Jump to content
Dogomania

LAZY(') i IDA(') z piekła rodem :-)


LAZY

Recommended Posts

  • Replies 5.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen]IDA jest sliczna:multi: PAULINKO niech się maleństwo dobrze chowa.[/COLOR][/B]

[B][COLOR=darkgreen]Aż mi łezka popłynęła:-([/COLOR][/B][/quote]

Oj mi tez poleciała......Paulinko śliczna psica niech się naprawde dobrze chowa...:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='r_2005']LAZY chyba naprawdę dzisiaj się nie pojawi:crazyeye:[/QUOTE]

Jestem jestem...:)

Co prawda ta moja kochana dziewczynka jest bardzo absorbująca, ale na chwile sie wyrwałam.

Marta przepraszam ze nie weszlismy ale sama widziałas ta moja wariatke:P
W domu jest super. Bardzo kontaktowa, wcale nie widac po niej ze zmeiniła domek. Cieszy mnie to bardzo. Jedyne co to nie wiem co oznacza ta jej reakcja na inne psy. To szczekanie na nie...:shake: Macie jakies pomysły? Agresja? Strach, niepewnosc? Ona znała tylko swoje rodzenstwo i nie wiem co to za zachowanie ani nawet jak na nie reagowac.

Poza tym dziewczynka jest rewelacyjna! Teraz lezy i sobie obgryza kostke jakby nigdy nic. W pdorózy byłą grzeczna:) Zdjecia bede zaraz (jak podacie mi namiary na cos innego niz imageshack) albo dopiero jutro:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olcha']LAZY :multi:

Nie martw się tym szczekaniem...z wiekiem przechodzi...chociaż pewnie będzie Cię czekać szkolenie bo tak łatwo tego się psu nie da wyperswadować.[/QUOTE]

A czym to moze byc spowodowane? I jak to zlikwidowac?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LAZY']To pierwsze spojrzenie na malutka:)
[IMG]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4fd45qa3fdsj8b8p.html[/IMG]
Cos mi ten fotosik kiepsko chodzi albo nie umiem go obsługiwac...;/[/quote][I][B]musisz skopiować link z ....pełen rozmiar na forum1....i wkleić nie jako URLdo obrazka a jako URL do odnośnika ;)[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LAZY']A czym to moze byc spowodowane? I jak to zlikwidowac?[/quote]

Nie mam zielonego pojęcia ale Tequila od małego ma tak samo :shake: i za cholere nie da się przekonać. Jedyny pies, którego toleruje to Era...

Chyba Cię nie pocieszyłam.

Musisz popytać na tematach szkoleniowych.

Link to comment
Share on other sites

udało się hurrrrra

Witam wszystkich maniaków psich i nie tylko :multi: to ja mam siostrzyczkę Idy która ma na imię Inez

Paulinka,witaj wśród donkomaniaków :multi: i tak na noc chciałam cię pocieszyć,że Inez też szczeka,ale już o wiele mniej,nie martw się, musi się oswoić i zaklimatyzować,może być tak że,będzie szczekać tylko na całkiem obce psy a potem wcale :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barbara.h']

Witam wszystkich maniaków psich i nie tylko :multi: to ja mam siostrzyczkę Idy która ma na imię Inez

Paulinka,witaj wśród donkomaniaków :multi: i tak na noc chciałam cię pocieszyć,że Inez też szczeka,ale już o wiele mniej,nie martw się, musi się oswoić i zaklimatyzować,może być tak że,będzie szczekać tylko na całkiem obce psy a potem wcale :roll:[/quote]
Ha ha, a ja właśnie miałam się spytać LAZY, czy siostra Idy też tak szczeka:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]musisz skopiować link z ....pełen rozmiar na forum1....i wkleić nie jako URLdo obrazka a jako URL do odnośnika ;)[/B][/I][/quote]

ale jej namotalas :shake: ja nie zrozumialam :evil_lol:

ja po skopiowaniu linka "pelen rozmiar na forum" calośc wklejam bezpośrednio w okno odpowiedzi i po klopocie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PIKA']ale jej namotalas :shake: ja nie zrozumialam :evil_lol:

ja po skopiowaniu linka "pelen rozmiar na forum" calośc wklejam bezpośrednio w okno odpowiedzi i po klopocie ;)[/quote][I][B]:cool3:e tam zaraz namotałaś :evil_lol:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...