Jump to content
Dogomania

Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............


Recommended Posts

Lady Monia prosila mnie o napisanie ogloszenia dla Kseni, jest moj debiut w tym zakresie, prosze o uwagi. Potem moge znalezc bazarek. 

 

Szukamy odpowiedzialnego domu dla aktywnej suczki w typie Wilczaka. 

Rozmiar: sunia jest drobna, do kolana, waga 20 kg. Dom: aktywny, bieganie, dlugie spacery, duzy ogrod. Dzieci powyzej 12 roku zycia. Sunia nadaje sie do pilnowania posesji. Sunia ma tyle a tyle lat ??

Warunkiem adopcji jest wizyta przedadopcyjna. 

Kontatk:

 

Nie wiem czy pisac wiecej, bo wydaje mi sie, ze niektore strony nie przyjmuja dluzszych ogloszen.

Link to comment
Share on other sites

Tekst ogłoszeniowy:


Ksenia to wspaniała, pięcioletnia suczka, mix wilczaka czechosłowackiego/owczarka pracującego.
Obecnie przebywa w hotelu dla psów niedaleko Wieliczki.
Ksenia to suczka o bardzo zdecydowanym charakterze, dlatego nadaje się tylko dla doświadczonego opiekuna,
powinna mieć zapewnioną odpowiednią dawkę ruchu i zajęcia,
dzięki którym będzie czuła się bezpiecznie oraz spożytkuje swoje pokłady energii.
Lubi bieganie, aportowanie zabawek, jest bardzo karna i posłuszna w stosunku do swojego właściciela,
zna podstawowe komendy, wie, co to obroża i smycz, jest odwoływalna.
Ze względu na charakter nie nadaje się do domu z dziećmi oraz ze zwierzętami.
Dla Kseni szukamy domu z ogrodem, z miejscem, gdzie będzie mogła być zamknięta na czas wizyty obcych osób.
Ksenia jest zdrowa, odrobaczona, zaszczepiona i
wysterylizowana.
Poszukujemy domu z okolic Przebieczan, gdzie sunia jest w hoteliku -
zależy nam, aby przyszły właściciel przyjechał do suczki parę razy, żeby się z nią zapoznać.

Kontakt w sprawie Kseni: 661 914 208, Trzeci Biegun - hotel i szkolenie psów
www.trzecibiegun.pl tel. 500162535, 506935278, [email protected]


i drugi tekst napisany przez natusię :)

Ksenia - podejmij wyzwanie i zdobądź jej miłość i zaufanie

Pies przychodzi na świat ze złotym sercem i otwartym umysłem. Niełatwo jest złamać psie serce. W przypadku Kseni, ktoś się musiał bardzo o to postarać...

Ksenia ma ok. 5 lat i wyglądem przypomina wilczaka czechosłowackiego/owczarka pracującego.

Z uwagi na to, co przeszła i jak została (nie)wychowana, jej opiekunem może zostać tylko ktoś, komu nie zabraknie konsekwencji w jej prowadzeniu.


Jak powietrza, Ksenia potrzebuje ruchu i pracy. Dzięki temu będzie mogła spożytkować ogromne pokłady energii.

Sunia uwielbia biegać i aportować. Zna podstawowe komendy, jest posłuszna. Potrafi chodzić na smyczy.

Ze względu na żywiołowy i dość zaborczy charakter, nie nadaje się do domu z dziećmi oraz z innymi zwierzętami.

Najlepiej odnalazłaby się w domu z ogrodem, z miejscem, gdzie będzie mogła być odizolowana na czas wizyt obcych osób.

Ksenia jest zdrowa, odrobaczona, zaszczepiona i wysterylizowana.

Obecnie przebywa w psim hoteliku niedaleko Wieliczki. Przyszły właściciel powinien przynajmniej kilka razy złożyć Kseni wizytę, by się z nią zapoznać i zdobyć jej zaufanie, a potem przekonać, że psie życie może być dobre, kiedy jest się z ludźmi, których się kocha.

Kontakt w sprawie Kseni: 507 633 470 Monika, Trzeci Biegun - hotel i szkolenie psów
www.trzecibiegun.pl tel. 500162535, 506935278, [email protected]

 

Co do dzieci....czy Ksenia kiedykolwiek była/miała z dziećmi kontakt? Czy coś na ten temat wiadomo?żadnego dowodu

Co do rzekomego zagryzienia przez Ksenię innej suczki nie ma na to żadnego dowodu, że to sprawka Kseni= psiaki były wówczas same w domu i nikt tego nie widział.

Pewne natomiast jest to, ze Ksenia znudzona i niewybiegana z nadmiarem niespożytej energii potrafi niszczyć

Link to comment
Share on other sites

Szarotko, ja wcale nie twierdzę, że musimy wybrać któryś z tych tekstów. Chciałam tylko poddać w wątpliwość podawanie tak naprawdę niesprawdzonych wiadomości w nich zawartych.

 

Może nie straszmy zbytnio potencjalnych adoptujących.

