żeby ją z ręki karmić :razz:

Jak miałąm psa chorego to tylko z ręki była w stanie coś zjeść, mam nadzieję, że mamusi nic nie dolega.[/quote]
tez miałam nadzieje ale niestety cos jej jest :-(
zwymiotowala mi przed chwila a na dworze bylam -ma biegunke.
Wymioty wodą lub żółcią,nieprzyjemnie pachnące jakby z malusieńką plamką krwi ale nie daje głowy bo to bylo cos czerwonego nic nie jadla takiego wiec stawiam na krew.:-(
Jade do weta

Link to comment
Share on other sites

Byłam.
Wet stwierdzil ze to niestrawnosc spowodowana tym ze suka wylizuje wszystko to co zrobia małe.
Dostała leki bo stwierdzil ze sie odwapnia musi miec witaminy bo ciaza i laktacja wlasnie spowodowala to odwapnienie-wiadomo brak dobrego jedzenia,witamin.
Dodatkowo suka juz prawie niema mleka,mam maluchy dokarmiac np.mixolem.
Wazy 11 kg. ma ok.3/4 lat.
Maluchy zostaly tez odrobaczone.
Zwarzylam tylko dwa najwiekszy ma 0,85 najmniejszy 0,70 wiec nie jest tak zle.Maja ok 2 tygodni moze troszke wiecej ale napewno nie wiecej niz 3.
Dodatkowo suka ma jesc duzo sera bialego i dobra karme.

Wiec teraz nieweim juz sama co jej dawac do jedzenia jak ona prawie nic nie chce.
no i jesli wymioty sa spowodowane "sprzataniem" po maluchach to beda ciagle bo przeciez nie da sie tego uniknac


Teraz rachunek:
Za sama wizyte,leki i odrobaczenie małych zapłaciłam 120 zł.-ksiazzeczke dostałam gratis :razz:
Fakture za ta wizyte mam .
Dodatkowo kazal kupic witaminy "Wita-Vet" ale poniewaz ich nie miał kupiłam u innego weta za które zapłaciłam 28 zł. ale faktury juz nie brałam bo maluchy sie juz darły,całe sie obsrały i chcialam jak najszybciej do domu jechac

Link to comment
Share on other sites

ona co zje to wymiotuje :shake:

Była wreszcie SM ale niewiem czy jest sie z czego cieszyc bo baba nie otworzyla im drzwi mimo ze w domu napewno byla-okna pootwierane posciel na parapecie.
Jutro maja podjechac ale cos mi sie zdaje ze chyba to oleją.:shake:
A przeciez nie mozna jej tak tego podarowac

Link to comment
Share on other sites

A to skoro maluszki maja 2 tygodnie, a suka ma mało mleka, to moze pomysłem by było podrzucic chociaż 2 szczeniorki zastępczej mamusi, lub komus na ręczne karmienie? Zeby suczke odiążyć i mogła nabrac formy fizycznej szybciej, bo ten niedobór witamin i odwapnienie to na dłuższą mete dosc poważna sprawa...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...