Jump to content
Dogomania

Bajkowa BAJKA - suczka w typie BORDER COLLIE ZNÓW MA DOM !!!


Murka

Recommended Posts

  • Replies 354
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Siostra Bajki na razie bez domu. Poczekajmy na rozwój wypadków, ale byłoby fajnie, gdybyście rozważyli przyjęcie 3 siostry na swoje miejsce w hoteliku. Szkoda tamtej suki. Jeszcze do niedawna miała choc swoją siostrę przy sobie, teraz jest tam sama, a tak na prawdę ona była najbardziej wycofana z całego rodzeństwa :roll:.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie dlatego,że przykro tak zostawić jedną siostrę wzięlibyśmy ją na
miejsce Bajki. Możę okaże się , że wcale nie taka dzika i też szybko znajdzie dom. Potem musimy ruszyć z naszą "prywatną" , długą kolejką. Już dawno obiecałam mojemu Filipowi Filippa i muszę dotrzymać słowa. Myślałam nawet o jego ciachnięciu w schronie, ale po tym co zobaczyłam z Fundacji nie chcę ryzykować. Tak więc po Bajce niech przyjeżdza na nasze miejsce trzecia siostra . Nie można jednej tak zostawić.

Link to comment
Share on other sites

No to uzgodnione, po Bajce przyjeżdża trzecia siostra - Brawurka ( to z Atomowek ,jakby ktos nie znal współczesnych bajek). Murko gdybym w tym tygodniu nie zdążyła, bo jadę na kongres do Wrocławia , to w przyszłym wyślę przekaz na Bajkę.

Link to comment
Share on other sites

Ulka czujemy się odpowiedzialni materialnie za Bajkę, tak więc wyrównamy ewentualne niedobory, tylko ten ciągły brak czasu. Oczywiście za wszelką pomoc w utrzymaniu Bajki jesteśmy wdzięczni i bardzo dziękujemy. Bajka jest na szczęście zdrowa więc chyba nie jest źle.

Link to comment
Share on other sites

P.Dorocie zależy w sumie na trzech rzeczach: aby sunia dobrze znosiła jazdę samochodem, aby zachowywała czystość i żeby umiała chodzic na smyczy (jest inwalidką).
W przypadku Bajki wszystko już mamy opanowane. Jeszcze tylko chodzenie na smyczy musimy podszlifować, ale Bajka jest niezwykle pojętna i skora do współpracy więc nawet z lekkimi niedociągnięciami p.Dorota powinna sobie poradzić ;)

Link to comment
Share on other sites

O kulach nie chodzi, ale jest drobną osóbką ;)
Ale spokojnie cioteczki, Bajka to mądra dziewczynka, nie jest to żywioł nie do poskromienia. Właściwie można powiedzieć, że na smyczy już chodzi. Poza tym p.Dorota ma ogród, a spacery będą dodatkowo. Także Bajka będzie miała się gdzie wybiegać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...