Jump to content
Dogomania

Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .


arima

Recommended Posts

dostalam priva Gabi :fadein: i odpisałam już, a co do fotek to nie wiem kiedy będą bo teraz walczę z nosówką u 4 psiaków/szczeniaków ze schr. w Olkuszu - i wożę je swoim samochodem, więc wszędzie mam zarazki - nie pojadę do Pysi, żeby jej zawieźć nosówkę do maluszków :(

Link to comment
Share on other sites

Kochani!! Byłam w niedziele u bandy Gówniarzy :D
Maluchy są przeurocze!! Brakuje słów aby je opisać! Już od jakiegoś czasu są dokarmiane mleczkiem z miodzikiem a w niedziele dostały już odrobinkę mięska. Jeden to jest taki przytulanka, że z rąk schodzić nie chce, inne jeszcze nie lubią się tulić tak bardzo. Na ręce jest już co brać i trzeba uważać żeby te duże dupeczki nie wyleciały z ręki :lol: :lol: :lol:
Edytka już małymi kroczkami zaczyna wystawiać je na słoneczko. Mają duży fajny kojec na ogrodzie, mają dywanik ale jeszcze czują się niepewnie na polku i popiskują. Waża już 3kg w 3 tygodniu życia :D
Seti nadal ję pięknie odwiedza jak przystało na dobrą mamusie choć Edytka twierdzi że zaczynają jej przeszkadzać wykluwające się ząbki maluszków. Faktycznie kiełki mają i mój palec tego doświadczył :o
Wszystkie mają już otwarte oczka, takie okrąglutkie ciemnogranatowe :D
Dwa maluchy już fajnie chodzą a reszta ma za duże dupeczki żeby je dzwignąć więc ciągną tylnie łapki za soba...wygląda to komicznie :D :D
Jak na matke chrzestną przystało, kupiłam dla maluszków zabaweczki. Myslałam że będą sobie w kącie leżeć a tu dwa maluchy zaczęły je muldasić i podgryzać...ale były zdziwione co to jest :D No ale jak Seti zobaczyła zielonego jeżyka to sama sobie go zabrała i pognała na ogród i tyle maluszki go widziały :lol: :lol: Ale została im jeszcze gumowa piłeczka z wypustkami....mam nadzieje, że Seti im ja zostawi :lol:
Muszę powiedzieć, że jestem w szoku jak szybko urosły w ciągu tych dwóch tygodni co ich nie widziałam...to jest aż nieprawdopodobne :smhair2:
Niestety nie udało mi sie pożyczyć od nikogo aparatu cyfrowego :bigcry:
Mam nadzieję, że za tydzień zaś mi się uda do nich pojechać...może już z aparatem :)
Pozdrawiam Wszystkich !

Link to comment
Share on other sites

może Malawaszka wreszcie odwiedzi maluszki to napewno będą nowe fotki :D :D
Właśnie rozmawiałam z Edytka i biedna nie może już na bosaka wchodzic do maluchów bo ją gryzą po nogach :lol: :lol:
Do dokarmiania zaczyna już wyciągać po jedym z kojca bo inaczej wszystkie na nią wchodzą i gryzą i muldaszą i cuda wyprawiają :D
Siedem światów i pół Ameryki :D :D

[b]I Wszyscy macie pozdrowienia od Edytki :D [/b]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PIKA'][quote name='Olcia']ukradniemy sobie za to po szczeniaczku :lol:[/quote]

Ta perspeektywa baaaardzo mi siem podoba :evilbat:

[b]Waszka[/b] ja Cie rozumiem, też bym nie zaryzykowała :([/quote]

dobra zaraz sprawdzam o ktorej mamy pociag :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...