Jump to content
Dogomania

Zmierzch :)


fizzy

Recommended Posts

  • Replies 651
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

witamy! jasne że czekamy:loveu:
"Zmierzch" jest nominowany do najlepszego filmu w MTV Movie Awards.
Kristen Stewart- najlepsza aktorka:evil_lol:
Robert Pattinson i Taylor Lautner- przełomowa rola
Robert Pattinson vs. Cam Gigande- najlepsza scena walki
Kristen Stewart i Robert Pattinson- najlepszy pocałunek
“Decode” – Paramore- najlepszy utwór filmowy
to wszystko:eviltong:

i mój ulubiony cytat z "Zaćmienia"
[COLOR=black]
[COLOR=LightCoral]"- Ślub!? Przecież ja mam dopiero osiemnaście lat!
-A ja prawie sto dziesięć. Pora się ustatkować."[/COLOR][/COLOR] :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fizzy']witamy! jasne że czekamy:loveu:
"Zmierzch" jest nominowany do najlepszego filmu w MTV Movie Awards.
Kristen Stewart- najlepsza aktorka:evil_lol:
Robert Pattinson i Taylor Lautner- przełomowa rola
Robert Pattinson vs. Cam Gigande- najlepsza scena walki
Kristen Stewart i Robert Pattinson- najlepszy pocałunek
“Decode” – Paramore- najlepszy utwór filmowy
to wszystko:eviltong:

i mój ulubiony cytat z "Zaćmienia"
[COLOR=black]
[COLOR=LightCoral]"- Ślub!? Przecież ja mam dopiero osiemnaście lat!
-A ja prawie sto dziesięć. Pora się ustatkować."[/COLOR][/COLOR] :loveu:[/quote]

hehehe najlepsza aktorka :roflt::roflt: rozbawiło mnie to nie
powiem :evil_lol:
resztę nominacji rozumiem :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evl']najlepsza aktorka?! chyba jak jej paszczę zaszyją... :roll:
fizzy, też lubię ten fragment :loveu:[/quote]

evl popieram :evil_lol: A ja mam dużo więcej ulubionych fragmentów z Zaćmienia... np Jak Dżejkob przywozi Bellę po tym jak ona daje mu w twarz :loveu:

Link to comment
Share on other sites

już niedługo się dowiemy!!! gala jest jutro. i mam super wiadomość dla fanów- [COLOR=Red][B][U]PREMIERA PIERWSZEGO TRAILERA "NEW MOON" BĘDZIE WŁAŚNIE JUTRO NA MTV MOVIE AWARDS[/U][/B][/COLOR]!!!:lol: hahaha bardzo doniosła wieść:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fizzy']już niedługo się dowiemy!!! gala jest jutro. i mam super wiadomość dla fanów- [COLOR=Red][B][U]PREMIERA PIERWSZEGO TRAILERA "NEW MOON" BĘDZIE WŁAŚNIE JUTRO NA MTV MOVIE AWARDS[/U][/B][/COLOR]!!!:lol: hahaha bardzo doniosła wieść:evil_lol:[/quote]
:crazyeye::crazyeye: o kurcze :loveu:
a na jakim programie to leci i o której?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fizzy']witamy! jasne że czekamy:loveu:
[B]"Zmierzch" jest nominowany do najlepszego filmu w MTV Movie Awards.
Kristen Stewart- najlepsza aktorka:evil_lol:[/B]
[B] Robert Pattinson i Taylor Lautner- przełomowa rola[/B]
[B] Robert Pattinson vs. Cam Gigande- najlepsza scena walki[/B]
Kristen Stewart i Robert Pattinson- najlepszy pocałunek
“Decode” – Paramore- najlepszy utwór filmowy
to wszystko:eviltong:[/quote]
:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
Chyba nie skomentuję...
Albo skomentuję - jak dla mnie to Mroczny rycerz jest sto razy lepszy od tego badziewia...:shake: (jakby kto nie wiedział - MR też był nominowany w tym plebiscycie...) Ale czego można się spodziewać po dzieciach MTV...

