Jump to content
Dogomania

Nuka oraz Stefcio [*] w sercu <3


vege*

Recommended Posts

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[url]http://img855.imageshack.us/img855/3087/eznh.jpg[/url] cudne ma te łapeczki, jak możesz ich nie lubić :loveu:

[quote name='vege*']To może lody z bitą śmietaną i owocami :evil_lol:[/QUOTE]

Też wczoraj jadłam :loveu: z borówką, gruszką, ananasem i arbuzem :loveu:
A dziś mam w pracy pycha sałatkę - ryż, kurczak wędzony, kukurydza, ananas i majonez :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']Hejka ;)
powodzenia :eviltong:[/QUOTE]
cześć :)
nie podejmę się wyzwania bo w necie nie ma tylu odcinków :eviltong:
[quote name='Aleksandra95']przespac to wszystko :D[/QUOTE]
:lol:
[quote name='agaciaaa'][URL]http://img855.imageshack.us/img855/3087/eznh.jpg[/URL] cudne ma te łapeczki, jak możesz ich nie lubić :loveu:



Też wczoraj jadłam :loveu: z borówką, gruszką, ananasem i arbuzem :loveu:
A dziś mam w pracy pycha sałatkę - ryż, kurczak wędzony, kukurydza, ananas i majonez :p[/QUOTE]
Bo mają plamki :evil_lol:
Ja jadłam z nektarynką, brzoskwinią i bananem :)

Jak jadłam mięso to też taką sałatkę jadłam, tlyko, że z normalnym a nie wędzonym kurczakiem ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']Bo mają plamki :evil_lol:
Ja jadłam z nektarynką, brzoskwinią i bananem :)

Jak jadłam mięso to też taką sałatkę jadłam, tlyko, że z normalnym a nie wędzonym kurczakiem ;)[/QUOTE]

Właśnie temu są cudne! :loveu:
Banan z lodami jest mega :loveu: czemu ja wczoraj jeszcze banana nie dokupiłam :evil_lol: zrobiłam z tym co akurat miałam w domu ;)

Z normalnym też robiłam kiedyś plus jeszcze papryka czerwona. Ale teraz jakoś wolę z wędzonym ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaciaaa']Właśnie temu są cudne! :loveu:
Banan z lodami jest mega :loveu: czemu ja wczoraj jeszcze banana nie dokupiłam :evil_lol: zrobiłam z tym co akurat miałam w domu ;)

Z normalnym też robiłam kiedyś plus jeszcze papryka czerwona. Ale teraz jakoś wolę z wędzonym ;)[/QUOTE]
Ja jakoś tych plamek nie lubię, ale każdy kto ją widzi to się właśnie zachwyca albo jej ogonkiem albo tymi łapkami :lol:

Ja też robiłam z tym co miałam w domu, miałam jeszcze arbuza, ale arbuz do lodów mi nie pasuje :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaciaaa']Też miałam wątpliwości czy będzie pasował, jak dla mnie było ok :p[/QUOTE]
To następnym razem dorzucę arbuza :) A no i z winogronami też jest pycha :loveu:

Idę do orange bo mi się umowa kończy i muszę przedłużyć ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']To następnym razem dorzucę arbuza :) A no i z winogronami też jest pycha :loveu:

Idę do orange bo mi się umowa kończy i muszę przedłużyć ;)[/QUOTE]

Spróbuj :) O tak winogrona też super pasują i maliny! Ale malin w Lidlu nie było :eviltong: a tam właśnie poszłam po bitą śmietanę :eviltong:

Chce Ci się z domu wychodzić? :eviltong: u mnie leje..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaciaaa']Spróbuj :) O tak winogrona też super pasują i maliny! Ale malin w Lidlu nie było :eviltong: a tam właśnie poszłam po bitą śmietanę :eviltong:

Chce Ci się z domu wychodzić? :eviltong: u mnie leje..[/QUOTE]
O maliny :loveu:
U mnie dziś nie pada, cały deszcz chyba się wypadał wczoraj i dziś w nocy :evil_lol:
[quote name='Angi']a ja muszę do banku jechać i na pocztę. A mi się nie chce. :eviltong:[/QUOTE]
life is brutal:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada i Fanta']ja muszę iść psu po żarcie, bo 3 dzień z rzędu je kaczą szyję (ostatnią już, teraz zamrażalnik świeci pustkami:diabloti:) i dzisiaj spojrzała na mnie wymownym wzrokiem[/QUOTE]
Wyrodna właścicielka z ciebie:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada i Fanta']ja muszę iść psu po żarcie, bo 3 dzień z rzędu je kaczą szyję (ostatnią już, teraz zamrażalnik świeci pustkami:diabloti:) i dzisiaj spojrzała na mnie wymownym wzrokiem[/QUOTE]