Tekst może być krótki jak najbardziej....ludzie i tak nie czytają całości. Interesują ich głównie fotki

Link to comment
Share on other sites

to może weźmy pierwszy tekst z tytułem drugiego:) jak na niektóre portale będzie za długi to się skróci
:) Marinko nie mamy sprawdzone jak z dziećmi i zwierzętami to może asekuracyjnie napiszmy bez małych dzieci i małych zwierząt co Wy na to? moim zdaniem lepiej napisać więcej idiotów zniechęci a tych pradziwie zainteresowanych nie przerazi :) Szarotko a Ty chcesz kupić pakiecik na bazarku ogłoszeniowym?
bo jak chcecie to mogę zrobić ogłoszenia nie podejmę się robienia na 30 portalach ale na tych najpopularniejszych mogę zrobić i wydaje mi się że lepiej na kilku i stale pilnować żeby nie spadały niż na 100 i zaraz zlecą bez odświeżania

Link to comment
Share on other sites

ok to zrobię ogłoszenia tekst mam ten pierwszy tylko jeszcze kwestia zdjęć... pościągałam te z hoteliku tylko nie wiem czy bez zgody hoteliku możemy je użyć czy lepiej zapytać o zgodę bo na tych zdjęciach jest logo hoteliku? ma ktoś kontakt z hotelikiem i mógłby zapytać?

Link to comment
Share on other sites

ja będę ogłaszać z tekstem pierwszym tylko nie wiem do kogo namiary do kontaktu... podam do hoteliku 500 162 535 bo w tekście podane są trzy telefony niestety na niektórych portalach nie przejdzie ogłoszenie z kilkoma telefonami. może być do hoteliku? jak nie to powiedzcie jaki podać?

Dusje to zrealizuj pakiet u Kejciu skoro już dawno wykupiony

niżej masz przerobiony drugi tekst żeby nie wywalili zdublowanych ogłoszeń dla pewności poproś o nie ogłaszanie na olx zdjęcia pobierz ze strony jakie chcesz


Hoteliki na zawsze jej domem? Ksenia szuka przewodnika stada.

Ksenia ma ok. 5 lat i wyglądem przypomina wilczaka czechosłowackiego/owczarka pracującego.
Z uwagi na jej charakter jej opiekunem może zostać tylko ktoś, komu nie zabraknie konsekwencji w jej prowadzeniu.
Jak powietrza, Ksenia potrzebuje ruchu i pracy. Dzięki temu będzie mogła spożytkować ogromne pokłady energii.
Sunia uwielbia biegać i aportować. Zna podstawowe komendy, jest posłuszna. Potrafi chodzić na smyczy.
Ze względu na żywiołowy i dość zaborczy charakter, nie nadaje się do domu z małymi dziećmi oraz małymi zwierzętami.
Najlepiej odnalazłaby się w domu z ogrodem, z miejscem, gdzie będzie mogła być odizolowana na czas wizyt obcych osób.

Ksenia jest zdrowa, odrobaczona, zaszczepiona i wysterylizowana.

Obecnie przebywa w psim hoteliku niedaleko Kluczborka. Wymagana jest wizyta przedadopcyjna. Zależy nam aby osoba chętna zaadoptować Ksenię przyjechała na zapoznanie z sunią do hoteliku.

Kontakt w sprawie adopcji: Trzeci Biegun - hotel i szkolenie psów
www.trzecibiegun.pl tel. 500 162 535

Link to comment
Share on other sites

  • Tianku,przepraszam ale po zmianach na dogo nie moge wstawiac fot itd. Nawet wklejanie tekstu nie dziala.
  • Jesli mozesz, to skontaktuj sie z Kejciu,powolaj sie na moj nick i zrealizuj te pakiety.Jesli dobrze pamietam, to wykupilam cztery.
  • Zamawialam je 18 pazdziernika ubieglego roku,gdzies tu na watku pod ta sama data zameldowalam o tych pakietach.
Link to comment
Share on other sites

Ja się będę upierać że: 

-wcale nie dom z ogrodem. To sugeruje, że psu wystarczy wybieg na ogródek, a moim zdaniem znacznie lepiej by jej zrobiło regularne wychodzenie i ze względu na wymęczenie umysłu i ze względu na koniecznośc takiej hmm "stałej socjalizacji". I może być miasto, niekoniecznie centrum, ale osiedle jak najbardziej

-nie podoba mi się sugestia odosobniania Kseni na czas "gości". Chyba że małych psów ;) Przy rozsądnym prowadzeniu, to w ogóle nie jest potrzebne (a przypominam, odwiedzałam Ksenie w domu i nie tylko ja)

Link to comment
Share on other sites

Mnie się wydaje, że ta suka jest dla kogoś inteligentnego, a ktoś inteligentny widzi niekonsekwencje w opisie, to zniechęca.

Piszecie że jest posłuszna, a potem o tym izolowaniu, no przecież posłusznemu psu wystarczy wydać polecenie, zamykać trzeba nieposłusznego.

"Ogromne pokłady energii" oraz "żywiołowy, zaborczy charakter" sugerują nadpobudliwego, nieokiełznanego psa - czy ona taka jest? Bo to nie szczeniak, ani młodziak, więc raczej z tego nie wyrośnie, a osoba czytająca bierze pod uwagę to, co napisała wyżej Poker  :)

 

Na podstawie informacji z tego ogłoszenia zgłosi się ktoś, komu trzeba ładnego,ostrego psa do pilnowania. Naopowiada, jak to będzie chodził na spacery, pokaże ogród i dom, a potem zamknie w kojcu i będzie wypuszczał na noc, albo na czas nieobecności.

Ja bym dała bardzo krótki tekst i dużo zdjęć, a po wszelkie szczegóły odesłała do Wiosny, która najpierw wypyta o oczekiwania, a potem dopiero udzieli informacji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...