Jump to content
Dogomania

Opole międzynarodowa


Shanny..

Recommended Posts

Ja za chwilkę dołączę rozmowę z Pow. Insp. Wet. w Rybniku. Ciekawe, co on powie :fadein:

-----------
Edit:
Mój powiatowy chyba strasznie zajęty - dodzwonić się nie mogę...

Ale widze, żew Katowicach inaczej śpiewają, w Opolu się użerają... :WTF: Mogliby dać na luz z tymi świstkami :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 556
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mam pytanie
sluchajcie otoz moj pies nie chetnie pokazuje zeby seńdziom. Gdy sedzia podnosi jego wargi on zaczyna sie miotać-nie ugryzie no ale malo nam brakowalo o dyskwalifikacje ;( Ja wiem ze to moja wina,że pies nie chetnie pokazuje zeby obcym co innego ja. Czy isnieje taka mozliwosc aby poprosic o to abym to ja mogla "zaprezetować" zęby pieska ?
Bo wiem że niektorzy sedziowie spraewdzaja a inni nie ,a Dorota Witkowska ? wiecie moze czy ona sama sprawdza zeby czy prosi właścieciela?

Link to comment
Share on other sites

u mnie tez wieje, tez zimno ale na szczescie nie leje...

mi tam na pogodzie w sumie nie zalezy bom i tak w hali, ale zawsze jest przyjemniej jak pogoda dopisuje, wiec trzymam kciuki by sie nie pogorszyla... a wrecz przeciwnie - by sie polepszyla!! :D

Link to comment
Share on other sites

Zlosnico z dworca jest kawalek i aby przejsc na piechote to troche bez sensu.Taxi nie bedzie kosztowala wiecej jak 20 zl .napewno.
Autobusy nr 3 ,11 tylko trzeba dosjc do przystanku trzeba przejsc do glownej ulicy 1 maja ,majac za plecami dworzec isc w prawo do pierwszego skrzyzowania (ze swiatlami) i na tych swiatlach w lewo...stad widac przystanki.11 jezdzi rzadziej ale szybciej dociera na miejsce.Ja decydowalabym sie na taxi mimo wszystko.


Flaszkaaaaaa nie moge sie dodzwonic do ZK..sprawdz mi prosze ,o ktorej wchodza At ...z gory dzieki.

Link to comment
Share on other sites

Aluzja nie wiem..nie mam ktalaogu ani planu sedziowania:(ja tam rzadko bywam w Zk.Ja tesh polecam z dworca PKP taxi...
Tak wokół okraglaka jest troszke miejsca i wokół ringów takze na rozłozenie namiotu.
Obecna pogoda..słonecznie,czyste niebo bez chmurek-10stopni Celsjusza, w sam raz na wystawe..tylko tak z 18-20 stopni by mogło byc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...