Jump to content
Dogomania

Straszny dług w hotelu. Fibi zwrócona z powodu zadlużenia. Potrzebna pomoc!


Alex78

Recommended Posts

  • Replies 516
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

wysłałąm ale jakoś to tak dziwnie wyglada, ktoś się pojawia na chwilę i z tego długu wybiera nie to, co jesteśmy winni w hotelu a transport, który jest bardzo dyskusyjny i jest dość niechlubną samowolą rzekłabym . Wysłałąm tej Pani priva ale nie odpowiedziała. SZUKAMY DOJŚCIA DO JAKIEJŚ FUNDACJI DLA FILIPA

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rybon36'].... matko kochana, znowu pusto... nikt nam nie pomoże? dlaczego ciąży nad tym watkiem takie fatum, prosimy, pomóżcie nam umieścic FILIPA[/QUOTE]

[quote name='majku33krakow']przeciez to watek fibi,o jakim filipie piszecie?[/QUOTE]
Majku ma rację - chyba Filipowi lepiej byłoby założyć wątek, bo bałagan sie robi.
Jeśli Fibi zostaje tam gdzie jest to ten wątek powinien się przenieść do "Już w nowym domu"

Myślę, że dziewczyny zaglądają tutaj tylko nie mają pomysłu na psiaka. Ja też niestety nie mam.

Link to comment
Share on other sites

Dobre zdjecia mogę zrobić Filipowi wtedy, gdy ktoś ze mną tam wejdzie. Dopiero dziś kupię baterie do aparatu, bo moja córka na wakacjach rozładowała i jutro popołudniu zrobię fotki. Jak będzie luz między klientami, poproszę dyżurnego lekarza o pomoc w trzymaniu Filipa, bo on bardzo żywiołowy jest.

Link to comment
Share on other sites

Filipowi zaraz załozę oddzielny wątek. Filip jest tu wspominany, bo przebywa u opiekunków, którzy wcześniej wzięli z ulicy Fibi, aby znaleźć jej DS.
Sorry, ja nie wyrabiam. Jakby mój szef wiedział, że zamiast pracować siedzę teraz na forum, to bym poleciała.... Jestem na prawde ograniczona czasowo.

Fibi jest u nowych właścicieli. Teraz działamy na rzecz spłacenia długu w hoteliku: odliczajac to, co uzbierane to pozostało 1110 zł.

Link to comment
Share on other sites

Staruszek czeka obecnie na transport w okolice Gorzowa. To jest od nas przeszło 500 km w jedną stronę, wiec przypuszczalnie uda nam się go wyekspediować w połowie miesiaca.

Umowa adopcyjna dla Fibi oczywiście podpisana. Zawsze podpisujemy taki dokument oddajac komukolwiek jakieś zwierzę do adopcji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...