Jump to content
Dogomania

Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.


rytka

Recommended Posts

jednak zakuty leb juz zostane nie potrafie,kilku zdjec w jednym poscie tylko jedna sztuke:angryy:

Postanowiłam Wam przedstawic Mopa ,miłabyc narzeczona Lolusia ale teraz jak Lolkowi chcą takie rzeczy robic to nie wiem czy mop go zechce...Togaa co Ty na to?
Mop to tez pamiatka z wizyty u gospodarza/chyba przestane jezdzic w takie miejsca/z tym ze tam pieski biegaja luzem/owszem pcheł milon,nie szczepione nawet na wscieklizne/ale najedzone i wolne.Mopa oddal bo była niegrzeczna i stale pchała sie do domu a ja sie przekonałam ,ze to naj grzeczniejszy pies jakiego do tej pory miałam ale najbardziej falszywy/przekupny/:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='rytka']tego sie nie obawiam:p,tylko mam taka wade/zarozumiałosc,duma/,ze ciezko mi prosic o pomoc i nie wazne ,ze to nie dla mnie tylko dla gufa :oops:ale dla gufa sie przelamałam/przeciez zalozylam ten watek:razz:/[/quote]

No, nie zartuj!!! :crazyeye:

Nie dosc, ze uratowalas psia bide, to jeszcze sama masz koszty ponosic??? Ja niestety nie moge ofiarowac swego czasu ani domu dla Gufiego, a Ty to robisz, wiec tez powinnam sie wstydzic, ze tylko siedze na kompie i nic wiecej.

Link to comment
Share on other sites

Gufi całe dnie sie opala na słoneczku i nie wiem po co i tak jest juz brązowy dosc;)kurcze,ze tez trzeba czekac 2 tyg.teraz nie wiem bo chyba bez sensu zebym szła z nim do weta.z tymi zmianami na skorze/skoro ma jechac do poznania/ a gufiemu dzis na pycholu wyskoczył placek 50gr,to chyba nie grzybica tylko cos innego...grzyba juz widziałam i leczyłam ,/chyba,ze to inna odmiana:razz:/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tanitka']rytko, a moja paczka do Ciebie doszła?[/QUOTE]

Tanitka,doszła juz dawno:razz: dziekujemy:loveu:smycz,obroza,kocyk,,reczniczek:razz:smycz flexi i jak spaceruje z gufim to odchodzi na odleglosc 8 m/nigdy nie ciagnie,on lubi byc na smyczy to chyba daje mu poczucie bezpieczenstwa/i wtedy znajduje wszystkie smieci i zanim zdą rze do niego dojsc juz zjada:mad:zerzarł min.2 łby od kurczaków.w całosci z pierzem itd.,kosc...juz znieniłam trase spacerową na czystrze tereny.

Ajula ja tez by wkeiła banerek jak bym potrafiła:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rytka']Tanitka,doszła juz dawno:razz: dziekujemy:loveu:smycz,obroza,kocyk,,reczniczek:razz:smycz flexi i jak spaceruje z gufim to odchodzi na odleglosc 8 m/nigdy nie ciagnie,on lubi byc na smyczy to chyba daje mu poczucie bezpieczenstwa/i wtedy znajduje wszystkie swinsta i zanim zdą rze do niego dojsc juz zjada:mad:zerzarł min.2 łby od kurczaków.w całosci z pierzem itd.,kosc...juz znieniłam trase spacerową na czystrze tereny.

Ajula ja tez by wkeiła banerek jak bym potrafiła:roll:[/quote]
nie mam czasu, bo musze zaraz leciec do pracy,
ale na pewno któras z dziewczyn ci wytłumaczy - tak jak mi kiedys, bo też nie umiałam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajula']czy Gufek ma banerek? bo nie mogę znaleźć[/quote]

I ja mam banerek Gufiego...
To dzieło [B]Isadora7.[/B] Sa i inne..post 118 tego wątku.

[B]rytka[/B], robisz piekne zdjęcia !!!. Wymowne, prawdziwe...
Masz talent dziewczyno !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajula'](...) na pewno któras z dziewczyn ci wytłumaczy - tak jak mi kiedys, bo też nie umiałam[/quote]
Stań na banerku pr. myszką, wybierz kopiuj, wejdź w panel użytkownika, w edytuj sygnaturę, tam stań znów pr. myszką w okienku, kliknij wklej i zrób zatwierdzenie.

