Jump to content
Dogomania

Co najbardziej w nich kochamy :))


Paula&Forrest

Recommended Posts

Ja Arthasa kocham za jego poczciwe spojrzenie, szelmowski uśmiech, radosne machanie ogonem, dziwne "szczekanie", wycie brzmiące jak placz, za puchate futro, za jego słodkie lenistwo i za to, ze kocha spacery, za to, że biega i szaleje, że lubi zabawę, za doskonale ukrywaną i nie wykrywalną na pierwszy rzut oka inteligencję 8) za niezależność, za to, że jest do mnie przywiązany i uważa mnie za członka swojego stada, za to, że jest moim psem...

Link to comment
Share on other sites

To, ze grzecznie pozwalaja sie przemieszczac z punkt.A do punkt B np na rowerze bez potrzeby pedalowania. Dodatkowo w razie pomrocznosci same znajda droge z pkt b do punkt A.
To, ze uprzejmnie produkuja swietna welenke, na bardzo cieple skarpetki.
To, ze nie gryza listonosza (czysta oszczednosc na odszkodowaniach).
To, ze nawet jak sie kloca, to daje sie ich przekonac (wystarczy miec smakolyk).
To jak nas witaja. 8)

Link to comment
Share on other sites

Ja kocham Ariska za to ze codziennie rano ściąga mnie z łozka , wita mnie zawsze po pracy i prawie zawsze przez to ląduje na tyłku , za to zawsze przychodzi mnie pocieszyc , ze nigdy sie nie poddaje i jest mi wierny jak zadne inne zwierze na tym świecie. kocham go za to ze jest:)za to ze jestem pogryziona i mam poszarpane spodnie i za to ze nie pozwala mi przytyc gdyż musze sie z nim dzielic kazdym posiłkiem nawet płatkami kukurydzianymi:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Billa']A ja podobmie jak Paulinka 18 kocham moją billunie za sliczne futerko , niebieskie ocza , mordkę ukochaną no i za to ze ona mnie kocha i jest wirniunia-czasem......[/quote]

...hehe no jeżeli to ten psiak z emblematu... to nawet podobny do mojej suni więc to pewnie dlatego te same upodobania... maskę ma podobną

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

To co kocham ostatnio najbardziej. To jak sa marudne kiedy sie je budzi zeby wyjsc na dwor. Myslalem ze to tylko ze mna takie problemy, ale widze ze Hasan leb w leb sie upodabnia, a moze to ja do niego ?
Zawsze kiedy widze jego markotne miny, ziewanie, i brak checi do wstania, ponownie kladzenie sie spac, nie potrafie przejsc obok tego bez zwrocenia uwagi i zawsze mnie rozsmiesza do lez. Poprostu Kocham To.
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Najbardziej kocham w moich husky to, że one mnie kochają na tyle mocno, iz żaden z nich nie ceni wyżej totalnej wolności od bycia ze mną.
I jeszcze kocham je za to, że tolerują moje słabości... np. dopadający mnie czasem brak konsekwencji w relacjach z nimi albo zwyczajne lenistwo... kiedy zamiast biegać lub zapewniać inne atrakcje, kładę się w trawie i patrzę w niebo... a one, cudowne haszczaki, kładą się obok i jest nam razem po prostu dobrze :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...