Jump to content
Dogomania

Tofi uratowany przed utopieniem ma wspaniały dom :)


fufu

Recommended Posts

[quote name='fufu']pati-c z dogo? jak Ją znaleźć? zapytałabym ile kasy byłoby potrzeba i czy faktycznie mogłaby przyjechać
może udałoby się zebrać pieniążki[/quote]
[url=http://www.dogomania.pl/forum/members/8009.html]Dogomania Forum - Zobacz Profil: pati-c[/url]
ja na razie Pati pytałam, czy nikt znajomy przypadkiem nie jedzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']Ja wysłałam wiadomość do pati na gg i czekam na odp..[/quote]
Pati może jutro jechać za 130zł.
Niestety, chyba nie da się połączyć innego transportu z tym, bo by to było zbyt ryzykowne dla malucha....:shake:

Link to comment
Share on other sites

Gdyby coś nie wypaliło to ja chętnie doszczenie sie o takie maluszki ;]
Jestem z byomia k. Katowic, juz od jakiegoś czasu na dogo szukam takich wlasnie malutenkich - w bountce odzywaja sie instynkty macierzyńskie, które trzeba słumić... :diabloti:

Tylko, że u mnie musiałyby miec zapewnione przez kogoś mleczko, bo w chwili obecnej biedna jak mysz kościelna jestem, a to pije i pije - juz miałam takie i wiem jakie to koszta, nie dośc, ze mleczko drogie, to jeszcze maluszki chlepiąm rowno :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BoUnTy']Gdyby coś nie wypaliło to ja chętnie doszczenie sie o takie maluszki ;]
Jestem z byomia k. Katowic, juz od jakiegoś czasu na dogo szukam takich wlasnie malutenkich - w bountce odzywaja sie instynkty macierzyńskie, które trzeba słumić... ]:->[/quote]
Z tego co wiem, Pati jedzie w sobotę na Śląsk jakby ktoś na trasie małego podrzucił to by wzięła. Nie wiem, co z tym drugim...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Bounty, a Twoje psy albo Ty macie kontakt z psami Ani z Bytomia?
bo jakieś psiaki u niej chorowały niedawno..[/QUOTE]

Moje psy absolutnie nie, ja owszem 1,5 tygodnia temu ;] Ale spokojnie, u nas Hercia tylko przeziębiona był, juz jest zdrowa, zakończyla leczenie, choć nie mało nas to kosztowało... ;] Akurat ten wirus jest nietrwały, takze maluch nie miałby szans na zarażenie się będac u mnie ;]

Ja mam cholerne problemy z logowaniem na dogo, wiec jak cos pilnego to piszcie na gg 3949314, e-mail [email][email protected][/email] lub dzwońcie 600 044 591 ;]

A to oba szczeniaki szukaja lokum czy tylko jeden, bo już się pogubiłam... :| Nie wiem czy będe mogła wziąć oba , gdyż już mam 3 psy, a mieszkam w bloku z rodzicami, no chyb, ze powiem rodzicom, ze znalazłam w centrum i nie mogłam ich tak zostawić - nie martwcie się, moi rodzice dobre dusze, nie wywala mnie z psami... ;]

Link to comment
Share on other sites

Jesli pati-c nie moze jechać, to urwe sie z pracy i podjade do Zgierza. Szczyla mogę wziąć do konstancina, te sosoby musiałyby stamtąd (ew. Piaseczna) odebrać, ale jesli jadą do Sandomierza (dobrze kojarzę?) to mają po drodze.

Ze wzgledu na to, ze z kasą stoje cienko na paliwo musze przeznaczyc pieniadze za które kupuje jedzenie dla azylowych kotow, musiałabym prosic o zwrot. Jak sądzę, wyjdzie w granicach 90 zł :roll:

Musze wiedziec zaraz czy jedzie pati, czy ja i dokładnie gdzie mam dojechac (nie znam okolicy, nie mam gps a atlas zostawiłam w domu :diabloti: ) i jak z odbiorem by było


uff

Link to comment
Share on other sites

Z Wawy do Sandomierza jedzie sie przez Piaseczno. Ja ok. 15 musze wyjechac do Gdańska, nie moge sie wbijać w miasto bo nie mam szans zdążyć. Mogliby w Piasecznie/Konstancinie przejąć jesli jadą autem, nadrobiliby max 5 km :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anna_33']Czekajcie dziewczyny, powoli, transport Slapcia jest tanszy o 40 zł, to dosc duzo. Stac nas na drozszy?[/quote]

Pati-c już wyjechała, nie możemy teraz wszystkiego przeorganizowywać.

Ja wyłożę dzisiaj te 130zł, ale byłoby dobrze, jakby ktoś się trochę dorzucił, bo nie dam rady sfinansować całości :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Fufu, jadę teraz szukać mleka dla małego i szykować miejsce.:)
Postaram się jak najszybciej zrobić bazarek na transport dla malucha, może tak być, że dołożę później się?:oops:[/quote]
Się zacytuję,, Fufu, pieniądze dołożyć już teraz? Bo bazarek chwilę potrwa i pewnie nie będzie zawrotnych sum..;) jak coś, wyślij mi numer konta

Link to comment
Share on other sites

Soema, nie ma sprawy, dorzucisz się kiedy będziesz mogła. Ty i tak będziesz miała teraz sporo wydatków. Ogromnie Ci dziękuję za przygarnięcie maleństwa.


Z tego co wiem, maluch już przekazany Rodzicom Soemy. Pojechał po nowe życie. Wielkie podziękowania dla Pati - c za transport.

Drugi maluch jest u Pań, które uratowały go przed utopieniem. Panie (mama i córka) mają dobre chęci i chciałyby dać maluszkowi DS. Problem z możliwościami. Boją się, że nie podołają opiece nad takim maleństwem - córka jutro zaczyna wakacyjne wyjazdy, mama pracuje. No i nie wiem, jak z kwestią finansową. Będę jeszcze z Magdą (córką) dzisiaj rozmawiać. Dam znać co i jak.

Dziękuję wszystkim Ciotkom za podnoszenie wątku, rady. W szczególności dziękuję CoolCaty.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...