Link to comment
Share on other sites

Ale z tymi zdjeciami to przesada,pstrykam i pstrykam a wybieram jedno z dwudziestu:razz:zresztą częsc robil siostrzeniec/ten co stoi obok Gufiego-też do adopcji jak by któraś chętna to prosze o pw:evil_lol:/

Gufi coraz lepszy/waga siersc,samopoczucie/,ciągle sie nadziwic nie moge jak niewiele ten pies potrzebuje,jedzenie ,zje wszystko/ciągle łapczywie/spacer 4-5 rzy dziennie po 10 min. jeden ok.30min.i to mu wystarcza, jest taki zadowolony,szczęsliwy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa'][B]Rytko[/B], nie zapomnij sprawdzić konta i podać wpływy wpłat bazarkowych, żebym mogła powysyłać rzeczy. Dane do wysyłek już mam.[/QUOTE]

O godz 10tej.dzisiaj na koncie były wpłaty;
19.06.09togaa 70zł./przekazem pocztowym/
25.o6.09.poker 30zł.
01.07.09.taks 60zł.
Tanitka przeslala gufiemu smycz,obroze,kocyk.

to jest na dzien dzisiejszy wszystko co dostal Gufi:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rytka']O godz 10tej.dzisiaj na koncie były wpłaty;
19.06.09togaa 70zł./przekazem pocztowym/
25.o6.09.poker 30zł.
01.07.09.taks 60zł.
(...) [/quote]

[B]Mam prośbę Rytko w związku z wpłatami.[/B]
[B]Napisz proszę do:[/B]

[B]Irysek[/B], bo wobec tego brak jej wpłaty na sumę 30zł za latarkę kempingową
i
[B]Ciapuś[/B] - 10zł za przybornik biurowy

To są osoby, wobec których ja muszę się rozliczyć z wysyłki, po wpłynięciu wpłat.

Swoją drogą sprawdź również konto wieczorem, bo wpłaty są księgowane o różnych porach dnia i te, o których piszę, mogą więc jeszcze dojść.

Link to comment
Share on other sites

zaraz napisze do Irysek i Ciapuś ale ponownie stan konta sprawdze dopiero czwartek/piątek gdyz musze w tym celu jezdzic do miasta.

Jak juz pisałam niepokoji mnie ta jego zniana na pycholu,zaczełam sie bac czy to nie zarażliwe/juz sie kiedys zaraziłam nie boje sie ale chce wiedziec inne srodki ostroznosci wtedy zastosuje-powstrzymam sie od cmokania pyska:eviltong:/poniewaz ma moich lekarzy jak sie okazało szkoda tlko czasu i kasy wydaaje mi sie,ze najlepszym rozwią zaniem przyspieszyc ten wyjazd do Poznania/Ajula napisała,ze moze w tym tyg. umówic wizyte/Gufi bedzie zbadany ,zrobione zdjecia ,postawiona diagnoza mam nadzieje ,ze bedzie juz jasnosc co do jego stanu a gdyby nie to lekarz wszystko przekarze wspólnikowi jak wróci z urlopu.Co Wy na to ,zgadzacie sie na take rozwiązanie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rytka'] /Gufi bedzie zbadany ,zrobione zdjecia ,postawiona diagnoza [/quote]
żeby była jasność - Gufi może być zbadany we wszystkie strony, pobrana zeskrobina, żeby stwierdzic (lub nie) grzyba, zdjęcia nogi już zrobione, żeby były, ale diagnoze na temat stanu nogi ma stawiac ortopeda, na którego czekamy, aż wróci z urlopu

rytka, może zrób zdjęcie tej zmiany na skórze i pokaż

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ajula'](...) rytka, może zrób zdjęcie tej zmiany na skórze i pokaż[/quote]
I to jest na ten moment najlepszy pomysł (rzeczywiście, trzeba poczekać przecież na doktora ortopedę)! Zrób ich z nadwyżką, wybierz najwyraźniejsze.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...