Jump to content
Dogomania

malutka sunia karmiona nalewkami, sponiewierana- MA DOMEK!!!


lolka

Recommended Posts

słuchajcie , co najmniej na 2 tyg u Naa są pieniądze.MagdaZ pisała,że mogłaby sunię pociągiem przywieźć do Wrocławia.Jeżeli Majga podtrzyma ofertę DT dla małej, to w ciągu tych 2 tyg da się znaleźć transport do Łodzi. Co Wy na to?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 224
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kasia&Rika'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/ksiazki-na-ratunek-suni-od-pijakow-do-9-02-kup-teraz-139065/[/URL]

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/ciuchy-na-ratunek-suni-od-pijakow-ii-edycja-do-9-06-kup-teraz-139062"]Ciuchy na ratunek suni od pijaków, II edycja , do 9.06 i KUP TERAZ - Dogomania Forum[/URL][/quote]


o boziu, dziękuje kochana:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Poker']słuchajcie , co najmniej na 2 tyg u Naa są pieniądze.MagdaZ pisała,że mogłaby sunię pociągiem przywieźć do Wrocławia.Jeżeli Majga podtrzyma ofertę DT dla małej, to w ciągu tych 2 tyg da się znaleźć transport do Łodzi. Co Wy na to?[/quote]

boskoo:multi::multi: ........ jutro dzwonie do MagdyZ z zapytaniem kiedy dokładnie może pojechac bo ja dopiero od poniedziałku mogę wziąć wolny dzień

Link to comment
Share on other sites

Moja propozycja jest jak najbardziej aktualna.
Słuchajcie! Od Wrocławia ok.50km jest Milicz, a tam ElzaMilicz i...Należałoby do niej napisać, bo czasem Elza lub ktoś z jej znajomych jeździ do Łodzi na czwartkową giełdę zwierzakową. Może mogliby pomóc, zwłaszcza, że ta sunia to chuchro, a już taki numer udał się kiedyś z podhalanem.

Link to comment
Share on other sites

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/ksiazki-na-ratunek-suni-od-pijakow-do-9-02-kup-teraz-139065/[/url]

[url=http://www.dogomania.pl/forum/f99/ciuchy-na-ratunek-suni-od-pijakow-ii-edycja-do-9-06-kup-teraz-139062]Ciuchy na ratunek suni od pijaków, II edycja , do 9.06 i KUP TERAZ - Dogomania Forum[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ElzaMilicz']W czwartek rano do 9.30 sunia musi być dowieziona do mnie do Milicza.
Jedzie mój TZ. W Łodzi trzeba ją odebrać w okolicy giełdy kwiatowej ok. godz. 13-tej.[/quote]


czyli pozostaje jutro aby odebrać sunie i dowieźć do wrocka ........ o mamo to cudu trzeba aby się wyrobić


czy to ja mam źle ustawiony zegarek?? że tak mnie rzuca na tyły

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Moja propozycja jest jak najbardziej aktualna.
Słuchajcie! Od Wrocławia ok.50km jest Milicz, a tam ElzaMilicz i...Należałoby do niej napisać, bo czasem Elza lub ktoś z jej znajomych jeździ do Łodzi na czwartkową giełdę zwierzakową. Może mogliby pomóc, zwłaszcza, że ta sunia to chuchro, a już taki numer udał się kiedyś z podhalanem.[/QUOTE]

W czwartek rano do 9.30 sunia musi być dowieziona do mnie do Milicza.
Jedzie mój TZ. W Łodzi trzeba ją odebrać w okolicy giełdy kwiatowej ok. godz. 13-tej.

Link to comment
Share on other sites

Magda jedzie do wrocka w poniedziałek wtedy by tez zabrała niunie

dzwoniłam do Anety, wczoraj nie złapała dziada:shake:, więc sunia nie nakarmiona:-( .......dzisiaj będzie jeszcze go szukała
zresztą Aneta ma takiego stresa, że dzisiaj wieczorem ma zamiar pognębić męża aby zawieźć ją bezpośrednio do Łodzi

Majgus to mój tel 601079807

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda z.']ja dopiero w poniedziałek jadę rano, ale tak jak napisała Poker, możemy te deklaracje wykorzystać na ewentualny przerzut suńki do łodzi, ja w razie potzreby fundnę jej wycieczkę pociągiem do w-wia, więc można liczyć stamtąd, to zawsze mniejsze koszty. chyba, że aneta się zdecyduje z b-ca zabrać niuńkę.[/quote]

No to gdyby sie nie udalo na czwartek suni dowiezc do Wroclawia, to poszukam innej opcji.

Link to comment
Share on other sites

ja dopiero w poniedziałek jadę rano, ale tak jak napisała Poker, możemy te deklaracje wykorzystać na ewentualny przerzut suńki do łodzi, ja w razie potzreby fundnę jej wycieczkę pociągiem do w-wia, więc można liczyć stamtąd, to zawsze mniejsze koszty. chyba, że aneta się zdecyduje z b-ca zabrać niuńkę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...