Jump to content
Dogomania

Przestraszony, jeszcze trochę nieufny - znalazł swój dom :)


Seaside

Recommended Posts

  • Replies 200
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzisiaj piesek kolejny raz na spacerze tym razem z Agatą i Nikolą.
Pewnie później wypowiedzą się coś na jego temat.
Jak na razie pracujemy nad zachowaniem przy większym skupisku ludzi.
Pani od Łatka jeszcze się nie odezwała. Jak coś zapytam jutro pracowników :)

Link to comment
Share on other sites

Tak, tak, maluszek jest cudowny :loveu: Niesamowity pies.
Wdrapał mi się nawet na kolana przednimi łapciami, jak dziewczyny pojechały na interwencje. Pięknie chodzi na smyczy, czasem wchodzi pod nogi trzymającego, ale to nawet mój czarnuch ma z tym czasem problem :evil_lol: Jest lękliwy, ale i tak to całkiem inny pies niż ten, którego zauważyłam po raz pierwszy w maju. Za to dziękujemy najprawdopodobniej przyszłej właścicielce łatka i Paulinie :loveu: Jest bardzo ciekawski, jak usłyszy jakiś ciekawy dźwięk to co chwile strzyże uszkami i sobie zerka. Widać, że lubi dotyk człowieka, aczkolwiek za pierwszym razem się go boi. Będzie wspaniałym, energicznym psem ;) Tak się cieszę, że jest szansa na dom... :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Jak posiedzi kilka dni więcje w schronie żeby znaleść ten jedyny dom na całe życie to nic mu nie bedzie ;)
Niestety... nie ma pojęcia czy ktoś sie odezwał. Brak kontaktu z Pauliną:shake: Jak sie spotkamy w stajni to wypytam.
A na schronisko niestety czasu brak. Wyjazd=zapupy i zakręt. Niestety:shake:

edit:
No i jeszcze z tego co sprawdzałyśmy mu zęby wydaje sie że jest troche starszy. Ale wiecej niż 2 lata na pewno nie ma xP

Link to comment
Share on other sites

Jutro będę w schronisku i się wypytam co i jak bo dzisiaj byłam ale zapomniałam się zapytać. Piesek świetnie się ma już nie chowa się do budy ;] Mamy znowu inny problem. Przepraszam że zejdę z tematu ale to pilne. Czy zna ktoś jakiś ludzi którzy mają jeże albo zajmowali się kiedyś tymi zwierzaczkami? Otóż trafił do nas mały jeżyk ma ok 2 tygodni. Jest wycieńczony. Widać że przez kilka dni nie jadł. Dostał wczoraj mleko dla małych kociąt i psów. Zastanawiam się co dalej. Macie jakieś propozycje? Mam nadzieję że przeżyje.

Link to comment
Share on other sites

Co do jeża to tak jak już mówiła Paulinie xPP Jakbym nie wyjeżdzała w piątek na obóz to bym mogła sie nim zająć bo takie maleństwo potrzebuje ciągłej opieki. Nie wiem jak szybko rosną jeże. Wydaje mi sie że zwykłe mleko może nie być najlepszym pomysłem. Są takie specjalne mleczka dla kotów. Sa pozbawione jakiegośtam składnika. Może to by było dla niego lepsze. Tylko ze to drogie. Może jest już na tyle silny żeby jeść jakieś rozdrobnione dżdzownice czy coś ? Yh nie wiem. Trzeba poczytać.

A na wieści o piesku czekamy ;)

Edit.:
Znalazłam na stronie:
Bardzo ważna wiadomość dzięki Katarzynie z Warszawy sš nowe informacje o mleku które można stosować u jeży!!!
Okazuje sie że najlepsze jest mleko przeznaczone dla [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]szczeniąt[/SIZE][/FONT]. Ale uwaga nie każde. O składzie białkowo tłuszczowym zbliżonym jak najbardziej do: białko 33,3%, tłuszcz 46,3% (UWAGA są składzie np 28%, 28%). Może to być "Royal Canin 1st age milk" albo "Gimborn Aufbau-Milch.


Tak wiec dobrze robicie xPP Tylko że to pewnie strasznie drogie jest .__. I nie wiem ile bedzie można jeża nim karmic

Link to comment
Share on other sites

Do mojej cioci kiedyś przybłąkał się jeż z małymi, ciocia karmiła zwykłym mlekiem, później jakimiś owocami, namoczonym chlebkiem czy coś. Jakoś przeżyły ;) Później poszły, następnego roku wrócił jeden, ciocia zaznaczyła czymś i go poznała. teraz w ogrodzie czasem jest ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja wiem czym jeża karmić;P
Tylko problem był z umiejscowieniem.
Bo ja niestety wyjeżdżam w piątek, a co do jeżyka to niestety za późno.
Był za bardzo wycieńczony :(

Co do psa. Jest w 100000% gotowy do adopcji jest z nim inny pies nie chowa się już do budy. Gadałam z pracownikiem nie jestem pewna czy ta kobieta dzwoniła.
Powiem tak:
Poczekajcie jeszcze do poniedziałku.
W poniedziałek niech ktoś zadzwoni do schroniska i zapyta się o białego psa w łaty który znajduje się w nowym boksie (chyba 4 albo 3). Dowiecie się wszystkiego. Jak jest to działajcie dalej w jego sprawie i szukajcie mu domu :)
Miłego wieczoru.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...