Jump to content
Dogomania

Kodinka po 8 miesiącach znalazła domek!!!!!!!!


ciapuś

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='magosia99']Od wczoraj próbuję się zalogować na dogo i nie mogę - :angryy:
Deklaruję stała wpłatę 20 zł.
Jest naprawdę cudowna!!!!
Trzymaj się dziewczynko.:loveu:
Jak dostanę numer konta od razu wpłacam pieniądze;)[/quote]


No to cioteczko, skoro już się zalogowałaś WITAMY!!!!!:Rose:

Wysyłam Ci nr konta do wpłat :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magosia99']Od wczoraj próbuję się zalogować na dogo i nie mogę - :angryy:
Deklaruję stała wpłatę 20 zł.
Jest naprawdę cudowna!!!!
Trzymaj się dziewczynko.:loveu:
Jak dostanę numer konta od razu wpłacam pieniądze;)[/quote]

[B]Witamy pięknie Cioteczkę[/B]

a z tym logowaniem, to faktycznie czasem straszna kicha...:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Z fotek zamieszczonych w pierwszym poscie nie bardzo mogę wywnioskować jakiej dokładnie wielkości jest sunia...
Najlepiej sprawdźcie ile ma w kłębie.
W tej chwili nie mam siły wertować całego wątku, dlatego prosiłbym o streszczenie najważniejszych info na temat charakteru suni.
Coś mi chodzi po głowie, ale uprzedzam, że to iście szatański plan i na dokładkę uzależniony od osób trzecich...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ra_dunia']Zuzia - rzuć palenie a zaoszczędzone pieniążki przekaż na psiaki :evil_lol: Mówię Ci, same korzyści :evil_lol:[/quote]

popieram!:evil_lol: szkoda kasy na palenie, lepiej dać na psiaki:evil_lol:
wiem, że argument zdrowotny na dogo będzie i tak na drugim miejscu:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gallegro']Z fotek zamieszczonych w pierwszym poscie nie bardzo mogę wywnioskować jakiej dokładnie wielkości jest sunia...
Najlepiej sprawdźcie ile ma w kłębie.
W tej chwili nie mam siły wertować całego wątku, dlatego prosiłbym o streszczenie najważniejszych info na temat charakteru suni.
Coś mi chodzi po głowie, ale uprzedzam, że to iście szatański plan i na dokładkę uzależniony od osób trzecich...[/quote]

:sweetCyb::sweetCyb:Ja wiem, ja wiem, co Ci chodzi po głowie!!!!!:cool3::cool3: i powiem Ci ,że to super pomysł:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Leyla']:sweetCyb::sweetCyb:Ja wiem, ja wiem, co Ci chodzi po głowie!!!!!:cool3::cool3: i powiem Ci ,że to super pomysł:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:[/quote]
no to ja proszę o odtajnienie sekretnego pomysłu:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Leyla']...no nic sie nie domyślacie???? dla mnie to wygląda tak ,jakby gallegro chciał ją dla siebie:eviltong:[/quote]

:crazyeye::crazyeye::crazyeye:było by wprost cudownie!
ale ja się nie będę nakręcać, bo to by była tak dobra wiadomość, że aż trudna do uwierzenia, poczekam aż się wypowie sam zainteresowany:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ninti']Dla siebie :crazyeye::lol::lol:

A po co mu jej wysokość w kłębie?!

Będzie jej dosiadał...? [/quote]

...bo może ma budę wolną i nie wie czy się Sunia zmieści?:hmmmm:... a może ktoś znajomy?:hmmmm: w każdym razie coś dobrego. Zobaczycie, kobieca intuicja:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...