Jump to content
Dogomania

Mikser- szalony kudłacz pełen miłosci- MA DOM U MIŚKI84:)


SZPiLKA23

Recommended Posts

  • Replies 601
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='SZPiLKA23']No to ekstra;) tylko teraz jakiejsc pasty z wybielaczem musi używać ;)[/quote]

no to ja mu swoje nakładki silikonowe pożyczę. Mysle że wycisk będzie pasował...:eviltong::evil_lol: A robi sie tak : wypełniasz nakładki specjalnym żelem wybielającym i nakładasz Keksowi na zęby na noc do spania to masz pewność że prześpi i nie ściągnie...:evil_lol:......I tak co noc przez 5 dni. Ja z trudem wytrzymuję 3 ale pewnie Kleks ma mniej wrażliwe zęby i wytrzyma pełny cykl. To co Miska reflektujesz ? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='halcia']Śpicie jeszcze?Kudłaty ,gdzie spałes i ile zjadłeś?:eviltong:[/quote]
My od 6 na nogach :placz:
Kudłacz je :eating: Zaczyna szukać miski, ale wystawiam mu dwa razy dziennie. Od ciotki dostałam mięsko, ryż i właśnie mu gotuje :roll: Trochę się ujaiłam z tym gotowaniem :placz: łatwiej jest z suchą karmą.
Mały ma kosteczkę, którą wczoraj kupiłam mu na zęby i sobie z nią chodzi i gryzie :p Przy tym taki słodki jest.
Niestety jak wróciłam to w kuchni były przewrócone 2 taborety i stolik :shake:
On tak strasznie się cieszy jak przychodzę a ja nie mogę go witać:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='becia66']Miska czasem sie tak zdarza że spać nie dają bo coś tam ale generalnie to śpia dopóki ktoś nie wstanie....:eviltong:[/quote]
Ignoruj "dziada" w nocy to się w końcu nauczy, że wtedy się śpi, mój autystyczny Poldzio już się PRAWIE nauczył.... ( prawie robi dużą różnicę:eviltong: )

Link to comment
Share on other sites

No Mikser się rozkręca :roll: Noc spoko dał pospać, o 6 było siku i mówię spadamy do domu a ja idę jeszcze się położyć.... a małpa szaleje:mad: Szczeka, piszczy, wskakuje mi do łózka a ja go wywalą i tak przez godzinę:angryy: Gadam z mamą przez tel. a on piszczy. Co jeszcze? Właśnie zobaczyłam, że pogryzł drogi grzebień, który kupiłam do jego kłaków.
Nie wiem czy pisałam, że Mikser waży 8kg. Jak to mówi Hacia taki większy kot.
A gdzie ciotki się podziały?

Link to comment
Share on other sites

UUUUUUUuuu sie rozkrecił;)

pozabieraj wszystko co moze pogryźć ale daj mu "zajecie" bo sam sobie znajdzie

Zmecz go psychicznie to da Ci spokoj a i bedzie grzeczniejszy kiedy bedziesz mu dawała jasne komunikaty nie bedzie kombinował bo bedzie wiedział o co Ci chodzi

Link to comment
Share on other sites

Grzeczny to on jest jak śpi.
Na spokojnie obejrzałam buty... no nie jest źle. Wbił w baletkę kła i jest mała dziurka, chodzić w nich będę. Oczywiście znając siebie ta dziura będzie mi przeszkadzać no ale co mam zrobić. Gorzej wygląda pantofel ojca:roll:
Oczywiście od mamy przez tel. usłyszałam, że jak jest nowy pies to się butów nie zostawia:roll: A ja sobie pomyślałam jaka ty jesteś mądra przez telefon:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...