Jump to content
Dogomania

Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław


Olena84

Recommended Posts

Kochane podliczcie ile w sumie mam do zapłacenia ja i mój TZ i prześlijcie i pw z sumą i aktualny umerem konta, bo zrobił się mi niezły bałagan.
Buziaki dla dwupaczku :)

Do tej pory nie mogę uwierzyć, że Ci ludzie puszczali Megan samopas. Aż włos się na głowie jeży....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piove']Dziewczynki [B]a ja nie dostałam info o swoich wpłatach od lutego:] [/B]co się z nimi dzieje? Wpłacam regularnie:([/QUOTE]

[quote name='winter7'][B]Kochane podliczcie ile w sumie mam do zapłacenia ja i mój TZ i prześlijcie i pw z sumą i aktualny umerem konta,[/B] bo zrobił się mi niezły bałagan.
Buziaki dla dwupaczku :)

Do tej pory nie mogę uwierzyć, że Ci ludzie puszczali Megan samopas. Aż włos się na głowie jeży....[/QUOTE]
[COLOR=#ff0000][B]Olu, proszę, podlicz i uaktualnij wpłaty na pierwszej.
[/B][/COLOR][COLOR=#000000][B]Niepokoi mnie stan konta Dwupaku...jest połowa kwietnia, a nie ma kompletu deklaracji za marzec...:shake:.
A moze tylko nie są uaktualnione wpłaty...chcę tak mysleć....

[/B][/COLOR][COLOR=#ff0000][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za P&M na zywo. Te [I]smutne[/I] psy, to przede wszystkim łakomczuchy. Aż pyski im się smieją do smakołyków. Peggi wachluje się ogonem z boku na bok, az miło spojrzeć, a Meggi ma zwinięty ogon w precelek i tez wyraża nim uciechę.:multi::multi:
Tylko musiałam przyjąć jakąś dziwną pozycję- położyć się na podłodze???- by spojrzeć im [I]twarz w twarz, ale to nic. [/I]Ćwiczenie czyni mistrza i następne filmiki będą już mogły być oglądane bez akrobatyki...:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

do mnie na konto dotarło 40 zł od roland_de.
wpłace po niedzieli :)

dojdą wpłaty:
388 zł - bazarek
60 zł - dekl. markofix1 ( 2 mies )
40 zł - dekl. Roland-De ( 4 mies )
30 zł- sprzedane ciuszki od danki

__________________________
RAZEM: 518 zł

Link to comment
Share on other sites

Dzieki Angel za informację. Musimy uporządkowć finanse, bo darczyńcom jesteśmy winni wyjaśnienie, czy doszły deklarowane pieniążki.
Przez zmiane skarbnika zrobiło się nam trochę bałaganu np. czy Roland-De miał jeszcze stare konto do wpłat? Margaret posyłała wszystkim zawiadomenia o zmianie..
[B][COLOR=#ff0000]Angel, [/COLOR][/B]szykujesz się juz do uroczystości?[COLOR=#ff0000][B] Wszystkiego najlepszego i spełnienia wszystkich Twoich marzen i planów.:loveu::loveu:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='danka4u1']Dzieki Angel za informację. Musimy uporządkowć finanse, bo darczyńcom jesteśmy winni wyjaśnienie, czy doszły deklarowane pieniążki.
Przez zmiane skarbnika zrobiło się nam trochę bałaganu np. czy Roland-De miał jeszcze stare konto do wpłat? Margaret posyłała wszystkim zawiadomenia o zmianie..
Angel, szykujesz się juz do uroczystości? Wszystkiego najlepszego i spełnienia wszystkich Twoich marzen i planów.[/QUOTE]

dziękuje :loveu:


jaka tam uroczystość.. chciałabym żeby spełniły się marzenia nam wszystkim. KOńczę 18 lat.. wkońcu bedą brali mnie za dojrzałego człowieka :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angel'][COLOR=#ff0000][B]za listopad i grudzień też wpisz po 20 zł Rolandowi [/B][/COLOR]napewno są na koncie mojej mamy. Wpłace jeszcze to 40 zł :)[/QUOTE]
[B]To wpisze skarbnik Olena.

[/B][quote name='Angel']dziękuje :loveu:



jaka tam uroczystość.. chciałabym żeby spełniły się marzenia nam wszystkim. KOńczę 18 lat.. wkońcu bedą brali mnie za dojrzałego człowieka :)[/QUOTE]
Jestes dojrzałym człowiekiem od dawna. To, co robisz, świadczy o tym.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie:loveu: pusto tutaji głucho...dziś piękny, słonecznydzień. M&P pewnie zadowolone jak zawsze zresztą. Dzięki Ula za opiekę nad naszymi dziewczynami. Odezwijcie się. Jak kleszcze w tym roku?:angryy: Ja juz polowałam na Oskarze mimo [I]odkleszczaczy[/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...