Jump to content
Dogomania

Tofi uratowany przed utopieniem ma wspaniały dom :)


fufu

Recommended Posts

Dziś awansowałem. Dziś zostałem zaakceptowany jako [B]Samiec Alfa [/B]

Byliśmy na polu...
pomimo iż Chris biegł , Tofik bawił się i hasał w pobliżu kilka metrów i mnie nie odstępował...

Nawet nie wyobrażacie sobie jak bosko wyglądał Tofik w gąszczu trawy. zielono dookoła i tylko głowa Tofika szukajaca mnie...

wokół oczywiście sensacja,
okrzyknięty Małym Cliffordem, tłumaczyła mama swojej kilkuletniej córce ..[...] tylko jedna pani nie mogła zrozumieć kiedy powiedziałem
[B]nie, nie tesni za mamusią , On mamusi nie miał ....

[COLOR=Blue]ale miał Soemę.. swojego aniołka, i dużo szczęscia...

Raz jeszczę gratki , dla tych którzy są tak pozytywnymi ^^[COLOR=Lime]Świrusami[/COLOR]^^
[/COLOR][/B][URL="http://zagloba66.prv.pl/0548%20Tyle%20slonca-N.Kukulska.mid"]http://zagloba66.prv.pl/0548 Tyle slonca-N.Kukulska.mid[/URL]


... cdn

Link to comment
Share on other sites

'Świrus' wziął sobie pewne słowa do serca z rozmowy telefonicznej :)

miło czytać wpisy pełne miłości i zafascynowania tym maluchem...
Ja się staram nie myśleć..:oops: oczy się mi pocą :roll:
cieszę się że Krystian już trzyma z Małym :lol: no w sumie to nie pająk :mdleje:

Link to comment
Share on other sites

wypałata 10tego wiec i szcepienie o ilka dni sie odwlekło....

jak na razie maluch został zaopatrzony w gryzak ze skóry, szelki (za duze jeszcze ]:> gryzak supełek, którymi bawi sie na przemian

do tego złota beczułeczkę dopietą do obroży z nadresem nazwą psa i kontaktem :)
..

Tofik wogóle nie sika na podłogę, ewentualnie na podkład jesli na czas nie zauważymy..

wieczorkiem uaktualnie dane by nie wypalić tematu ( troszke mi sie spieszy ...):evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

a poniżej dzisiejsze fotki....

[B][IMG]http://zagloba66.republika.pl/%5B2009-08-09%5D%20-%20IMG_0206_.jpg[/IMG]
[COLOR=Blue]

[/COLOR][COLOR=Blue]założono mi obrożę, bym lepiej pilnował domu i braciszka:) i nieśmiertelnik z danymi gdzie mieszkam, bym nie zaginął[/COLOR][/B][COLOR=Blue]
[SIZE=5]
[B]TAAAAAAKi teraz jestem .....[/B][/SIZE][/COLOR] [SIZE=7]:razz:[/SIZE]




[IMG]http://zagloba66.republika.pl/%5B2009-08-09%5D%20-%20IMG_0208_.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zarskraf']no wiesz... nie wiem czy mogę brzuszek małżonki pokazywać publicznie :P

choć zawsze mozna rzec - to [B]Gabi [/B]:D[/quote]
A ja widziałam i jest śliczny :) w sumie to może śliczna :hmmmm: śliczna brzuszek..:eviltong:a jak z gryzieniem? No i jak stosunki z Krystianem :) a terenów macie wokół faktycznie mnóstwo... rozglądałam się jak odjeżdżałam :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zarskraf']swoją drogą Soemi nie mysł tak intensywnie o Tofiku, bo mi wczoraj w nocy okolo 23- 0:30 czkawki dostał ....:cool1:[/quote]
:oops::oops:
graliśmy w karty i tak wspominaliśmy, jak on głupawki dostawał czasem... :eviltong:
no co? Tyle tylko mogę....:niewiem:

Link to comment
Share on other sites

wiesz co ...
Chris jest dla niego jak braciszek, nie przez przypadek takie opisy fotkom nadałem ...

Napewno już sie go nie boi (pies).. i choć czasem nadgorliwa miłość małego człowieczka do psiny jest problematyczna i dokuczliwa... zawsze przychodzi, wygłupiają sie i żartują....

czasem gdy smacznie Tofik drzemkę sadzi budzi go Chris.. i tu troche wytrąca go z rytmu systematycznego robienia siku ...

podkład ratuje zycie :)

co do gryzienia...

dziś trcohę podpadł.. zrobi dziurę w nowym dywanie z ZigZakiem, na szczęście Chris wybaczył, bo i jak można się na niego długo gniewać..

AgnS odziedziczyła po "pierwszej mamusi" gryzienie i zadrapania, jak na razie żyje i dzielnie to znosi .. raz na 9 miesiecy kilka kropelek krwi uronić można :DDD

według relacji świadków twierdzi się (Chris) że Tofik trajtuje AgnS jak swoją mamusię, ciekawę co o tym myśli obgadywany :>

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']:oops::oops:
graliśmy w karty i tak wspominaliśmy, jak on głupawki dostawał czasem... :eviltong:
no co? Tyle tylko mogę....:niewiem:[/quote]


zawsze na kawę zapraszamy :> może wreście[B] [COLOR=Lime]"Blondi świruskę"[/COLOR] [/B]zobaczę

Link to comment
Share on other sites

Biorąc pod uwagę, że obgadywany prawdziwą mamę miał niestety krótko... tą 'pierwszą, nienormalną :diabloti:" zdecydowanie dłużej może mu być wszystko jedno :eviltong:
ważne, że na widok psiaków i dzieci machał tak ogonkiem, że mało co nie odleciał :) więc może wie, że on pies :lol:
ehh.. takie 9 miesięcy to fajne, ale żeby TŻ zawału nie dostał, nie będę zazdrościła, bo jeszcze wykraczę.. :roll:

a mi się tęskni za tym kurduplem troszkę.. wproszę się na poadopcyjną..:razz:

Link to comment
Share on other sites

a swoja droga chciałbym przenieść wątek do [B]fotostory[/B]

ten dział ma inna specyfikę,i niekiedy gasi chęć przekazania odrobiny ciała histori psiaka, którego miało nie być....

prosiłbym jeśli macie kontakt z [SIZE=5][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/93503.html"]fufu[/URL][/SIZE] o taka interwencje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zarskraf']a swoja droga chciałbym przenieść wątek do [B]fotostory[/B]

ten dział ma inna specyfikę,i niekiedy gasi chęć przekazania odrobiny ciała histori psiaka, którego miało nie być....

prosiłbym jeśli macie kontakt z [SIZE=5][URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/93503.html"]fufu[/URL][/SIZE] o taka interwencje[/quote]
Napiszę do moderatora, on przenosi wątki :)
ale wiecie z czym to się wiążę, z duuużą ilością zdjęć :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...