Jump to content
Dogomania

Nuka oraz Stefcio [*] w sercu <3


vege*

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pfff studia... Co ja mam powiedzieć, mało że praca to jeszcze szkoła zaoczna :eviltong:


EDIT
[quote name='vege*']cześć :)

Zastanawiam się czy za tydzień nie jechać na finał frisbee na Pola Mokotowskie tak sobie popatrzyć bo nie byłam nigdy :lol:[/QUOTE]

Wiesz że też się zastanawiałam :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia']Pfff studia... Co ja mam powiedzieć, mało że praca to jeszcze szkoła zaoczna :eviltong:


EDIT


Wiesz że też się zastanawiałam :cool3:[/QUOTE]
Na studiach pewnie też pójdę do roboty, bo dopiero studia zaczynam ;)

Tak? :) Ja jak bym miała jechać to pewnie w sobotę :) A ty byś sama jechała czy z małym szatanem :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']Kiedyś ci się te wakacje skończą jak na studia pójdziesz :diabloti:[/QUOTE]
na studiach są prawie 3 miesiące wakacji, jak się wsio szybko pozalicza :grins:
[quote name='Luzia']Pfff studia... Co ja mam powiedzieć, mało że praca to jeszcze szkoła zaoczna :eviltong:[/QUOTE]

noo ja sobie bimbałam 4 lata na dziennych i kurna, teraz mnie czeka i praca i zaoczne :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']No wiem wiem :grins:

A na jakich zaocznych teraz jesteś?[/QUOTE]

jeśli pytanie było do mnie to obecnie na żadnych :evil_lol:
cały czas się zbieram, aby w końcu zapisać się do szkoły i tak już mija kolejny miesiąc :roll:
ale planuję iść na rachunkowość :o

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']jeśli pytanie było do mnie to obecnie na żadnych :evil_lol:
cały czas się zbieram, aby w końcu zapisać się do szkoły i tak już mija kolejny miesiąc :roll:
ale planuję iść na rachunkowość :o[/QUOTE]
tak do ciebie ;)
szacun :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']jeśli pytanie było do mnie to obecnie na żadnych :evil_lol:
cały czas się zbieram, aby w końcu zapisać się do szkoły i tak już mija kolejny miesiąc :roll:
ale planuję iść na rachunkowość :o[/QUOTE]

Ja jestem na 3 roku rachunkowości i nie jest najgorzej:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asia&Kleo']Tak myślałam, że coś z aktorstwem/teatrem... w stolycy:lol:? a potem?[/QUOTE]
Tak w Warszawie ;)
A co potem? Potem poszukam pracy, mieszkania i........niufa :diabloti:
[quote name='Pixeloza']na studiach też są wakacje :diabloti:
a przede mną jeszcze całee liceum :diabloti:[/QUOTE]
Tak powiem szczerze, że nie chciałabym wrócić już do liceum mimo, że wspominam je super :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']tak do ciebie ;)
szacun :evil_lol:[/QUOTE]
;)
są gorsze kierunki jak np. architektura czy chemia :evil_lol:
[quote name='Skibka']Ja jestem na 3 roku rachunkowości i nie jest najgorzej:lol:[/QUOTE]

ja się z rachunkowością bujałam przez 4 lata w technikum, później licencjat ogólnie z gospodarki finansowej, a teraz mgr muszę zrobić, to wybrałam rachunkowość. Mam nadzieję, że te studia skończę :grins:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna'];)
są gorsze kierunki jak np. architektura czy chemia :evil_lol:


ja się z rachunkowością bujałam przez 4 lata w technikum, później licencjat ogólnie z gospodarki finansowej, a teraz mgr muszę zrobić, to wybrałam rachunkowość. Mam nadzieję, że te studia skończę :grins:[/QUOTE]
Moja koleżanka idzie na biotechnologie :mdleje:

Ja z rachunkowości jestem tępa :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']Tak w Warszawie ;)
A co potem? Potem poszukam pracy, mieszkania i........niufa :diabloti:

Tak powiem szczerze, że nie chciałabym wrócić już do liceum mimo, że wspominam je super :)[/QUOTE]
zacznij od szukania niufa :evil_lol:
praca i mieszkanie samo się znajdzie :eviltong:

ja szkołę średnią nie wspominam dobrze, ale czasy gimnazjum chętnie jeszcze raz przeżyłabym :loveu:
[quote name='vege*']Moja koleżanka idzie na biotechnologie :mdleje:

Ja z rachunkowości jestem tępa :evil_lol:[/QUOTE]

:mdleje:

też byłam na początku, teraz nie mam wyjścia :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']cześć :)

Zastanawiam się czy za tydzień nie jechać na finał frisbee na Pola Mokotowskie tak sobie popatrzyć bo nie byłam nigdy :lol:[/QUOTE]


moze jakis dogomaniacki spacer ;d;d?? albo chociaz jakies umowione miejsce tam na pm, fajnie byloby sie spotkac ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']zacznij od szukania niufa :evil_lol:
praca i mieszkanie samo się znajdzie :eviltong:

ja szkołę średnią nie wspominam dobrze, ale czasy gimnazjum chętnie jeszcze raz przeżyłabym :loveu:


:mdleje:

też byłam na początku, teraz nie mam wyjścia :lol:[/QUOTE]
Nie bo już wiem z jakiej hodowli chce psa więc tak teoretycznie psa znalazłam, teraz na wystawie się z właścicielami umówiłam, żeby porozmawiać :)

Ja gimnazjum też jako tako wspominam ale klasę miałam taką, że pożal się boże

masakra nie :evil_lol:

[quote name='Victoria']moze jakis dogomaniacki spacer ;d;d?? albo chociaz jakies umowione miejsce tam na pm, fajnie byloby sie spotkac ;)[/QUOTE]
Spacer bardzo chętnie, tylko psa bym nie brała ze sobą bo to by była porażka i wstyd :evil_lol:
Za bardzo nie znam PM bo byłam tam może z raz :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Victoria']ej no bierz nukee ;p wiekszej siary niz nana robi juz nie mozna zrobic, wiec bez obaw xd
do zbiornika kazdy trafi :diabloti: pomijajac ze zawody sa tuz obok xd[/QUOTE]
Ale Nana raczej nie próbuje zjeść każdego napotkanego faceta i się odwołuje i biega bez linki i przejedzie spokojnie autobusem :eviltong: Ja sobie Nuki nie wyobrażam brać do autobusu, kicha jak nie wiem :mdleje: Wywalili by mnie gdzieś po drodze za nią:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']Ale Nana raczej nie próbuje zjeść każdego napotkanego faceta i się odwołuje i biega bez linki i przejedzie spokojnie autobusem :eviltong: Ja sobie Nuki nie wyobrażam brać do autobusu, kicha jak nie wiem :mdleje: Wywalili by mnie gdzieś po drodze za nią:evil_lol:[/QUOTE]
nie wiesz co mowisz ;d
dzisiaj probowala zjesc tate Pauli od scooba, ogolnie rzuca sie na wiekszosc napotkanych pieskow.. teraz juz mniej bo nad tym pracujemy ale kiedys kazdy pies byl wrogiem namber łan. nie chodzi na lince, bo mamy podworko od biegania. i np od golebi raczej sie nie odwoła xd
a autobusy to juz w ogole xd czasami robi histerie ale im czesciej jezdzimy tym jest lepiej ;)
wg mnie takie dcdc to swietna okazja do resocjalu :mdrmed:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...