Jump to content
Dogomania

Opole międzynarodowa


Shanny..

Recommended Posts

  • Replies 556
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

w szkole mnie nazywali "Magda prawde Ci powie" poniewaz zawsze przepowiadalam czy bedzie kartkowka czy nie - w 99,9% trafialam :lol:

wiec mowie... pogoda bedzie ładna, nie bedzie padało, slonce bedzie swiecilo, ale Bog wie jak cieplo to nie bedzie :jumpie: :megagrin:

Link to comment
Share on other sites

A jak to w końcu z tymi zaświadczeniami jest? Ja wczoraj byłam u powiatowego i mi powiedział, że on też jedzie do Opola, ale nic takiego sobie nie bierze, tylko książeczka i paszporty z aktualnymi szczepieniami, bo jego zdaniem, to jest zupełnie niepotrzebny świstek (w końcu od tego są paszporty), ale organizator ma prawo tego żądać, lecz równie dobrze takie urzędowe świadectwo może wydać zwykły wet., bo on też jest urzędnikiem.
Jak kurczę nic juz nie wiem :evil: Biorę paszport i wiooo :roll: Ewentualnie będziemy skakać przez płotki :P :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18'][b]NigdyNigdy[/b] zobacz w katalogu przedwystawowym czy jest Twoj psiak. Ja potwierdzenie dostalam 2 tyg temu!!![/quote]

Są, są- dlatego taki chojrak jestem :wink:
Jeśli dziś też niczego nie bedzie w skrzynce, to po prostu wejdę na.... krzywą twarz. 8)
W każdym razie dzięki za troskę. :D

Link to comment
Share on other sites

Ubrać się ciepło i myśleć pozytywnie. Oby było słońce, bez deszczu i generalnie - dużo sukcesów!!!
Po powrocie - piszcie, chwalcie się, krytykujcie itp.
Trzymam za wszystkich sobotnich DGM-aniaków kciuki. Za niedzielnych - tylko jeden kciuk, bo sama wystawiam w niedzielę.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...