Jump to content
Dogomania

Gdzie lubią spać wasze yorkusie i ile czasu śpią szczeniaki?


Michasia15

Recommended Posts

PRZYZWYCZAJENIE MEZA NIE TRWALO DLUGO PO 1 MIESIACU DAISY OCZAROWALA PIOTRKA I TERAZ NA SILE ZABIERA JA ODEMNIE I KLADZIEJA OBOK SIEBIE I Z REGULY GLASZCZE PO BRZUSZKU ZEBY NIE ZWIALA , A JAK WYCHODZI Z NIA NA SPACEREK JEST TAKI DUMNY NAJCZESCIEJ WTEDY GDY MLODE DZIEWCZYNY PODCHODZA OCZYWISCIE ON TWIERDZI ZE MA POWODZENIE HIHIHIHIH

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 185
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mój Miki gdy go kupiłam miał 8 tygodni i spał na podłodze tzn. w legowisku obok łóżka. Spał tak około miesiąc, gdyz w nocy dużo się załatwiał i musiałam czesto do niego wstawać. :cry: To było coś strasznego. Później już nie mogłam, byłam wykończona, i postanowiłam go zabrac do łóżka mimo sprzeciwu rodziców 8) I od tamtej pory w nocy był spokój, ja wyspana miki szczesliwy. Spaliśmy razem do 9-10. Teraz spimy do 8.

Link to comment
Share on other sites

:) Ja jak przywiozlam mojego Nikusia do domku tylkoe nie smiejjcie sie! spalam znim na podlodze na materacu.BYl taki malutki ze balam sie ze jak Go wezme z soba do lozka mi spadnie i cos mu sie stanie ,a wczesniej tydzien temy stracilam juz 1 yorka . wiec przez 10dni spalam znim na podlodze az do dnia kiedy za pomoca syna wdrapal sie do jego lozka i juz bylo po spaniu z nim na podlodze.Niko zaczal spac w lozku i spi wnim do dzis. jak juz napsialy mje poprzedniczki Niko spi zawsze tam gdzie jest ktos,nie lubi byc sam. zawsze sie wtula, przytula, i wybirera sobie zkim chce w danym czasie spac..Ma swoje poslanie ale malo zniego korzysta!Czasem tylkow dzien sobie tam polezy a ma je w takim miejscu ze widzi mnie jak sie krzatam po domu.
Przekochany psinka. bardzo go wszyscy kochamy!
Pozdrawiam.barbara.p :)
:smilecol:

Link to comment
Share on other sites

Rubik mojego znajomego w nocy śpi z nim w łóżku,najczęściej albo na poduszce albo w nogach.Jak tylko zobaczy ze Michał idzie spać to psinka jest pierwsza na wyrku,zajmuje swoje miejsce i leżąc wygodnie obserwuje pana alby przypadniem nigdzie nie polazł.
Natomiast w dzień Rubik najbardziej lubi spać w swoim kojcu gdzie ma oczywiście pełno kocyków polarkowych i innych mięciutkich rzeczy,kilka razy nawet mi się już zdażyło że nie mogłam go znaleźć pod tą stertą fatałaszków nie mówiąc już o tym że wszystko było tak zrolowane (kocyki razem z Rubikiem) że cieżko było to wszystko odwińąć..... :D

Pozdrawiam
Kropelka

Link to comment
Share on other sites

taaak wiem coś o spaniu na ubraniach. Figa śpi na dresach Marcina :lol: i bynajmniej nie jest to dres-szelest, a milutka bawełna. On je wieczorem zdejmuje - formujemy małą oponkę i Figa myk i juz jest w środku. Wczoraj kupiliśmy posłanie dla niej, oczywiście bez dresika pies nie wszedł nawet na sekunde, gdy pojawił sie na posłanku dres pies już nie wyszedł do rana z budki :roll: . dresiarz nam rosnie i tyle

