Jump to content
Dogomania

mój haszczak nie żyje


Malvina

Recommended Posts

Chciałam napisać, że mój haszczak Landi Arktogea ANTARCTICA nie żyje. Zmarła dzisiaj nagle w nocy i nie można jej było już uratować. Wszyscy jesteśmy załamani i zaskoczeni nie wiedzieliśmy, że to się stanie tak szybko, za miesiąc skończyłaby 4 latka. Mieliśmy tyle planów, tyle wystaw przed sobą... Zostawiła nam swoją córkę Lavię, oraz dała nie dawno przecudny miot. Nie mogę się z tym pogodzić...

Link to comment
Share on other sites

bardzo mi przykro :( :cry: :( ...pamiętaj uśmiechać się na myśl o psiaku niech wie patrząc stamtąd na Ciebie, że szczęściem było mieć Go przy sobie, poznać, pokochać...niech nie widzi że przez niego się smucisz tylko cieszysz że był [']

Link to comment
Share on other sites

Strasznie Ci współczuję! Wiem jak to jest- mój pierwszy piesek umarł mając pół roku :cry: . Nie ma takich słów, które pocieszą... Naprawdę mi przykro, że takie niewinne zwierzątko nas opuściło! Trzymaj się ciepło! Wszyscy jesteśmy z Tobą!

Link to comment
Share on other sites

1 kwietnia zeszłego roku odszedł mój psiak, gdyby w domu nie było bulterierki mojej siostry to bym sobie chyba nie dała rady... i tak było cicho, smutno ale ta mała wariatka (wtedy miała pół roku) umiała mnie rozweselić...drugi psiak naprawdę Ci pomoże uśmiechnąć się.
Miesiąc później wzięłam moją Vanity i bardzo się cieszę z tej decyzji...znowu zaczęłam się cieszyć...jednak w serduszku nadal jest smutno i bardzo tesknię, to chyba nigdy nie mija, jednak warto mieć zwierzaka przy sobie, który pozwala zapomnieć i na wesoło wspominać psiaka, który odszedł

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...