Jump to content
Dogomania

CACIB-Kaliningrad, 11-12.06.2005 r.


Asiaczek

Recommended Posts

[quote name='Asiaczek'][quote name='Złośnica&LUGER']a czy ja moge poprosić o stawkę Bullterrierów z zeszłego roku...zastanawiamy się z koleżanką... :roll:[/quote]
Ja mam tylko katalog z wystawy CAC, a nie CACIB. Czy w takim razie z wystawy CAC-owej też chcesz stawkę?
Pzdr.[/quote]

TAK poproszę :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 295
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek'][quote name='gwiezdny-wyslannik']Ja już zgłosiłam meilem i to dwa razy napisali mi "OK" ale zastanawiam się czy jeszcze faxem nie zgłosić... Co mam robic...? ;)[/quote]
Nic. Czekać spokojnie na potwierdzenie.
A po co chcesz jeszcze raz im wysyłać zgłoszenia?!
Pzdr.[/quote]

Nie wiem ja zawsze się boję, że mi nie doszło zgłoszenie czy coś w tym stylu. Ale na zdrowy rozsądek to po co mam wysyłać jeszcze raz skoro juz zgłosiłam.... A zgłaszał ktoś z was meilem? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][quote name='patti']A ja z innej beczki. Jakie są warunki na wystawie w Kaliningradzie - wielkość ringów, czy są one na stadionie, jak z parkingiem itd. ? Jak wygląda przejazd przez granicę ?
Będę również wdzięczna za obsadę sędziowską na wystawę CACIB ?
I jeszcze jedno pytanie - jakie są warunki przyznawania championatu Rosji ? Dziękuję z góry za informacje.[/quote]
Na większość z tych pytań masz odpowiedzi w poprzednich postach (np. obsada sędziowska, wizy...).
O championacie Rosji - zajrzyj na strony:
[url]www.sbt-info.com.pl/championaty.html[/url]
[url]www.spaniel.pl[/url]
O reszcie napiszę dzisiaj późnym wieczorem.
Pzdr.[/quote]
Ja byłam na wystawie CACIB-owej w K. kilka lat temu i wystawa odbyła się w hali sportowej. Ale za to ciekawostka - wstęp dla zwiedzających był wolny! Parking był obok tej hali wystawowej, blisko.
Skrótowo mówiąc o championacie Rosji: jeżeli prezentujesz psa, który jest championem jednego z krajów FCI i ten pies dostanie ichniejszy CWC, to po zapłaceniu 20 Euro lub 20 USD i poczekaniu ok. 2 miesięcy - masz w domu Championa Rosji. Tak samo jest z Młodzieżowym Championem Rosji.
Jeśli nadal masz niewiadome dot. Kaliningradu, pytaj.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Asiaczek, dzięki za odpowiedz. Moja wina - przeoczylam obsade sedziowska we wczesniejszych postach :( A po info o wizie musze sie wczytac w caly temat dokladniej - gdzies przeoczylam...
Troszke mnie przeraza jednak ta Rosja. Piszesz, ze ringi w hali - byla jakas wykladzina na nich, zeby sobie nog nie polamac i jakiej wielkosci ?
Ile jest na taka miedzynarodowke zglaszanych psow ogolnie (tak dla prownania) ?
W tym roku pewnie się nie wybierzemy, bo moje malenstwo nie ma jeszcze championatu polski, wiec nie warto, jak za jednym zamachem i tak nie bedziemy mieli championa rosji...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Złośnica&LUGER'][quote name='Asiaczek'][quote name='Złośnica&LUGER']a czy ja moge poprosić o stawkę Bullterrierów z zeszłego roku...zastanawiamy się z koleżanką... :roll:[/quote]
Ja mam tylko katalog z wystawy CAC, a nie CACIB. Czy w takim razie z wystawy CAC-owej też chcesz stawkę?
Pzdr.[/quote]

TAK poproszę :D[/quote]
Buliś był tylko jeden: pies, kl. p: Popto Alegre Ara-Scania ur. 23.5.2003 r.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EwikB']Witam
Dziewczyny mam pytanie - A czy potrzebne są te testy na wsciekliznę przy wjeżdzie do Rosji i czy to ktoś wogóle będzie sprawdzał?
pozdrawiam Ewa[/quote]
Nie trzeba żadnych testów - TYLKO PASZPORT Z AKTUALNĄ WŚCIEKLIZNĄ!!!!!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gwiezdny-wyslannik'][quote name='Asiaczek'][quote name='gwiezdny-wyslannik']Ja już zgłosiłam meilem i to dwa razy napisali mi "OK" ale zastanawiam się czy jeszcze faxem nie zgłosić... Co mam robic...? ;)[/quote]
Nic. Czekać spokojnie na potwierdzenie.
A po co chcesz jeszcze raz im wysyłać zgłoszenia?!
Pzdr.[/quote]

