Jump to content
Dogomania

Mały Tuptuś.Dziura w oku, w podniebieniu-zoperowany - ma DS u Jamora


ponka1

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Dogo07']No bo nie wiadomo czy to jedna wizyta będzie czy kilka, czy może jakiś zabieg będzie potrzebny.
W każdym razie pieniążki trzeba zbierać bo napewno będą bidulkowi potrzebne.[/quote]

To sie okaże jak to będzie , ale lekarz to nie wszystko , nie ma deklaracji na hotelik . Koszt miesięczny to 390 zł a stałych deklaracji jest chyba 60 zł więc brakuje 330 zł co miesiąc . Kasa pilnie potrzebna co miesiąc

Link to comment
Share on other sites

Kasa sama Tuptusiowi z nieba nie spadnie. Gdyby nie fakt że poznałam Tuptusia osobiście i poszukałam jego wątku na Dogo sama to bym o nim w ogóle nie wiedziała, a to taki fajny psiak. Do tego leczenie potrzebne na tydzień temu. Dlaczego nie zapraszacie tu więcej ludzi? Niech każdy wyśle kilka pw to się więcej osób zejdzie.
Z funduszy Majki zostało trochę grosza, będzie dla Tuptusia, postaramy się zostawić też coś po Orenie, ale to na razie krople w morzu potrzeb

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']mnie marlenka zaciągnęła tutaj przez pe-wu.

ohoho, czyżby cegiełki isadorowe :cool3:?

tuptka wrzucic by na zbiorczy slepaczków. jednooki też maja tam chyba dostęp, no nie?[/quote]


Cegły dla niego nie ma z czego wyrzeźbić tak naprawdę. Za mało drastczyne i w zalewie innych cegieł zginie. Myślałam raczej o allegro adopcyjnym. Pzrecież on w zasadzie gotowy do adopcji.

A ze ślepaczkami masz rację, warto go tam wstawić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bambino']Ketunia, to ile mamy pieniędzy w chwili obecnej na opłatę wrześniową?[/quote]

W pierwszym miesiącu zostało wpłacone Jamorowi 510 zł ( 400 zł z bazarku, Marysia55 10zł, ja 100 zł). Więc u Jamora było na plusie 120 zł. Na moje konto w sierpniu wpłynęło 98,50 zł. Za wrzesień wpłaciła już Ihabe 30 zł i Marysia55 10 zł.
Na dzień dzisiejszy Tuptuś ma 258,50 zł

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...