Jump to content
Dogomania

CACIB-Kaliningrad, 11-12.06.2005 r.


Asiaczek

Recommended Posts

Ja dostałam swojego CACIB-a ale wg tego co tam jest napisane Fazka jest włanością p Jadwigi. Teraz sobie przypominam , że w psach własciciele byli na odwrót. Próbowalismy to wyjasnić przy płaceniu za wystawę (pani myslała, ze płacimy za Spike'a :-?) ale widocznie nic to nie dało...

Niedługo pewnie dostaniesz dyplom championatu Dollara :-?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 295
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

No ja Asiaczku podejmę się w przyszłym tygodniu próby ;) zgłoszenia faxem moich psów. Mam nadzieję , że pójdzie to tak sprawnie jak w ubieglym roku z dosyłanie dokumentów :lol:

Z drugiej zaś strony: jak się ma tak jak ja ok.90 km do Kaliningradu, to chyba wprost "grzech nie jechać" :wink: :lol:

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kadziumia']No ja Asiaczku podejmę się w przyszłym tygodniu próby ;) zgłoszenia faxem moich psów. Mam nadzieję , że pójdzie to tak sprawnie jak w ubieglym roku z dosyłanie dokumentów :lol:

Z drugiej zaś strony: jak się ma tak jak ja ok.90 km do Kaliningradu, to chyba wprost "grzech nie jechać" :wink: :lol:

pozdrawiam[/quote]
No, wreszcie odezwałaś się!
Ja, jak przeczytałam ulotkę nt. tej wystawy, to - tak jak wspominałam na wystawie- nabrałam apetytu. I przymierzam się do jazdy. Na serio.
Jeszcze raz gratuluję sukcesów w Gdańsku. Na BOG miałabyś szansę, bo wszystkie miejsca na pudle zajęły "duże i włochate".
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gwiezdny-wyslannik']Czy ma ktos moze wzor zgloszenia? Czy wystarczy takie zwykle z [url]www.zkwp.pl[/url] ?[/quote]
Oczywiście, że wystarczy takie ze strony ZKwPL; najważniejsze, aby rubryki zatytułowane były w jęz. angielskim i w jęz. pl. Aby tam, w K. zorientowali się i dokładnie zrozumieli zgłoszenie. Możesz tez sama sobie stworzyć swoje zgłoszenia. Ja takie mam w komputerze i trzeba je wysłać faksem lub pocztą, to drukuję i na górze piszę miasto i datę wystawy. Oraz ewentualnie dodatkowe prośby na dole (po angielsku lub - w tym przypadku - po rosyjsku). I - jak do tej pory - nie miałam jakichkolwiek problemów z "prawidłowym" zgłoszeniem psiaków.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']No, wreszcie odezwałaś się!
Ja, jak przeczytałam ulotkę nt. tej wystawy, to - tak jak wspominałam na wystawie- nabrałam apetytu. I przymierzam się do jazdy. Na serio.
Jeszcze raz gratuluję sukcesów w Gdańsku. Na BOG miałabyś szansę, bo wszystkie miejsca na pudle zajęły "duże i włochate".
Pzdr.[/quote]

No odezwałam się, odezwałam. Dzięki za gratulacje. Być może masz rację, że na grupie mogliśmy sie uplasować "na pudle" ale dobrze wiesz czemu nie zostałam :wink: , poza tym kawka i obiadek u koleżanki były wyśmienite, zatem nie załuję. Zwłaszcza jak przeczytałam na gr.V komentarz jakim został obdarowany właściciel Huskiego z II lokaty :o . znowu byłoby gadane... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Oj, nie czytałam tego komentarza. Muszę zajrzeć do tego topiku.
Cieszę się, że obiadek był OK. W naszym przypadku była to kawa + herbata + ciacho. Ciast było nawet 3 rodzaje, w tym jedno moje. Nie przechwalając - ciasta były b.smaczne i świeżutkie. No i zobaczyłam Foxiego - jest w super kondycji!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='skubi']Jaki jest termin zgłoszeń i opłaty za wystawe?
Jedzie może ktoś z 3miasta i miał by wolne miejsce dla jednej osoby i jednego psa?
Zastanawiam się czy jechać, ale niestety transportu mieć nie bede :cry:[/quote]
Termin opłat + zgłoszeń podałam w jednym z postów (jakoś tak po wystawie w Gdańsku- 20.2.2005 r., bo tam dostałam ulotkę o tej wystawie). Przeszukaj więc posty po 20 lutym br. i na pewno znajdziesz odp. na Twoje pytania.
Dla wszystkich uczestników tego topiku - życzenia radości, ciepła rodzinnego, serdeczności i wszelkiej pomyślności.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

A ja z innej beczki. Jakie są warunki na wystawie w Kaliningradzie - wielkość ringów, czy są one na stadionie, jak z parkingiem itd. ? Jak wygląda przejazd przez granicę ?
Będę również wdzięczna za obsadę sędziowską na wystawę CACIB ?
I jeszcze jedno pytanie - jakie są warunki przyznawania championatu Rosji ? Dziękuję z góry za informacje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gwiezdny-wyslannik']Ja już zgłosiłam meilem i to dwa razy napisali mi "OK" ale zastanawiam się czy jeszcze faxem nie zgłosić... Co mam robic...? ;)[/quote]
Nic. Czekać spokojnie na potwierdzenie.
A po co chcesz jeszcze raz im wysyłać zgłoszenia?!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Złośnica&LUGER']a czy ja moge poprosić o stawkę Bullterrierów z zeszłego roku...zastanawiamy się z koleżanką... :roll:[/quote]
Ja mam tylko katalog z wystawy CAC, a nie CACIB. Czy w takim razie z wystawy CAC-owej też chcesz stawkę?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='patti']A ja z innej beczki. Jakie są warunki na wystawie w Kaliningradzie - wielkość ringów, czy są one na stadionie, jak z parkingiem itd. ? Jak wygląda przejazd przez granicę ?
Będę również wdzięczna za obsadę sędziowską na wystawę CACIB ?
I jeszcze jedno pytanie - jakie są warunki przyznawania championatu Rosji ? Dziękuję z góry za informacje.[/quote]
Na większość z tych pytań masz odpowiedzi w poprzednich postach (np. obsada sędziowska, wizy...).
O championacie Rosji - zajrzyj na strony:
[url]www.sbt-info.com.pl/championaty.html[/url]
[url]www.spaniel.pl[/url]
O reszcie napiszę dzisiaj późnym wieczorem.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...