Link to comment
Share on other sites

nie wypowiem się bo nie oglądałam. nie lubię batmanów, i spidermanów.
tu macie 15 sekund trailera. ale nie ma nic ciekawego:lol:

[url=http://www.youtube.com/watch?v=nEHytj6LwHk]YouTube - First 15 Second Official New Moon Movie Clip from ET[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fizzy']nie wypowiem się bo nie oglądałam. nie lubię batmanów, i spidermanów.[/quote]
No to znowu wychodzi na to, że ja jestem jakaś inna... Wolę Spidermany i Batmany od romansideł, Snoop Dogga od Christiny Aguilery i grać w gry komputerowe niż chodzić po sklepach:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Everybody_Lies']No to znowu wychodzi na to, że ja jestem jakaś inna... Wolę Spidermany i Batmany od romansideł, Snoop Dogga od Christiny Aguilery i grać w gry komputerowe niż chodzić po sklepach:lol:[/quote]
kwestia gustu
Widziałam Spidermany i Batmany ale nie przypadły mi do gustu, spider jeszcze ujdzie ale wolę Zmierzch, bardziej mi pasuje tematyka, aktorzy, scenariusz itd.
I też wolę Snoopa od Christiny :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Everybody_Lies']No to znowu wychodzi na to, że ja jestem jakaś inna... Wolę Spidermany i Batmany od romansideł, Snoop Dogga od Christiny Aguilery i grać w gry komputerowe niż chodzić po sklepach:lol:[/quote]

Niet xD
Ja wolę DK od Twilight jeśli chodzi o film :evil_lol: Ogólnie wole horrory i filmy typu Unerworld i Van Helsing. Książka jest całkiem całkiem bo nie jest skomplikowana :cool3: A co do muzyki to wole Muse, Guns N' Roses, Nirvane i tego typu muzyczkę :loveu: Czasami jeszcze Metallica :loveu: A i kocham twórczość Tolkiena :loveu: Dziękuje za uwagę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

to ja wam powiem co lubię:diabloti: z filmów to różne, dużo oglądam, jednym z ulubionych jest Zmierzch, Harry Potter ale też np. Pachnidło (:loveu:), Speak-Ucieczka w milczenie (Kristen w roli głównej:evil_lol:), Pojutrze, Wojna światów, lubie czasami obejrzeć wojenny film:lol: wszystko oglądam (oprócz horrorów to nie na moje nerwy:eviltong:) nie mam ulubionych gatunków. muzyka- nie znoszę hip-hopu, rapu, i takiej ciężkiej muzyki:evil_lol: wolę pop :) KOCHAM Enrique Iglesiasa:iloveyou::multi: to chyba wszystko:diabloti: nie za dużo na wasze głowy?:eviltong:
a i lubię chodzić po sklepach i kupować wszystko oprócz ubrań. szczególnie jedzenie i owocowe kosmetyki:loveu::p

Link to comment
Share on other sites

Ja na ogół oglądam same komedie romantyczne :evil_lol: słucham hh, r'n'b, popu, ale zdarza się też że oglądam filmy typu Zmierzch i posłucham rocka czego na co dzień nie doświadczam ;) i film i muzyka musi mieć to coś żeby mi się podobała, no i Zmierzch łączy te cechy :loveu: fajny film, dobra muzyka, dlatego też mi się podoba i chociaż Spiderman ma lepsze efekty, a w batmanie sa lepsi aktorzy, to jednak Zmierzch ma "to coś" :loveu::loveu:

Kurcze uzależniłam się od głosu Pattinsona :evil_lol: ciągle puszczam momenty gdzie on coś mówi, uwielbiam jego głos kiedy mówi "no, our bus is full", albo "money,sex,money, cat" :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

No to się porobiło...:evil_lol:
Ja z filmów kocham dramaty (m.in. Taksówkarz:loveu:, Zielona mila:loveu:, Edward Nożycoręki:loveu: (romansidło, ale za to jakie:cool3:)), dobrym horrorkiem czy komedią też nie pogardzę. A muzyka? Rock, trochę heavy metala, amerykański rap, ul. wykonawcy: Placebo, RHCP, Cold Play, The Killers, Snoop Dogg, Dr Dre, Rage Against the Machine... Chyba tyle:diabloti: A, i kocham GTA San Andreas, Mafię (z niecierpliwością czekam na drugą część:loveu:) i NFS:razz: A jeszcze co do Zmierzchu... Największym atutem filmu z pewnością jest muzyka:evil_lol: [SIZE=1]i bryka Edwarda! xD [SIZE=2]I kocham Johnny'ego Deppa!:loveu: (wczoraj leciał na Polsacie film z nim, dżizas, jaki on był tam śliczny:loveu:)...[/SIZE]
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...