Nie wiem ja zawsze się boję, że mi nie doszło zgłoszenie czy coś w tym stylu. Ale na zdrowy rozsądek to po co mam wysyłać jeszcze raz skoro juz zgłosiłam.... A zgłaszał ktoś z was meilem? ;)[/quote]
Ja będę wysyłała faksem, bo mam sporo championatów do załączenia:))
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='patti']Asiaczek, dzięki za odpowiedz. Moja wina - przeoczylam obsade sedziowska we wczesniejszych postach :( A po info o wizie musze sie wczytac w caly temat dokladniej - gdzies przeoczylam...
Troszke mnie przeraza jednak ta Rosja. Piszesz, ze ringi w hali - byla jakas wykladzina na nich, zeby sobie nog nie polamac i jakiej wielkosci ?
Ile jest na taka miedzynarodowke zglaszanych psow ogolnie (tak dla prownania) ?
W tym roku pewnie się nie wybierzemy, bo moje malenstwo nie ma jeszcze championatu polski, wiec nie warto, jak za jednym zamachem i tak nie bedziemy mieli championa rosji...[/quote]
Na tej wystawie CACIB-owej w K. parę lat temu - zgłoszonych psów było coś ok. 600(?), a na tej CAC-owej (grudzień 2004 r.) - 310 psów.
Co do wykładziny na ringach - to jej nie było. Psiaki trochę się ślizgały. Ale większość z nas miała na to sposoby - popsikać trochę lakieru do włosów na poduszeczki psich łapek.
A jak będzie w tym roku? Nie wiem, ale na pewno napiszemy.
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[b]Savannah[/b] - dzisiaj, tj. 28.4.2005 r., wysłałam nasze zgłoszenia faksem do Kaliningradu na nr faksu podany w ulotce. We wtorek-środę w przyszłym tygodniu zadzwonię do nich i spytam sie, czy wszystko jest OK. Czy na tej wystawie jestes zainteresowana JH? Jeśli tak, to musze się spytac, czy można zgłaszać na wystawie. Cena za JH wynosi 5 Euro.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Witam
Ja wysyłając zgłoszenia na wschód wolę skorzystać z poczty polskiej.
Mam też pytanie czy miałby ktos miejsce ale na niedzielę dla 1 osoby + 2 małe futra w transporterkach? Wszyscy znajomi jadą na sobotę .. buu
pozdrawiam Ewa

Link to comment
Share on other sites

Może ktoś jedzie z Trójmiasta i ma jedno wolne miejsce na niedzielę.
Jeżeli znalazłaby się jakaś dobra duszyczka co by mnie przygarnęła to szybciutko zgłaszam. Wiadomo termin zbliża się bardzo szybko.

________________
Pozdr.Violonczela
[url]www.lindeza.webpark.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EwikB']To może jakis wspólny wyjazd ?Tylko potrzebna osoba z samochodzikiem..Ja do Trojmiasta mam prawie rzut beretem
pozdrawiam Ewa[/quote]

Bardzo chętnie piszę się na wspólny wyjazd ale brak ciągle tej osoby z samochodem i jeszcze żeby jechała na niedzielę.
Może jednak ktoś się znajdzie i przygarnie nas na ten wyjazd :modla:

______________________
Pozdrawiam Violonczela

Link to comment
Share on other sites

ja bym byla sklonna jechac....mam 3 rzedy siedzen :lol: ..7 osob wejdzie..i male klatki na kolana..i moge przez trojmiasto :wink: ..ale warunkow jest pare..sprawdzcie czy pies ktory jest dopiero zgloszony w zk i czeka na rodowod moze startowac w kalsie szczeniakow...po drugie-czy kopia nie nostryfikowanego rodowodu z belgii bedzie ok-suka w dniu zgloszenia nie bedzie miala 6 miesiecy ale w dniu wystawy bedzie 8) ...po trzecie..jesli 2 poprzednie punkty sa mozliwe-potrzebuje pomocy w zgloszeniu-raczkuje w tych sprawach :-? ..po czwarte-musza znalezc sie 3 osoby na jazde ze mna :lol: -bo moj smok ma 3.8 litra i pali 19/100 paliwa-w poniedzialek przerabiam na gaz :roll: ..ale chleje duzo...no i po piate-ktos musi miec prawko-bo to dosc daleko :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...