Jump to content
Dogomania

Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!


Klaudus__

Recommended Posts

[quote name='annika']1. gratulacje!
2. mnie też by przerażało...:crazyeye:[/QUOTE]
Dzięki :) Jak to mówią "Strach ma wielkie oczy" ;)


[quote name='AnkaG']jest takie powiedzenie, że na dzieci nigdy nie jest pora :smile:[/QUOTE]

Zdecydowanie, a w moim wieku :P to już nie ma na co czekać :diabloti:


A tymczasem zmieniając temat! Wybiegałyśmy z Liz A3 :laola: [SIZE=1]A3 to najwyższa klasa wyszkolenia.[/SIZE]
Jutro mogłybysmy już startować w A3, ale nie zrobię tego Lizce przed przerwą. A taka miałam chęć, jednak rozsądek zwyciężył :placz:
Liz była dziś 1, 2 i 1 jednak nie było to zbyt piękne ;)

Tadam :)

[URL="http://s805.photobucket.com/user/kmlz/media/Chorzoacutew036.jpg.html"][IMG]http://i805.photobucket.com/albums/yy335/kmlz/Chorzoacutew036.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Lekarzowi ciężko wytłumaczyć co to agility ;) Na szczęście ten mój nie jest histeryk, nie faszeruje mnie "suplementami dla ciążówek" bez potrzeby, mogę ćwiczyć, trochę pobiegać, pływać. Akurat pod tym względem, drugi trymestr (u mnie 19 tydz.) jest najbezpieczniejszy, a u mnie wszystko ok. Niektóre kobiety biegają po 30-60 minut w ciąży :crazyeye: U mnie to jest kilkadziesiąt sekund ;) Powoli zwalniam ze wszystkim, coby szoku dla organizmu nie było. Bolcik jakby co ma już zastępstwo do biegania :D

Edited by zerduszko
Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']lizka to świetna zawodniczka a na focie z fejsa wymiata! normalnie profesjonalistka! nie dość, że wygrywa, to jeszcze w locie potrafi do zdjęcia zapozować :evil_lol:[/QUOTE]

Nic dodać, nic ująć ;)

Liz jest szczęśliwa, bo Bolt siedzi w domu a my mamy babski weekend :lol: Jutro wielki dzień Bolta, zostanie sam bez Lizki pierwszy raz, 5h!

Link to comment
Share on other sites

Jeśli wczoraj było dobrze, to dziś było wyśmienicie. Wyraźnie jesteśmy w szczycie formy :multi: Szkoda, że akurat teraz czeka nas przerwa :placz: Pierwszy egzamin czysto i pierwsze miejsce. Drugi to samo by było mimo iż próbowałam ją wystawić na jakieś punkty karne :diabloti: bo nie mogłam mieć tego na czysto, gdyż na następnych zawodach musiałabym już w A3 startować, a tak mogę w A2 lub A3. Odwołałam ją na ostatniej hopce i ją minęłam bokiem, sędzina mi nie policzyła punktów, stoję jak durna i czekam czy podniesie rękę - nic, więc musiałam nas zdisować. No ale odbiłyśmy sobie w ostatnim biegu - w pierwszej części wczoraj byłyśmy na 2, więc mega presja i stres czy dzis nie zawalimy. Ostatecznie dwa psy tylko ukończyły ten bieg, dziewczyna z pierwszego się zdisowała, a my pierwsze i w łącznej za te dwa dni też pierwsze :multi: Mamy mega pietruszkowy pucharek :)

Bolt był grzeczny, nic nie spsocił mimo iż zostawiłam lampkę włączoną do kontaktu.

Ktoś mi podmienił psy.

Waszko mam coś dla Ciebie, ale mniej tym razem. Chcesz?

Link to comment
Share on other sites

No musiałam nas sabotować, bo jak mamy wrócić do biegania, to niefajnie po przerwie od razu na trudniejsze tory. Nie chciałam jej tego robić, bo to delikatna sunia jest :)

A druga suczka, która ukończyła te dwa biegi i byli na drugim miejscu też jest przygarnięta :) [url=http://www.dogomania.pl/forum/threads/21924-Metamorfozy?p=20582220#post20582220]Pola[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...