Link to comment
Share on other sites

Muszkietero zawsze zagarnia mi swetry, wystarczy, że któryś z nich rzucę na łóżko, bo np. się przebieram, to za chwilę jest potarmoszony tak, żeby psu było wygodnie i już na nim śpi. Oczywiście jest bardzo obrażony, jak akurat chcę wziąć jakiś, na którym Muszki sobie odpoczywa :)

Link to comment
Share on other sites

Karolina - dokladnie.
Ja nieraz specjalnie zostawiam na łóżku jakiąś bluzę czy sweterek - jak muszę wyjść i zostawić Axelka samego w domku.
Radyjko sobie gra, piesek śpi na pańci ciuchach więc nie czuje się mam nadzieję samotny :wink:

Link to comment
Share on other sites

Weroniko:

Lucky słodko wygląda wtulony w ubrania :wink: :D

moje wariaty najczęściej jak mnie nie ma włażą do szafy i tam śpia.... :roll: a Lord to często jak zostawię plecak (i jego 8) ) w domu to zdarza mu się tam włazić... :) jak był mniejszy to niestety zniszczył mi parę książek... :-? :roll: ale na szczęście z tego wyrósł... 8) :wink:


pozdrawiam :fadein:

Link to comment
Share on other sites

jaka słodzoutka fotka przy ubraniach :-)
Tofi tak jak i wasze yoreczki uwielbia spac na naszych ciuchach, tudziez butach.
Jak zjawil sie u nas w domu upodobal sobie moj bialy polar. A ze dla yoreczka czlowiek zrobi wszystko, machnelam reka na ten polar i mu "oddalam" :-)
Ma go do dzis dzien w poslaniu i tylko na nim spi. Z racji tego ze jest bialy i latwo sie brudzi, musze go co jakis czas prac, a potem troche ponosic zeby Toficzek znow z radoscia go przyjol :P

Link to comment
Share on other sites

Yokunia najbardziej lubi spac ...w torbie podroznej oczywiscie tej psiej czyli jej wlasnej. Tak lubi wyjazdy!! :lol: Oczywiscie jakby tylko lezaly jakies kocykialbo kolderka nie pogardzi ani Yoko ani BellAminka. Mineczka za to potajemnie ...spi u nas w nogach!! Obie tez uwielbiaja fotele!!
[b]Wercia [/b]- niesamowite to zdjecie Luckusia, alez on spryciarz!!!

Link to comment
Share on other sites

Emma jest chyba jednym z niewielu yorków,który nie śpi w łóżku.W dzień śpi na swoim posłaniu,a w nocy w kontenerku.Gdy wyjeżdżamy i śpimy w innym domu posłanie zawsze zabieramy i sunia czuje się jak u siebie.Uwielbia też drzemki w ubraniach.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Cytrynka, na poczatku jak Ala byla jeszcze taka tyci tyci to balam sie przestraszecznie :p na szczescie maluszek upodobal sobie poduszke i spala przy mojej glowie /zawsze wtedy trzymalam w rece jej lapke albo ogonek :loveu: /, wiec przestalam sie obawiac ze kopnę czy przygniotę i zaduszę psinę, a jednoczesnie mialam ja blisko siebie. pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3][FONT=Verdana]Cori strasznie pcha się do łóżka. Jest malutka 1,3 kg nie potrafi sama się wgramolić za to skacze i skomle aby ja wziąć. Zawsze rano jej pozwalam jak jestem już czujna, ale całą noc przesypia u siebie w swojej leżance. Strasznie mnie meczy z samego rana, a ja się boje ze przysnę i ja przygniotę. Rano robi dwa liźnięcia na powitanie i pod kołdrę koło mojego brzucha i jest dosłownie nieruchoma a jej oczka mówią : „zostaw mnie tu będę grzeczna” ale jak mogę ją zostawić przecież ją zgniotę[/FONT] :placz: [/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...