Boszee co za wyrodna właścicielka :shake::evil_lol: U mnie był dziś przystojny pan kurier z Kalusiowym żarciem, nie musiałam się z mieszkania ruszać wystarczyło trochę poklikać :loveu::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxkaluniaxxx']Boszee co za wyrodna właścicielka :shake::evil_lol: U mnie był dziś przystojny pan kurier z Kalusiowym żarciem, nie musiałam się z mieszkania ruszać wystarczyło trochę poklikać :loveu::diabloti:[/QUOTE]

ja nie wychodziłam z domciu i nie klikałam i jedzonko samo do mnie przyjechało :eviltong:










tzn. mamusia się zamartwiła o zwierzyniec i pojechała do rzeźnika i kupiła 15kg mostków i 5kg szyjek kaczych, i parę kg kurzych łapek :evil_lol: ależ ja jestem wygodna :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kalyna']ja nie wychodziłam z domciu i nie klikałam i jedzonko samo do mnie przyjechało :eviltong:










tzn. mamusia się zamartwiła o zwierzyniec i pojechała do rzeźnika i kupiła 15kg mostków i 5kg szyjek kaczych, i parę kg kurzych łapek :evil_lol: ależ ja jestem wygodna :roll:[/QUOTE]

Oj tam oj tam :lol:

ile tego :-o używasz osobnej lodówki do jedzonka piesków? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxkaluniaxxx']Oj tam oj tam :lol:

ile tego :-o używasz osobnej lodówki do jedzonka piesków? :diabloti:[/QUOTE]

przecież przed przybyciem Gandzika, specjalnie kupiłam zamrażarkę :evil_lol:
no i jedna półka w lodówce ich, jajka, bierzące żarełko itp gdzieś trzymać muszę.. :lol:



Nie wspominam o całej reszcie, ile szafek mam dla psów :splat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxkaluniaxxx']Boszee co za wyrodna właścicielka :shake::evil_lol: U mnie był dziś przystojny pan kurier z Kalusiowym żarciem, nie musiałam się z mieszkania ruszać wystarczyło trochę poklikać :loveu::diabloti:[/QUOTE]
Za mnie klika siostra :loveu:
[quote name='kalyna']ja nie wychodziłam z domciu i nie klikałam i jedzonko samo do mnie przyjechało :eviltong:










tzn. mamusia się zamartwiła o zwierzyniec i pojechała do rzeźnika i kupiła 15kg mostków i 5kg szyjek kaczych, i parę kg kurzych łapek :evil_lol: ależ ja jestem wygodna :roll:[/QUOTE]
Ile żarcia :lol:
[quote name='xxxkaluniaxxx']Oj tam oj tam :lol:

ile tego :-o używasz osobnej lodówki do jedzonka piesków? :diabloti:[/QUOTE]
No proste, że tak:diabloti:
[quote name='kalyna']przecież przed przybyciem Gandzika, specjalnie kupiłam zamrażarkę :evil_lol:
no i jedna półka w lodówce ich, jajka, bierzące żarełko itp gdzieś trzymać muszę.. :lol:



Nie wspominam o całej reszcie, ile szafek mam dla psów :splat:[/QUOTE]
Ja mam jedną szafę dla Nuki i kilka kartonów z zabawkami i akcesoriami :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaciaaa']Ja od jakiegoś pół roku nie wstaję później niż 9 :lol: ale to mi się tak przestawiło dopiero teraz, po tyyylu latach życia :evil_lol: wcześniej nie wstawałam przed 10 jak nie musiałam.[/QUOTE]

Ja kiedys wstawałam 11-12 :diabloti:

to były czasy :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dOgLoV']a ja juz prawie od 7dmej nie spie bo Kinia latała po całym domu i darła papkę :mad:[/QUOTE]
Trzeba było w łeb strzelić :diabloti:
[quote name='agaciaaa']Ja od jakiegoś pół roku nie wstaję później niż 9 :lol: ale to mi się tak przestawiło dopiero teraz, po tyyylu latach życia :evil_lol: wcześniej nie wstawałam przed 10 jak nie musiałam.[/QUOTE]
Ja też nie muszę tak rano wstawać, ale muszę się przyzwyczajać jak do szkoły będę chodziła:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...