Jump to content
Dogomania

PEPSI JUZ W NOWYM ,SUPER DOMU U BeaBono!!!!!!!


stonka1125

Recommended Posts

[quote name='Isadora7']Gonia jak uznasz że cegła potzreban to zrobię. Jednak apeluję o zdjęcia na tych się nie pojedzie.[/quote]

tak, nowe fotki, lepszej jakości są niezbędne, bo tylko na tych to daleko "nie zajedziemy":shake:
trzeba się spieszyć....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 220
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dziękuję wszystkim za szybką reakcję,pepsi juz w klinice w śremie,podróż zniosła dzielnie,troche kłapnęła zebami przy wkładaniu do auta ale jak wsadzilismy do auta parówę to sama weszła,będzie miała zrobionych tyle badań,że przez całe zycie tylu nie miałam,w najgorszym stanie jest głowa reszta podobno nie tak źle,wazy 25 kilo i troche,jak przyjechała do schroniska była szkieletem,cieszę się że jest juz pod opieką weterynarzy,jeszcze raz dzieki.......

Link to comment
Share on other sites

CHwała Bogu..ale się cieszę..nawet nie pomyślałam, że sprawy sie tak szybko potoczą..teraz Pepsi(super imię) będzie miała już tylko lepiej:multi::multi:A napiszcie dziewczyy- jak to się stalo i komu dziękować i kłaniać się w pas za to, że taka szybka reakcja???JAk sunia wyzdrowieje, to mam nadzieję, że kwestia domku będzie tylko formalnością:lol::lol:
Zamieniam banerek na dobry:roll::roll::roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Goniuś i inni, co proponujecie/ jakie są pomysły?

Ogłoszenia w kierunku zbierania kasy na leczenie i utrzymanie?
Jeśli, jak to robimy?
Lawina standardowych z lub bez allegro?
Jeśli allegro - wyróżnione, bezcegiełkowe, czy cegiełki?
Kto to zrobi i na kogo dane kontaktowe + do wpłat?
Hm...jeśli ktoś doczyta, że sunia jest w schronie, ten patronuje TOZ, a np. kasa jest zbierana na konto prywatne (czyli nie TOZ, nie jakaś fundacja) to aukcja straci na wiarygodności, czas będzie płynął, napływ pieniążków stanie w miejscu, a straci na tym ta bida.

Goniu66, Bico, Ulv, super, że dołączyłyście. Dziękuję. :multi:[/quote]
Majguś, sunia od dziś jest Emirowa. Nie spałam wczoraj przez tę sunię... Nadałam temat Pani Prezes, która postanowiła zadbać o najpierw o psa, a potem o moją równowagę psychiczną. Pepsi przejdzie szczegółowe badania w naszej klinice, a potem pojedzie do dt w Wawie - przynajmniej taki jest plan.
Wiadomo, że potrzebne są na nią fundusze, bo z gruszki nie spadną. Namiary na fundację są w moim podpisie, tam też znajdą się wkrótce informacje o suni.
Mamy zdjęcia zrobione przez Stonkę, resztę zrobi Helga@Ares. Wtedy zastanowimy się co dalej... Najważniejsze, że Pepsi jest już w godnych warunkach, otoczona opieką medyczną i troską naszych ludzi.

Link to comment
Share on other sites

no to ja sie kłaniam w pas goniP,jutro przeleje pieniążki obiecane,imię fajne,ja już oczywiście sie czułam jakbym ja porzucała i duzo mi do ryczenia nie brakowało,to naprawdę swietna sunia,zupełnie inaczej sie zachowywała niż w boksie,ciesze sie ze już jest pod opieka weta,to ja mówię uffffffffff.........

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']Uffffffffffffffffffffffffffffffff:multi::multi::multi::multi:nie mooglo byc lepiej dla tego udreczonego biedactwa..czy ktos wie jak się zachowuje teraz??Juz sie nie kręci szaleńczo????:razz:[/quote] Nie wiem, pewnie śpi w legowisku i wreszcie odpoczywa ;)

[quote name='stonka1125']no to ja sie kłaniam w pas goniP,jutro przeleje pieniążki obiecane,imię fajne,ja już oczywiście sie czułam jakbym ja porzucała i duzo mi do ryczenia nie brakowało,to naprawdę swietna sunia,zupełnie inaczej sie zachowywała niż w boksie,ciesze sie ze już jest pod opieka weta,to ja mówię uffffffffff.........[/quote] Stonka, nie mnie się kłaniaj, tylko sobie: za to, że ją tam przyuważyłaś, że napisałaś o niej, że zadzwoniłaś do mnie, że odebrałaś ze schronu i zawiozłaś do kliniki. Super robota! Pepsi zawdzięcza Ci życie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoniaP'][...ciach...]Nadałam temat Pani Prezes, która postanowiła zadbać o najpierw o psa, a potem o moją równowagę psychiczną. [...ciach...][/quote]

Z psem sie udało ale nie wmówisz mi że z Twoją psychiką coś się zmieniło:megagrin::megagrin::megagrin:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Moje podejrzenia były słuszne. Wiedziałam, że Emir ma powiązania z mafią. :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]

Wiele osób to zauważyło, ostatnio na jednym aptecznie czyszczonym wątku userka stwierdziła ze "haracze" pobieramy i tylko na to patrzymy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']No przeca prawde godom nie? :roflt::roflt::roflt:[/quote]

[quote name='majqa']Moje podejrzenia były słuszne. Wiedziałam, że Emir ma powiązania z mafią. :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]
Raaaatuuuuuuuunkuuuuuuuuu! Jezdem w potrzaskuuuuuuu!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Oj...to ja widzę, ze ta mafia dogomaniacka zatacza coraz większe kręgi i upycha coraz dalej swoje macki:roll::roll:Ale to dobrze...dobrze...bo jeszcze troche i zaczniesie dobierac do tylków oprawcom....bo wczesniej czy poźniej prawda wyjdzie na jaw:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Isadora7']Wiele osób to zauważyło, ostatnio na jednym aptecznie czyszczonym wątku userka stwierdziła ze "haracze" pobieramy i tylko na to patrzymy.[/quote]

[quote name='majqa']Moje podejrzenia były słuszne. Wiedziałam, że Emir ma powiązania z mafią. :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]

[quote name='gonia66']Oj...to ja widzę, ze ta mafia (....) zatacza coraz większe kręgi i upycha coraz dalej swoje macki:roll::roll:[/quote]

No, sunia trochę chora, trochę zaniedbana, ale zaraz się ją podszprycuje, włoski doklei (a co!) i przehandluje za przyzwoitą kasę, bo przecież ona jak rasowa :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...