Jump to content
Dogomania

Liza-z ruchliwej ulicy wprost do WSPANIAŁEGO domu STAŁEGO!


Klaudus__

Recommended Posts

[quote name='wilczy zew']Baby górą :lol:[/QUOTE]
Dokładnie, Damian poczynając od Bolta robił zamach na nasz babiniec, ale mu się to chyba nie uda :P

[quote name='Margi']Może Lizka czuje już zimę i dlatego dopomina się o jedzenie.[/QUOTE]
A w poprzednie zimy co jej było? ;)

[quote name='Margi']Gratuluję szczeniaczki.:lol:[/QUOTE]
Dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']a potem jeszcze zmajstruje Ci syna :errrr: :scared:[/QUOTE]
Tez mi to zapowiedział :shake: ale...

[quote name='Fides79']to Zerduszko jak coś będzie nosić cudne maleństwo następne i rodzić;-)[/QUOTE]
Nie ma głupich, na więcej się nie godzę.
[quote name='danyww'][B]Zerduszko[/B] ja Ci też z całego serca gratuluję "szczeniaczki" :lol:

..ja tutaj od niedawna tajniaczę :oops:[/QUOTE]
Dzięki :) To fajnie, że się ujawniłaś ;)

[quote name='agaga21']a ja myslałam, że szczeniak ma być dopiero w marcu...to już jest???:-o[/QUOTE]
Już jest w piekarniku, a "w marcu" będzie z nami :D


Za tydzień tj 5-6 października są zawody, nawet się zapisałam i jak ktoś się chce pośmiać, to zapraszam do pooglądania :)
[url]https://scontent-a-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/1378069_10202107655236886_1939903110_n.jpg[/url]

Edited by zerduszko
Link to comment
Share on other sites

[quote name='zerduszko']Naga szczeniaczka ;)

Trochę mnie to przeraża jak to będzie, wolałabym żeby zostało jak jest ;)[/QUOTE]
mam nadzieję, że przywykniesz a potem nie będziesz wyobrażała sobie tego świata bez niej. często trudno jest zdecydować sie na dziecko, często są inne plany i wieści o "obcym" przyjmuje się ze strachem czy niechęcią ale zazwyczaj jak już dzieciak się pojawi, to kocha się go miłością bezgraniczną i tego ci życzę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21']mam nadzieję, że przywykniesz a potem nie będziesz wyobrażała sobie tego świata bez niej. często trudno jest zdecydować sie na dziecko, często są inne plany i wieści o "obcym" przyjmuje się ze strachem czy niechęcią ale zazwyczaj jak już dzieciak się pojawi, to kocha się go miłością bezgraniczną i tego ci życzę.[/QUOTE]
Mi to raczej chodzi o takie przyziemne sprawy jak czas i pieniądze. Miłością się dziecka nie nakarmi. Jak czasem realnie oceniam nasza sytuację, to sobie myślę, że głupota. Ale kurde, cóż.

[quote name='ania0112']ooo gratuluje córuchny! a jeżeli chodzi o kocura... powiedz, ze jak on przyniesie kocura to ty po kolejną sunie pójdziesz :-P zaraz mu przejdzie:evil_lol:[/QUOTE]
Dzięki, na razie jesteśmy an takim etapie, że większa szansa coby Damian coś przytargał niż ja. A na pewno nie sucz ;)

[quote name='WATACHA']A kiedy ten dom ;), bo mieszkanie się "kurczy" ;)?[/QUOTE]

Po rozwodzie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...