Jump to content
Dogomania

Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............


Recommended Posts

Problem jest teraz taki ,ze sa problemy finansowe a faktury trzeba bedzie zaplacic.

Pare dni temu wplacilam zaa 2 zalegle deklaracje 50 zl i jak 9 marca bede miala wyplate to reguluje cala zaleglosc.

Jakis szybki bazarek ??

Pozbieram jeszcze kase na facebooku .

Aha Pani Ewelina chce w sobote jechac po Ksenie takze streszczam sie z wszystkim.

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Ladymonia0610 napisał:

Wizyta bedzie na dniach .

Dziewczyny nie robmy z Kseni jakiegos potwora :-( To nie sa ludzie z lapanki co nic nie wiedza o psie .

Ksenia jest bardzo dobra psinkom i bedzie dobrze .

 

Grunt to solidna porcja optymizmu. Czy Hotel też uważa, że to odpowiedni dom dla Kseni?

Link to comment
Share on other sites

Magda -ulv pomoze.Jutro musze do niej napisac ze robimy wizyte .

Poker mam na forum publicznym podac ulice??A moze jeszcze nr mieszkania ?Ja Cie prosze napij sie wody zimnej .

A skad wiesz jak bylo w hotelach ?Moze raz na pare dni biegala.

Uwazam ,ze mieszkanie 3 pokojowe nie jest male !Liczy sie bardziej czlowiek i jakie bedzie mial podejscie do Kseni .

My jestemy ciolki co nic nie potrafimy ,mamy dwie lewe rece i psa na oczy pierwszy raz widzimy.

Obejrzyj sobie zdjecia i zobacz czy Ksenia nie potrafi chodzic na smyczy .

Dobranoc 

Link to comment
Share on other sites

49 minut temu, Ladymonia0610 napisał:

Magda -ulv pomoze.Jutro musze do niej napisac ze robimy wizyte .

Poker mam na forum publicznym podac ulice??A moze jeszcze nr mieszkania ?Ja Cie prosze napij sie wody zimnej .

A skad wiesz jak bylo w hotelach ?Moze raz na pare dni biegala.

Uwazam ,ze mieszkanie 3 pokojowe nie jest male !Liczy sie bardziej czlowiek i jakie bedzie mial podejscie do Kseni .

My jestemy ciolki co nic nie potrafimy ,mamy dwie lewe rece i psa na oczy pierwszy raz widzimy.

Obejrzyj sobie zdjecia i zobacz czy Ksenia nie potrafi chodzic na smyczy .

Dobranoc 

Nie zniżę się do Twojego poziomu.Nie znam Ciebie , więc nie wiem czy jesteś ciołkiem i jakie masz ręce ,czy 2. lewe czy 2. prawe.

Mam prawo spytać , gdy mam wątpliwości ,a Ty grzecznie młoda kobieto  powinnaś odpowiedzieć.

Twoja wypowiedź  świadczy o Twoim poziomie kultury.

 

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Poker napisał:

Kto zrobi wizytę ? Na jakiej ulicy Ksenia będzie mieszkać. Z jednej strony dobrze,że się szykuje dom ,a z drugiej po latach swobodnego biegania po podwórku życie na małej powierzchni. Tak sobie marudzę ,ale wiem ,że jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.

Mam nadzieję, że ktoś włoży do głowy DS. zasady bezpieczeństwa Kseni. Czy ona umie chodzić na smyczy? Ulicę chyba zapomniała .

po latach swobodnego biegania??? Tylko na spacerach i chyba głównie na lince. Podwórko w hotelu nie jest ogrodzone tak, żeby tam można było swobodnie  biegać, jest taki plac wokół którego są kojce, ale chyba nie wypuszcza się tam psów, bo inne by strasznie szczekały patrząc na biegających kumpli zza krat. Tam jest cudnie - pola, woda, lasy, łąki - ale teren otwarty, więc chyba o swobodnym bieganiu nie ma mowy - tak myślę. Całą dobę Ksenia jest w  kojcu z drugim psem i 2 budami - niewiele to miejsca, stad zapewne niszczyła z nudów budy. Nawet jeśli spacer trwa 2 czy 3 godziny - jednak doba ma ich 24.

Też jestem pełna obaw, ale od mojej wizyty u Kseni jedynie obawa o moje staruszki powstrzymuje mnie przed jej adopcją - żal mi jej, bo krzywda jej się nie dzieje, ale ona ma już 8 lat i nigdy nie miała swojego "własnego" człowieka :( a po jej zachowaniu widać, że bardzo potrzebuje kontaktu z człowiekiem.

I ja boję się cieszyć.... ale właściciel hoteliku - pan Tomasz jest chyba fachowcem, a skoro kobieta zadała sobie trud pojechania tak daleko, opiekunowie z hotelu  pozytywnie ocenili potencjalny dom - jest nadzieja, że będzie dobrze... tak bardzo bym chciała, żeby było dobrze.... pewności nigdy nie ma, lepszy byłby dom z dużym ogrodem.... ale nie ma takiego chętnego :(

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Moj Henio najpiew byl w roznych hotelach, gdzie mieszkal glownie w kojcu, a potem przez b. krotki okres w domowym i stamtad poszedl do bloku, gdzie mieszka juz prawie rok. Henio sprawuje sie b. dobrze, nie niszczy. Rodzina go kocha i sa ze soba szczesliwi. Zycze tego samego Ksenii. Glownie chodzi o to, ze ludzie musza psa kochac i dac mu sie przestawic. Z Heniem nie bylo problemow, ale on jest taki cichutki. Mysle, ze Ksenia da rade.

Henio czekal 6 lat i mial jedna nie udana adopcje, ale tylko dlatego, ze poszedl na wies gdzie chciano, zeby byl psem obronnym ;)

Link to comment
Share on other sites

Dzien dobry 

Nie bylo wczoraj wizyty odwolalam .

Dzisiaj Ksenia jedzie do domu ,ale z mała zmiana planow.

Osobiscie Ksenie zawiezie opiekun Pan Tomasz to jest najlepsze.

Na poczatku miala byc wizyta i Pani Ewelina miala jechac po Ksenia sama ,ale dzieki podpowiedzi mari23 plany sie zmienily.

Ksenia bedzie troszke pewniejsza i mniej zestresowana przy opiekunie .

Pojda razem na spacer i bedzie wizyta pa.

Z Magda Ulv jestem w stalym kontakcie i zrobi za jakis czas wizyte i gdyby cos sie dzialo zawsze Pani Ewelina moze dzwonic do Magdy .

Magda Dziekuje !

 

Jak Ksenia dojdzie do Wroclawia i bede miala wiadomosci napisze na dogo tylko odrazu zaznaczam ,ze moze to byc w poznych godzinach wieczornych.

Trzymamy kciuki ,zeby wszystko bylo dobrze.

 

Link to comment
Share on other sites

Dzien dobry 

Przepraszam ,ze wczoraj nic nie napisalam .

Ksenia dojechala wczoraj do Wroclawia.

Byla i jest zestresowana .Nie wiedziala na poczatku co sie dzieje .

Byla na spacerze zestresowala sie bardzo ,ale po dluzszej chwili juz zaczela wachac i uspokoila sie .

W mieszkaniu tez chwile trwalo czyli strach a po chwili zwiedzala.

Jak zostala juz sama bez opiekunow z hotelu polozyla sie smutna pod stolem i miala rozwolnienie.

3 godziny pozniej dostalam wiadomosc od Pani Eweliny ,ze jest progres Ksenia bawi sie z Zosia maskotka i zaczyna jesc .

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...