Jump to content
Dogomania

14-15-16 Maja - Szilvásvárad (Węgry)


Diana14

Recommended Posts

  • Replies 667
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a ja 2 res.Cac;/ bu.Byłam takze 3 w niedziele z husky na 7 w klasie championów, oraz w sobote wygrałam BOB z sznaucerem czarno- srebrnym.I w oba dni wystawiałam Polskiego Owczraka Nizinnego na grupie;]
Musze pochwalić takze ze nasza młoda prezenterka Patrycja Mazur wygrała w sobote na wystawie konkurs MŁODY PREZENTER, pokonujac wielu dobrych prezenterów i to u sędziny wegierskiej;]
A takze naszego narodowego polskiego owczarka podhlanańskiego który był 2 na grupie w sobote;]Czarodziejka potrafi zaczarowac;]

Link to comment
Share on other sites

Ja Wam podam , co chcecie 8) , ale jak przejrzę na oczy, bo mnie od rana do roboty zagonili :evil: ,(wstyd się przyznac sama się zagoniłam :wink: ) i dopiero skończyłam.

Takie małe refleksje tylko; wystawa bardzo mi sie podobała, wg mnie dobrze zorganizowana, teren śliczny wręcz urokliwy, bardzo dużo zwiedzajacych.Mieszkałam w Egerze - bardzo oryginalne miasteczko - stara część, warto zobaczyć !
W sobote było ślicznie - slonko jak na południowych wakacjach, ale w niedzielę aura spłatała psikusa - lało , a śliczny teren wystawy zamienił się w grzęzawisko, trudno było miejscami przejść - możecie sobie wyobrazić jak wszyscy wyglądali i niestety niektóre psy, bo nie kazdego dało sie przenieść na rękach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']A czy jest już ktoś wypoczęty po maratonie i może podać mi stawkę basków (V grupa)? Bardzo proszę.
Pzdr.[/quote]

Tych nie ma za wiele , wiec jakoś napiszę :wink: - z niedzieli:
psy
pośrednia
DARES SALAAM AKUABA (MET)
champ.
ESCAPADES BRAVO OUT OF AFRICA (BKD)

suki
baby
BARI NAPSUGAR AFRICA BESSY (MET)
pośrednia
DARES SALAAM AREPHY (MET)
otwarta
AFRICAN RAINBOW'S ABAYOMI-AZANA (BKD-VDH)

Przynajmniej nazwa rasy normalna - nie węgierska - nie musiałam długo szukać :wink:

SOBOTA:
psy
pośrednia
DARES SALAAM AKUABA (MET)
champ.
ESCAPADES BRAVO OUT OF AFRICA (BKD)

suki
pośrednia
DARES SALAAM AREPHY (MET)
otwarta
AFRICAN RAINBOW'S ABAYOMI-AZANA (BKD-VDH)
VEG-CHI HAZELNUT (MET)

Tyle.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']ja chce stawki i wyniki sznaucerow !![/quote]

sznaucery zostały na klubowej - jak wrócą to zapewne coś napiszą - wiem tylko ,że też mają dużo osiagnięć, ale niech im będzie wolno samym się chwalić 8)

Link to comment
Share on other sites

Mam tylko z niedzieli katalog:
BASENJI:
PSY
KL.POSREDNIA
DAR ES SALAAM AKUABA
KL CHAMPIONÓW
ESCAPADES BRAVO OUT OF AFRICA
SUKI
KL. BABY
BÁRI NAPSUGÁR AFRICA BESSI
DAS ES SALAAM AREPHY
KL. OTWARTA:
AFRICAN RAINBOW'S ABAYOMI-AZANA
Niestety nie wiem kto wygral bylam przy chartach.
Mam zdjecia jutro wloze je do galerii.

Link to comment
Share on other sites

[color=blue]Wprawdzie już na oczy nie widzę ale jeszcze się pochwalę - nasz szelciak w 3 dni zdobył: CAC, CACIB, BOB, 2 x res.CAC, res.CACIB - nie narzekamy!!!!!

Flaszka-q - to my w niedzielę razem wchodziłyśmy na grupę a ja nie wiedziałam że to Ty!!!!!!!!

Serdeczne dzięki dla Diany, która z nami jechała i razem mieszkaliśmy i wspólnie przez to wszystko przeszliśmy "z przygodami"..... Diana było super!!!!!!! Mieliśmy z Ciebie rewelacyjnego przewodnika, pociechę, i wogóle fajnie z Tobą tam było!!!!! Mam nadzieję że jeszcze kiedyś razem gdzieś pojedziemy!!!!! Junior tęskni za Vegą.......... zakochał się nasz facet!!!![/color]

Link to comment
Share on other sites

[b]Psylla[/b], posokowce z niedzieli:

PSY
kl. OTWARTA
AKCJUSZ Z BORSUCZEJ NORY

KL. CHAMPIONÓW
KARISSO STRZELEC ZE SZCZYNA

SUKI
KL. POSREDNIA
AGA Z DOLINY DOJCY

KL.OTWARTA
OSSA VATROVÁ

Posokowce z Polski mam nawet na zdjecach (moze ktos pozna swoje psy)
[img]http://img.tar.hu/fufinek/size2/12551269.jpg[/img]
[img]http://img.tar.hu/fufinek/size2/12551156.jpg[/img]
[/img]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...