Jump to content
Dogomania

Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja


malawaszka

Recommended Posts

[quote name='Maga100']A, Waszko, a ja będziesz brała ślub, to zaprosisz mnie na wesele, prawda?
Tadziem zaopiekuje się ten, kto będzie zajmował się twoimi siostrzeniczkami :loveu:
Dobrze wszystko obmysliłam, prawda?[/QUOTE]

tak - doskonale :evil_lol:

[quote name='lolka75']Monisia:placz:...................znalazlam na karku Pepperka guz:placz:


prawie zemdlalam i umarlam:placz::shake:




a to kurde chip:roll:[/QUOTE]


Lolka :mdleje:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']nie udało się :( w nocy malutka umarła mimo leków, wzmacniania... już była zbyt słaba, albo coś ją poturbowało wcześniej :( smutno ['][/QUOTE] ojej :-( :-(

[quote name='malawaszka']boszzz wypatroszę Dropsa.... zeżarł Jarkowi rogala z czekoladą i dwie wielkie bułki :mdleje: będzie dziś spał w lesie :roll:[/QUOTE] :lol::lol:

[quote name='Blisss']:diabloti: podrzucę Ci jeszcze Biedronę do patroszenia - obgryzła wszystkie przywieszki od kurtki motocyklowej księcia pana :evil_lol: - schowałam bo to letnia - do wiosny ma wyrok w zawiasach :p nie wiem - potem może się na jakieś myszy zwali czy co :eviltong:[/QUOTE]:lol::lol:

Złodziej nad bułką rewelacja :lol:
A kot zaglądający do lodówki - czad :crazyeye::lol:

[url]http://lh5.ggpht.com/_MXkMDrRnqFY/TJT8vury__I/AAAAAAAAGak/Ksk3ta0oBDA/s512/DSC_0012.JPG[/url] buahaha :lol: Sposobem , sposobem i go zepchnę, tak? :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katerinas']
[URL]http://lh5.ggpht.com/_MXkMDrRnqFY/TJT8vury__I/AAAAAAAAGak/Ksk3ta0oBDA/s512/DSC_0012.JPG[/URL] buahaha :lol: Sposobem , sposobem i go zepchnę, tak? :lol:[/QUOTE]


cicho cicho - ja to Jarkowi mówię, że Drops tak się do niego tuli :roflt:do mnie też się dziś w nocy tulił - na poduszce się do mnie tulił :mad:

ale mieliśmy dziś dzień aktywny jak nigdy :mdleje: pojechaliśmy z J w teren, kupić mapy, pooglądać jak wyglądają niektóre rzeczy w terenie itd... postanowiłam zabrać Dropsa żeby nie zasikał domu, a nie chciało mi się przykrywać wszystkiego :roll: no jak Drops to i Luna bo nie mogłabym jej nie zabrać na wycieczkę :shake: to byłoby nie fair :shake: no więc rodzinna wycieczka bez geriatrii bo teren zbyt trudny i za długo :shake:
Uhhhh w jedną stronę super - Dropek nie rzygał :] byłam z niego dumna, w terenie niestety kiszka bo masa śmieci :angryy: więc psy na smyczach - dwie flexi i szalone sznupy chcące wszystko wysznupać :shock: super... no to oblecieliśmy co mieliśmy oblecieć, oszczekaliśmy wszystkich pijaczków krzakowych i do auta i - cz. 2 wycieczki - MIASTO :mdleje: hahaha ja zapomniałam już jak to jest spacerowac z psami między ludźmi i one też zapomniały hahaha wesoło było - tu już Dropkowi się nie podobało, ogonek był niepewny, momentami całkiem opuszczony :shake: załatwiliśmy co mieliśmy do załatwienia i do domu... po 17 :mdleje: wchodzimy do domu, a tu.... taras otwarty, geriatrii nie ma :mdleje: ja już zawał bo miałam od razu wizję poszukiwać trzech staruszek, które nie słyszą :mdleje: lecę więc na taras a tam na trawce siedzi moja mama z Bibi na smyczce a koło nich Sonia i Pepa :loveu::loveu::loveu: :splat: ale kilka włosów zdążyło mi posiwieć :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']do mnie też się dziś w nocy tulił - na poduszce się do mnie tulił :mad:[/QUOTE] Musisz mu kupić poduszkę ;) Choć jak znam życie... i tak Twoja będzie lepsza ;)

[quote name='malawaszka']wchodzimy do domu, a tu.... taras otwarty, geriatrii nie ma :mdleje: ja już zawał bo miałam od razu wizję poszukiwać trzech staruszek, które nie słyszą :mdleje: lecę więc na taras a tam na trawce siedzi moja mama z Bibi na smyczce a koło nich Sonia i Pepa :loveu::loveu::loveu: :splat: ale kilka włosów zdążyło mi posiwieć :evil_lol:[/QUOTE] Ty niedługa będziesz całkiem siwa przez te psy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maga100']Waszeniu, skoro nie chcesz otworzyć garkuchni na dowóz, to w takim razie chociaż Dom Spokojnej Starości dla Psów i Żłobek dla Kociąt :evil_lol:
Praktykę masz :diabloti:[/QUOTE]

no ale że jak otworzyć? oficyjeli mam zapraszać i wstęgę przecinać? bo tak to przecież już otwarte jest :grins:

