Jump to content
Dogomania

CACIB-Kaliningrad, 11-12.06.2005 r.


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 295
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

termin mija w srode a my wciaz bez championatu.. :roll: A strasznie nam zalezy zeby wlasnie tam zglosic juz w championach i pojechac ;) A i czy ktos z obecnych dogomaniakow zna chociaz troszke rosyjski bo chcialabym zapytac o cos mailem Kalningrad, a po angielsku chyba nie bardzo.. jesli ktos jest w stanie mi pomoc to powiem o co chodzi na Priv ;)

Link to comment
Share on other sites

nie wiem :roll: ..bo wciaz nie wiem czy moge wystawic tam szczeniaka ktorego rodowod jest w trakcie wyrabiania i czy nie nostryfikowany rodowod bedzie zaakceptowany..jak sie nie dowiem-nie jade :( ..w kazdym badz razie jechalabym na cala wystawe bo psow prosto z auta nie chcialabym wystawiac-musza wypoczac i odreagowac podroz :-?

Link to comment
Share on other sites

Jak uda ci się dowiedzieć to daj znać. Jak byś lechałana sobote to może bym pojechała (wstępnie dwie osoby i dwa bearded collie z 3miasta)

Ja mam inny problem. Zgłosiłam Vege w zeszłym roku, ale jechać nie mogłam. Wie ktoś może czy czy przyjeli by moje zgłoszenie gdy bym chciała na wystawie płacić za bierzącą i zaległą wystawę?

Link to comment
Share on other sites

@All

Podajcie mi proszę adres - tzn. gdzie się odbywa wystawa, jak się dojeżdża...będę zobowiązany. Na jakim obiekcie - stadion, boisko etc... :-?

Jakoś ostatnio zakręcony jestem i nie mogę się tego doszukać... :-?

Link to comment
Share on other sites

Hej
W zeszłym roku dodzwoniłam sie za pierwszym razem, teraz probuję od kilku dni i nic.Jakby komuś sie udało to proszę sprawdzic czy moje lhasa ( 2 szt) są przyjęte.Wysyłałam poleconym, ze nie sądze że bedą niepodzianki, no ale zawsze lepiej wiedziec
pozdrawiam Ewa

Ja jak wyliczyłam to dla mnie jest to jedna z bliższym mi międzynarodówek, blizej mam chyba jedynie Sopot :lol:

Link to comment
Share on other sites

No więc tak. Dodzwoniłam się za pierwszym kopem i miła pani powiedziała mi takie oto rzeczy: nie może mi sprawdzić konkretnych psów, bo nie ma stosownej dokumentacji (!) przy sobie. Potwierdzenia zaczęli wysyłać już w poprzednim tygodniu. I jeżeli w zgłoszeniu podaliście nr faksu lub e-mail to na te media zostana Wam przysłane potwierdzenia. Do końca bieżącego tygodnia potwierdzenia powinny być u wszystkich. Gdyby jednak ktoś nie otrzymał potw., to niech dzwoni albo w najblizszy piatek albo w poniedziałek. I to by było na tyle. Sędzia na V grupę jest nadal ten sam, tzn. Claude Violet/Voilet (?) z Francji. Do konkurencji grupa hodowlana i reproduktor trzeba min. 4 psy. Pytałam się o to, bo jestem zainteresowana udziałem, ale - niestety - nie mam 4 psów, tylko 3, a więc nici z tego:((.
Proponuję poczekać do piątku i gdy nadal nie będzie potw. - dzwonić.
Jeżeli ktoś dostanie - proszę pochwalić się na DGM, OK?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...