Jump to content
Dogomania

Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja


malawaszka

Recommended Posts

[quote name='malawaszka']
a ja dziś całą noc nie mogłam spać - to przez te Pysiowe kawy wczorajsze - położyłam się przed 1 a zasnęłam o 7.30 :crazyeye: :angryy: na godzinę bo o 8.30 musiałam juz wstać na dyżur z Oliwkową :cool1: [/quote] rany julek :roll: współczuję ...
Pysiu - czy Ty widzisz cóż żeś narobiła kobicienie? ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PIKA']Czy Wy się nadal kochacie? :evil_lol:

A waszka faktycznie schudła :roll: Tylko niech powie jak to zrobiła :mad:[/quote]


[B]jak to jak??zakochała sie.....nie bede dopytywac w kim czy w czym...ale jakby obiekt chyba jest nieistotny;) ;) [/B]
[B]a druga najlepsza dieta na swiecie to NŻT...a kolejna ŻP ( pomysłodawczynia tej diety jest hanka Bielicka)[/B]
[B]i cała tajemnica...:diabloti: [/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlKil']Hm.... tutaj nauka języków.....:roll:
Ja kiedyś należałam do TPPR ( Towarzystwo Przyjaźni Polsko-Radzieckiej).... Każdy w naszej klasie należał... ale teraz nie wiem czy nie powinnam się z tego powodu poddać lustracji....:hmmmm:[/quote][B][I]:multi::multi::multi::evil_lol::evil_lol::evil_lol:i ja tysz i miałm legitymancję:p
Cześć nabuzowana Waszko:evil_lol:u nas przy gimnazjum jest siłownia na powietrzu...
[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agabass']no ładnie człowieka trochę nie ma na dogo a u waszeczki gryzonie zaopiekowane się pojawiły:evil_lol:[/quote]

:hmmmm: jakie gryzonie???

[quote name='Doginka']Waszko hurrrrrrrrrrrrrrraa:multi: :multi: :multi: Gordon został dziś tatusiem :multi: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Urodziły się 3 piękne suczki o 15.00. :multi:[/quote]

nooo to gratulujemy dumnemu tatusiowi i niech maluszki zdrowo i pięknie rosną :loveu: :multi:

[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]jak to jak??zakochała sie.....nie bede dopytywac w kim czy w czym...ale jakby obiekt chyba jest nieistotny;) ;) [/B]
[B]a druga najlepsza dieta na swiecie to NŻT...a kolejna ŻP ( pomysłodawczynia tej diety jest hanka Bielicka)[/B]
[B]i cała tajemnica...:diabloti: [/B][/quote]

:grins:

[quote name='Alicjarydzewska'][B][I]:multi::multi::multi::evil_lol::evil_lol::evil_lol:i ja tysz i miałm legitymancję:p[/I][/B]
[I][B]Cześć nabuzowana Waszko:evil_lol:u nas przy gimnazjum jest siłownia na powietrzu...[/B][/I]
[/quote]

cześć Alu!! to nie mogłaś mi tego wczoraj powiedzieć??? skoczyłabym do tego Rybnika :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']jeszcze troszku foteczek :p

Oliwkowa zafascynowana kaloryferem :evil_lol: i kwiatkami :evil_lol: biedne dziecko nie ma tego w domu :lol:
[IMG]http://img218.imageshack.us/img218/5727/2luty072om8.jpg[/IMG]

hahahaha zwracam uwagę na O. :evil_lol:
[IMG]http://img214.imageshack.us/img214/5079/2luty077hw5.jpg[/IMG]

zmowa i zbiorowy atak na mą skromną osobę :evil_lol:
[IMG]http://img145.imageshack.us/img145/7851/2luty080dm5.jpg[/IMG][/quote]

Piękne zdjęcia:loveu:
Oliwcia przywołuje Cię do porządku:mad: , a skoro nie słuchasz to może trzeba przeczyścić Ci uszy:diabloti: :diabloti: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doginka']Piękne zdjęcia:loveu:
[/quote]

dzięki :loveu:


[quote name='LAZY']Żadne imię nie przypadło mi do gustu.[/quote]

:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

[quote name='Elitesse']jesu jestem slepa :diabloti: dobrnelam do 7 strony galerii i nie moglam tego tematu odnalezc :evil_lol: za duzo :drinking: chyba ostatnio :eviltong:[/quote]

nie pij tyle kochana - małe dziecko masz wdomu :evil_lol:

[quote name='Gosiek']cześć Monisiu

z taką roześmiana Oliwkową mogłabym się pobawić :p
a to ewenement bo ostatnio doszłam do wniosku ze jakoś niespecjalnie przepadam za dziećmi ;)[/quote]

hihihi jak wrzeszczą to ja też nie przepadam :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mila_2']Waszka - co się dzieje ze stroną adopcji sznaucerów??[/quote]


nie wiem mila :placz: :placz: :placz: jestem załamana bo to już chyba z miesiąc nie działa, a stronę mam na prywatnym/firmowym serwerze takiego gościa - którego znam przez net tylko i teraz nie mogę się z nim skontaktować - ani na maile ani na gg nie odpowiada :placz: jak to nie wróci to stracę całą bazę i chyba się pochlastam:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']Weszka to Ty jeszcze matury nie zrobiłaś :crazyeye::crazyeye::crazyeye: To jak Ty chcesz prace napisać :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]


no własnie nie wiem :crazyeye: :evil_lol: może jak była amnestia Romana to mi cofnęli mature i mila ma jakieś tajne info :evil_lol: ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...