[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]popatrz ...mogła jeszcze bujać w wózeczku jakiegoś Twojego Ignasia :loveu:[/B][/COLOR][/QUOTE]

Ignasia :mdleje: Jarosław zażyczył sobie Maurycego :roflt:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']

Ignasia :mdleje: Jarosław zażyczył sobie Maurycego :roflt:[/QUOTE]

:roll::roll::roll: nic nie powiem bo .... nie :diabloti:
ale życzę mu żeby za to wyprodukował jakąś królewnę :p

powiedz mu, że to się zdrabnia Moryś ... wiem bo jeden chodził do przedszkola ... no w sumie co kto lubi :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

ja wiem, że powtarzam to co juz powiedziane ale.... fajna Mama :)

[quote name='malawaszka'] na trawce siedzi moja mama z Bibi na smyczce a koło nich Sonia i Pepa :loveu::loveu::loveu: :splat: [/QUOTE]

i jak jeszcze raz usłysze, że rodzina ma jakieś "ale, że nie popiera, że... to... :mad:


a MAURYCY to mi się kojarzy tylko z taką jakąś bajką gdzie był taki dziwny królik w szlafmycy i Maurycy Szpak... :roll:

chociaz w sumie od czasu jak usłyszałam, że w Wawce narodziły się bliźniaki którym rodzice dali na imiona Myszon i Żyraf to mnie juz nic nie zdziwi i wszystko mi sie podoba :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Wasia , rozmnażasz się ? tak bez papierów ? :diabloti:[/QUOTE]

ja????? :scared: nieeeeeeeee :shake: R=R :diabloti:


całą noc koczował pod moimi drzwiami kiedyś opisywany tu rusek :mdleje: cwaniak jakich mało :shock: nastawiony oczywiście na prokreację najchętniej z Sonią :mdleje: nie omgłam wyjść z psami na wieczorne siku :mdleje: bo przecież on ty łapą przetrącił starowinki :mdleje: no masakra.... bawiłam się z nim w kotka i myszkę do 3 nad ranem i udało mi się pojedynczo wyprowadzić wszystkie :lol: on z jednej strony niuchał to ja myk z drugiej na siku i do domu hahaha on robił patrole regularne jak ruski żołnierz dookoła domu i wszystko miał na oku, więc jak mi się udało z tej jednej to on zaraz tam był i zajmował się niuchaniem i osikiwaniem wszystkiego w promieniu kilku m od miejsca sikania suczy, no to wtedy ja myk tarasem na szybkie siku i tak 5 razy :evil_lol: bosssko, a pies fajowy tylko nic nie docierało do niego - zaślepiony żądzą i koniec :shake: a to już przerabiałam z ruskiem i suką pocieczkową w domu :shake: stał przy szybie i się cieszył :loveu: ehhh najchętnie to bym go zaprosiła na kolacyjkę, na ciepłe posłanko i bezpieczne spanko, no ale cóż... Drops sę nie zgodził :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jambi_']ja wiem, że powtarzam to co juz powiedziane ale.... fajna Mama :)

[B][COLOR=Red]no fajna [/COLOR][/B]

i jak jeszcze raz usłysze, że rodzina ma jakieś "ale, że nie popiera, że... to... :mad:

[B][COLOR=Red]bo nie popiera, ale jak już widzą te bidy co przywlekam, usłyszą ich historie to przecież jak już są to nie będą ostentacyjnie ignorować :) ale swoja się zawsze nasłucham najpierw... że po co itd...[/COLOR][/B]


a MAURYCY to mi się kojarzy tylko z taką jakąś bajką gdzie był taki dziwny królik w szlafmycy i Maurycy Szpak... :roll:

[B][COLOR=Red]Maurycy i Havranek :lol: [/COLOR][/B]

chociaz w sumie od czasu jak usłyszałam, że w Wawce narodziły się bliźniaki którym rodzice dali na imiona Myszon i Żyraf to mnie juz nic nie zdziwi i wszystko mi sie podoba :p[/QUOTE]

oooooooooo :mdleje:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jambi_'][B][COLOR=#ff0000]Maurycy i Havranek [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/images/smilies/icon_lol.gif[/IMG] [/COLOR][/B]
a to Ty tez bliźniaki planujesz? :mdleje:[/QUOTE]

:crazyeye::crazyeye::crazyeye: no to jak tak to optuje za odrobina patriotyzmu - nazwac Bolek i Lolek a nie jakies havranki ...

moze zwirek i muchomorek co? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...