Jump to content
Dogomania

Zaginęła jamniczka szorstkowłosa-okolice Lublina- Balbinka za TM


Kasia77

Recommended Posts

  • Replies 155
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kasia77']To może i nie o Balbince,ale...słów brak! - Balbina musiała zginąć,żeby ktoś ruszył głową i raczył zareagować [B];[/B]


"Psy czekają na właścicieli którzy nie żyją"

Ich właściciele zginęli. Wierne zwierzęta czekają na ich powrót - opowiadają mieszkańcy niewielkiej miejscowości w pobliżu Bełżyc. Od tygodni pod gołym niebem koczują tam dwa psy.
Nie wiedzieliśmy, co z tym psami zrobić. Nikt więc specjalnie ich nie dokarmiał – komentują mieszkańcy Matczyna. – Jakiś czas temu zdarzył się tu śmiertelny wypadek. Jedynie strażacy byli w stanie dostać się do nieżywych już pasażerów – opowiadają.

[B]Zszokowane psy zostały na miejscu zdarzenia. Do dziś czekają na właścicieli, którzy nigdy już po nich nie wrócą.
[/B]Stan dwóch psów jest fatalny. Są wycieńczone. Nikt nigdy nas nie informował o tym, co należy zrobić w takich sytuacjach – relacjonuje mieszkaniec Matczyna. - Dostaliśmy sygnał, że zwierzęta są tak wykończone, że nie mają siły się podnieść"

"Poszukiwania Balbinki wywołały lawinę innych telefonów w sprawie zaginionych zwierząt. W pobliżu Mełgwi wzdłuż drogi biega krótkowłosa jamniczka. Zginęła lub ktoś celowo wyrzucił ją z auta".

.[/quote]


O Matko :-(:-(:-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tiggi']W sprawie sytuacji z artykułu: Ja tego po prostu nie rozumiem. Jak można być zszokowanym i nic poza tym? żadnego działania?[/QUOTE]

Jak widać niestety można, wśród ludzi jest totalna znieczulica:shake:
Ale zrozumieć też nie mogę, nie wiem jak można być tak bezdusznym. Jakich instrukcji potrzeba żeby pomyśleć, że psy trzeba chociaż nakarmić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Jak widać niestety można, wśród ludzi jest totalna znieczulica:shake:
Ale zrozumieć też nie mogę, nie wiem jak można być tak bezdusznym. Jakich instrukcji potrzeba żeby pomyśleć, że psy trzeba chociaż nakarmić?[/quote]

Słów brakuje żeby skomentować tą ludzką
wszechobecną głupotę - najgorsze cisną się na język!

Link to comment
Share on other sites

Balbina jest mieszkanką Lublina,nie wiem- nie pamiętam w jakiej odległości od Lublina znajduje się Kalinówka,w której to wypadek miał miejsce.Rodzina Balbiny bierze pod uwagę taką wersję,że Balbinka będzie próbowała wrócić do domu.

Link to comment
Share on other sites

Wczorajsze wieczorne poszukiwania Balbiny również bez rezultatu,nie ma pewności czy jeszcze w ogóle jest w tej Kalinówce czy znowu podąża GDZIEŚ przed siebie...

Dwa psy czekające na nie żyjących właścicieli nie dały się złapać,dziś mają dostać środki uspokajające i pojechać do Lublina.
Jamnisia z Mełgwi również ma być złapana dziś i przewieziona w bezpieczne miejsce,podobno śliczna z niej psinka i wzbudza zainteresowanie...

Link to comment
Share on other sites

Balbinko, wracaj do domku jak najszybciej!!! trzymam kciuki, że i ten wątek zostanie zamknięty z powodu szczęśliwego zakończenia!!!

a tak nawiasem mówiąc, to wszyscy widzimy, jak przydatne mogą byćpasy dla psiaków w samochodzie. i bezpieczniej i pewniej, że w razie czego pod wpływem stresu i paniki nic złego się nie stanie...

trzymam kciuki z moją niunią!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Energy']Ponawiam pytanie czy daleko od domu miał miejsce wypadek?Jeśli nie to jest szansa, że będzie próbowała wrócić do domu.[/quote]

Nie znam tych terenów,ale dziś już wiem na pewno,że Kalinówka gdzie zdarzył się wypadek i ta znajdująca się tuż obok Świdnicka krzyżówka,na której dziś ktoś potrącił Balbinę, znajdują się bardzo bliski samego Lublina (gdzie Balbina mieszka)i są jakoby jego przedmieściem.
Więc o ile Balbina była już tak blisko domu,wracając na miejsce wypadku, to
teraz znowu jest nie wiadomo gdzie...
Rodzina myśli,że samochód-biały Seat Inka (to dostawcze chyba) mógł zabrać ją do lecznicy w Krasnym Stawie lub też Zamościu...
Ja nie wiem gdzie ją zabrał, ale szczerze- sił mi zaczyna brakować, Uratowaliśmy Balbinę,żeby dać jej szanse na życie a teraz to wszystko......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leni356']W jakim stanie jest Balbinka?

na policji powinni mieć dane co do wozu i właściciela[/quote]

Wiem tylko,że na pewno ma uszkodzoną przednią łapę(złamaną)-
to było chyba wyraźnie widać,a poza tym?- więcej nic nie wiem

Link to comment
Share on other sites

Lecznice są powiadomione, i te w Krasnym Stawie i w Zamościu,
policja też.

Wiadomość z przed sekundy - Rozpłynęli się,nie dotarli do żadnej lecznicy w Krasnymstawie ani po drodze,nie został przywieziony żaden pies do schroniska w Lublinie.......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...