Jump to content
Dogomania

Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja


malawaszka

Recommended Posts

[quote name='arima']Ale czadowe!!! :D Mi za cholere takie foty wyjść nie chcą :-? A tu jakie wyrażne :o Jakby Wind je robiła 8)[/quote]

haha bo to aparat mojej siostry z funkcją robienia fot sportowych - kolory robi gorzej niż mój, ale ruch ekstra! i sporo rzeczy lepiej, ale te kolory wolę w moim :wink:

a to z Wind to wykasuj lepiej bo gdzie tam do profesjonału :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']hihi czesze sie ze sie podobaja - to była swietna zabawa polowac na takie foty, byłam cała uciorana w ziemi, piachu, etc i spocona bo wez tu nadaz za takim czortem

a tymczasem wracam do Olivia Day III :lol: wlasnie probuje zjesc moja reke :evilbat:[/quote]

Super!!! Tylko dobrze ręcę myj coby dziecku nie zaszkodzic :evilbat: :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']hihi jeszcze nie bolą bo te jedyneczki się dopiero wyżęły :lol: i są malutkie, a ona tak sobie tylko ciamka rękę :lol:[/quote]

uffff no jak tylko ciamka to dobrze bo juz się bałam, ze będziesz w klawiature jedna rączka stukać :wink: :D

Link to comment
Share on other sites

asherr-intrygujesz 8) powiedz nam o swoim nawyku z dziecinstwa

waszka-bolutek jest obkudłacony :o o faken on ma włosy jak łowieczka :o
lunka bosko skok ,ale mojej kajuni nie dorówna :D :evilbat: kaja

asher-czy masz gg mam pare pytan bo moja kaja robi sie zołzowata :evil: tzn.wszystkie psy sa ok tylko suki bokserów są beee chcą sie bawic ,a ona zębami straszy :evil: dodam ,że ostatnio jedna bokserka jakies 2tyg temu ją ustawiła .może to od tego????
mój numer gg 6330787-zagadaj plis znasz sie ostatecznie :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...