Jump to content
Dogomania

Nuka oraz Stefcio [*] w sercu <3


vege*

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='vege*']Trzeba było w łeb strzelić :diabloti:

Ja też nie muszę tak rano wstawać, ale muszę się przyzwyczajać jak do szkoły będę chodziła:evil_lol:[/QUOTE]

to samo mi Sebek napisał jak mu sie w sms-ie pożaliłam :eviltong:

ja w przyszłym tygodniu bede wstawała o 5 tej :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']to samo mi Sebek napisał jak mu sie w sms-ie pożaliłam :eviltong:

ja w przyszłym tygodniu bede wstawała o 5 tej :eviltong:[/QUOTE]
biedna Aga :(
[quote name='agaciaaa']Bo dzieci są durne :diabloti: i wstają wcześnie.[/QUOTE]
ej wypraszam to sobie, ja byłam kochana i w nocy ani razu się nie budziłam i do dziś nie budzę i spałam długo więc moja mama była w niebo wzięta :evil_lol: Moja starsza siostra była gorsza :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']biedna Aga :(

ej wypraszam to sobie, ja byłam kochana i w nocy ani razu się nie budziłam i do dziś nie budzę i spałam długo więc moja mama była w niebo wzięta :evil_lol: Moja starsza siostra była gorsza :diabloti:[/QUOTE]

Noc bez pobudki to moje marzenie, ale nie ma szans, zawsze muszę chociaż raz wstać siku :eviltong: a jak wypiję wieczorem piwo, to mam od 3 do 5 pobudek gwarantowane :shake: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaciaaa']Noc bez pobudki to moje marzenie, ale nie ma szans, zawsze muszę chociaż raz wstać siku :eviltong: a jak wypiję wieczorem piwo, to mam od 3 do 5 pobudek gwarantowane :shake: :diabloti:[/QUOTE]
Ja się nigdy nie budziłam, czasami mi się zdarzy jak usłyszę komara :p a tak to mogłaby mi koło ucha bomba wybuchnąć i nic:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']Ja się nigdy nie budziłam, czasami mi się zdarzy jak usłyszę komara :p a tak to mogłaby mi koło ucha bomba wybuchnąć i nic:evil_lol:[/QUOTE]

Zazdroszczę! Jak mi komar bzyka:eviltong: nad uchem to zupełnie spać nie mogę :roll: W ogóle mam raczej dość płytki sen.

Link to comment
Share on other sites

Ja mam strasznie twardy i cieszy mnie to, Kiedyś mój pies chciał w nocy wyjść na dwór i próbował mnie obudzić, nie udało się, dlatego poszedł obudzić mamę :diabloti: Pewnie jak dziecko będę miała (kiedyś) to się zapłacze w nocy :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']Na ile? :)

Wiem, ale mimo wszystko super się z nią dogaduję :)[/QUOTE]
nawet nie na 2 tygodnie :shake:
jak dobrze pójdzie to 1,5 tygodnia...


Ty ją wykorzystujesz :lol:
[quote name='vege*']Ja mam strasznie twardy i cieszy mnie to, Kiedyś mój pies chciał w nocy wyjść na dwór i próbował mnie obudzić, nie udało się, dlatego poszedł obudzić mamę :diabloti: Pewnie jak dziecko będę miała (kiedyś) to się zapłacze w nocy :diabloti:[/QUOTE]

ja też taki mam...
dlatego Ciap od razu do mojej mamy popyla, już nie liczy, że mnie dobudzi :evil_lol:

Ostatnio wymyśliłam, że budzik położę na ławie i aby og wyłączyć to muszę wstać z łóżka i wtedy się obudzę.. Najlepsze jest to, że ja ten budzik wyłączam, a nie pamiętam abym wstawała z łóżka... :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']nawet nie na 2 tygodnie :shake:
jak dobrze pójdzie to 1,5 tygodnia...

Ty ją wykorzystujesz :lol:


ja też taki mam...
dlatego Ciap od razu do mojej mamy popyla, już nie liczy, że mnie dobudzi :evil_lol:

[B]Ostatnio wymyśliłam, że budzik położę na ławie i aby og wyłączyć to muszę wstać z łóżka i wtedy się obudzę.. Najlepsze jest to, że ja ten budzik wyłączam, a nie pamiętam abym wstawała z łóżka...[/B] :diabloti:[/QUOTE]
Znam to znam:diabloti:
[quote name='FredziaFredzia']Witam się w galerii, nie pamiętam czy kiedyś zaglądałam? ;)
Co do wstawania to mogę spać i spać i wyłączać budzik za każdym razem jak zadzwoni nie pamiętając że go wyłączyłam :lol:[/QUOTE]
cześć :)
ja też nigdy nie pamiętam, że wyłączyłam budzik i jak do szkoły jeszcze chodziłam to jak zwykle musiałam zaspać :evil_lol: i wiecznie wpadałam na lekcje i jedna i ta sama gadka "przepraszam sorko, ale zaspałam...znowu":evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pixeloza']a ja sobie dziś ustawiłam 3 budziki i jakoś wstałam :evil_lol:

Najśmieszniejsze jest to, że z łóżka na stałe wyrwał mnie ten,[B] który zazwyczaj dzwoni do szkoły[/B] :D[/QUOTE]
No tak przyzwyczajaj się:diabloti::diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna'] wygodna :roll:[/QUOTE]

leniwa chciałaś rzec :diabloti:



Oj też kiedyś miałam mocny sen, z wiekiem mi przeszło, teraz w nocy potrafi mnie Pamir obudzić bo się drapie, albo na łóżko wchodzi ( a robi to mega delikatnie - tak boczkiem ). No i teraz w nocy dodatkowa akustyka to Mała wiercąca się po klatce :lol:

Na szczęście przez ostatnie 2-3 lata wyrobiłam się na tyle, że nawet obudzona mogę zasnąć z powrotem bez problemu - kiedyś było gorzej bo coś jak mnie obudziło na przykład o 3-4 to już za diabła nie mogłam usnąć i się tak szlajałam z psem nad ranem po mieście żeby rodzinki nie budzić :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia']leniwa chciałaś rzec :diabloti:



Oj też kiedyś miałam mocny sen, z wiekiem mi przeszło, teraz w nocy potrafi mnie Pamir obudzić bo się drapie, albo na łóżko wchodzi ( a robi to mega delikatnie - tak boczkiem ). No i teraz w nocy dodatkowa akustyka to Mała wiercąca się po klatce :lol:

Na szczęście przez ostatnie 2-3 lata wyrobiłam się na tyle, że nawet obudzona mogę zasnąć z powrotem bez problemu - kiedyś było gorzej bo coś jak mnie obudziło na przykład o 3-4 to już za diabła nie mogłam usnąć i się tak szlajałam z psem nad ranem po mieście żeby rodzinki nie budzić :)[/QUOTE]
Też tak mam, że jak już się jednak obudzę to bez problemu zasnę :) Mnie nic w nocy nie budzi oprócz komarów:lol: Nuka śpi jeszcze bardziej kamiennym snem niż ja :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...