Jump to content
Dogomania

Mikser- szalony kudłacz pełen miłosci- MA DOM U MIŚKI84:)


SZPiLKA23

Recommended Posts

  • Replies 601
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ha, ha, ha....
Mikser to głupolek! Leci reklama piwa w tv i tam buczą żubry, odgłosy różnych zwierząt a Mikser wstaje nasłuchuje i podbiega go okna, szuka gdzie te zwierzaki. Zabawny jest.
A Halciu M. zaczął biegać za twoją piłeczką tenisową:multi:
Zabawna syt. bo rzucam piłeczkę kudłaczowi a tu z krzaków wyskakuje kocica i też za piłeczką, a Mikser zgłupiał :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='becia66']no to staruszków trzeba fajnie ugościć :drink1: a rano im powiedzieć że się wczoraj zgodzili...:morning:.....:evil_lol:[/quote]
A ja liczę na to , że Mixer sam ich oczaruje swoją urodą i nienagannym zachowaniem...;):evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Jestem, jestem...
Ja też mam nadzieję, że ich oczaruje:loveu: Ojciec pewnie pobiegnie z nim na spacer gorzej z mamą. No nic, zobaczymy:roll:
Mikser rano zwymiotował sniadanko:shake: ale teraz dałam mu jeść i zjadł. Teraz gotuję nową porcję dla Panicza: kurczaczek, ryż i rosołek. Suchym nadal gardzi:mad: Troszkę pobiegał za piłeczką a teraz śpi na płytkach, chyba męczy go pogoda zresztą mnie też. Kilka dni temu zrobiłam mu parę zdjęć na trawce jak wpierdziala kosteczkę to prześlę Szpilce to może wstawi:roll::Rose:

Link to comment
Share on other sites

To znowu ja :roll:
A mam takie dziwne myśli od wczoraj.....
Zastanawiam się czy Mikser pamięta schron.? I czy to jest sprawiedliwe, że z tego schroniskowego bagna wydarłam właśnie jego? Jest tam tyle psów, które latami czekają na dłoń człowieka. On był tam tylko lub aż kilka dni a ja wybrałam właśnie jego chociaż wydaje mi się, że to on mnie wybrał.
Jakie to życie jest niesprawiedliwe!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Miśka84']On był tam tylko lub aż kilka dni a ja wybrałam właśnie jego chociaż wydaje mi się, że to on mnie wybrał.[/quote]

obawiam sie że ktoś go szuka, że miał gdzieś całkiem dobry dom i nie był zwykłym burkiem łańcuchowym / nie obrażając/
Nie chcę krakać ale różnie to może jeszcze być....:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Miśka84']To znowu ja :roll:
A mam takie dziwne myśli od wczoraj.....
Zastanawiam się czy Mikser pamięta schron.? I czy to jest sprawiedliwe, że z tego schroniskowego bagna wydarłam właśnie jego? Jest tam tyle psów, które latami czekają na dłoń człowieka. On był tam tylko lub aż kilka dni a ja wybrałam właśnie jego chociaż wydaje mi się, że to on mnie wybrał.
Jakie to życie jest niesprawiedliwe![/quote]
A która z nas tak nie myśli...:shake: Ja to czasem jestem wściekła na Maję jak widzę ja śpiącą na mojej poduszce, a oczami widzę te bidy w budach, a zwłaszcza zimą mnie trafia szl....jaki człowiek bezsilny:bigcry:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='becia66']obawiam sie że ktoś go szuka, że miał gdzieś całkiem dobry dom i nie był zwykłym burkiem łańcuchowym / nie obrażając/
Nie chcę krakać ale różnie to może jeszcze być....:roll:[/quote]
Nie wiem jaki miał dom? Z jednej strony wie co to wyrko, umie zachować czystość ale nie potrafi pić wody z miski i takie różne szczegóły, z których można wnioskować ze az tak fajnie nie miał. No ale może to tylko mi się tak wydaje.
Z drugiej strony pamiętam słowa kierownika, że pewnie komuś spieprzyła ale nikt go nie szuka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Miśka84']Nie wiem jaki miał dom? Z jednej strony wie co to wyrko, umie zachować czystość ale nie potrafi pić wody z miski i takie różne szczegóły, z których można wnioskować ze az tak fajnie nie miał. No ale może to tylko mi się tak wydaje.
Z drugiej strony pamiętam słowa kierownika, że pewnie komuś spieprzyła ale nikt go nie szuka.[/quote]

no wiesz, może pił z talerza porcelanowego ?....:eviltong::evil_lol:..i kicha na twoją miskę....
Ale tak poważnie to chyba nie widac po nim żeby tęsknił za tym poprzednim życiem, czy za kims tak konkretnie....pomijając że teraz świetnie trafił póki co....tzn. do 10.....:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie Majuska,ja mam takie same myśli,jak moja sunia rozpycha sie w łożku,warczy,ze to jej fotel,udaje ze nie słyszy jak wołam.Szczotkuje w kagancu,a w schr.tak sie ciesza przy szczotkowaniu i odrobinie uwagi z naszej strony.Tyle,ze oba ze schroniska....

Link to comment
Share on other sites

Ja mu dam talerz porcelanowy:mad::evil_lol:
Mam nadzieję, że nie tęskni....:roll:ale on do każdego człowieka leci i najszcześliwszy by był jakby każda przechodząca osoba go głaskała.

A kocimy trawę. tzn ja latam z kosiarką :placz: bo trzeba wszystko ogarnąć do jutra;) a Mikser piszczy bo zobaczył, że szczeniaczek sąsiadów lata po trawce więc go puściłam. Mały Jack kica i zaczepia a Mikser nie wie co ma robić. Jak się już rozkręcił to zaczął deptać małego w zabawie.

Halciu Mikser zjadł tą końcówkę porcji, (no może troszkę zostawił) którą ci pokazałam - więc wychodzi na to, że kudłacz ma apetyt i dużo je. :roll:

Wracam do koszenia:placz: może ktoś się zamieni?:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...