Jump to content
Dogomania

Mieszkałam pod krzakiem na węgrowskim rynku-a teraz mam własny apartament w Warszawie


enia

Recommended Posts

  • Replies 292
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='enia']Fajny spacerek, piękna okolica- zazdraszczam kudłatej gromadki:loveu::loveu::loveu:
i Szurka taka zadomowiona się wydaje:lol:[/quote]

To się nie wydaje tylko tak jest. Enia, Evita czekam na Was. W sobotę przyjeżdża Pani po Dajtusię aż z Dąbrowy Górniczej Potrzebuję kogoś ko mnie wesprze i z żalu utuli. Lęków mam kupę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Folen']Ja podtrzymuję swoją ofertę dotyczącą ogłoszeń (mam prawie 200 adresów), więc jak już będzie czas, to dajcie mi znać, że mam ruszyć z akcją![/quote]
Dziekujemy Folenko!:lol:
Szurka w górę po dom!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Folen']Ja podtrzymuję swoją ofertę dotyczącą ogłoszeń (mam prawie 200 adresów), więc jak już będzie czas, to dajcie mi znać, że mam ruszyć z akcją![/quote]
To kiedy ruszy akcja? Bo chyba nie ma na co czekać... tylko dobrze by zrobić sterylizację?... :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']To kiedy ruszy akcja? Bo chyba nie ma na co czekać... tylko dobrze by zrobić sterylizację?... :oops:[/quote]
też się martwię , że cieczki dostanie jak się odkarmi itp.
ale Wandzia zajeta adopcją Dajtki i przeżywa, boje się zapytać o sterylkę Szurki.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='enia']też się martwię , że cieczki dostanie jak się odkarmi itp.
ale Wandzia zajeta adopcją Dajtki i przeżywa, boje się zapytać o sterylkę Szurki.....[/quote]

Eniu 4.07 jestem w Warszawie. Zaraz po powrocie będzie sterylka. W poniedziałek (jutro) ustalam terminy dla obu panien i postaram się wpisać je na wątkach. Jak po badaniu kontrolnym okaże się wszystko w porządku to ruszamy z ogłoszeniami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wanda szostek']Na pierwszym zdjęciu wszystkie pieski są na DT
Na ostatnim ten mały to po nieudanej adopcji już pozostał.[/quote]

Fajne sierściuszki. Ale działka super - taka klimatyczna, to dzikie wino.. Uwielbiam takie miejsca :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wanda szostek']Eniu 4.07 jestem w Warszawie. Zaraz po powrocie będzie sterylka. W poniedziałek (jutro) ustalam terminy dla obu panien i postaram się wpisać je na wątkach. Jak po badaniu kontrolnym okaże się wszystko w porządku to ruszamy z ogłoszeniami.[/quote]
Czyli Szurka i spanielka będą cięte?
Wanda a ile wet policzy nam za Szurkę?
ps. fajne te fotki szczęśliwych wczasowiczów u Ciebie.......:lol::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='enia']Czyli Szurka i spanielka będą cięte?
Wanda a ile wet policzy nam za Szurkę?
ps. fajne te fotki szczęśliwych wczasowiczów u Ciebie.......:lol::loveu:[/quote]

Eniu nie wiem, zobaczymy jak to wyjdzie. Psiaki myślę, że u mnie dobrze się czują i nie jest to najgorsze DT. Mają dużo swobody, spacerki. Jeść dostają moim zdaniem też dobrze i pod dostatkiem. Poświęcam im swój czas, a rodzina komentuje, że bardziej o nie dbam jak o własne zdrowie, bo potrafię o lekach czasami sobie przypomnieć po południu.
Nie przyjeżdżacie z evitą a chciałam się pochwalić jak wyglądają teraz kojce więc wkleję Wam tutaj

[IMG]http://i43.tinypic.com/j0lo3o.jpg[/IMG]

[IMG]http://i40.tinypic.com/33k6682.jpg[/IMG]

[IMG]http://i44.tinypic.com/30cvq0k.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Psy jakoś nie chcą przyjąć do wiadomości, że kanaka jest do siedzenia dla gości. Nie pomagają różne pomysły zniechęcania ich do wylegiwania się na niej. Dzisiaj otwieram drzwi na werandę i widzę widok - Szurka śpi na niej rozłożona a łapami obejmuje mój terenowy lakierek. Wycofałam się i po aparat, aby taką chwilę uwiecznić. Po ponownym jednak otwarciu drzwi Szurka zaspana podniosła głowę.

[IMG]http://i43.tinypic.com/ilvx4h.jpg[/IMG]

A tak w ogóle to z Szurki pracowita dziewczyna. Wzdłuż domu porobiła takie wykopy, że po liliowcach ślad zaginął. Został jeden jako świadectwo, że tam były. Dokopała się do fundamentów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...