Jump to content
Dogomania

Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .


arima

Recommended Posts

[quote name='jo-jo']no nie bądź taka tajemnicza:placz:
Powiedz że przez przypadek do Katowic bedziesz jechać przez Warszawę:loveu: :evil_lol:[/quote]
No to akurat nie ale kto wie czy kiedyś nie???

[quote name='Vectra']umieram z ciekawości :diabloti:[/quote]
Wredna baba :diabloti:

[quote name='*Ania...Niuf*'][B]Pysia do Piątku to ja umre z ciekawości:placz: Ty to Nas zamęczysz:evil_lol: [/B][/quote]
A jak ja się męczę to nawet nie wiesz :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Ania...Niuf*']To to ja rozumiem doskonale bo tez tak mam:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]
Schudnę na wiór z wrazenia zanim Wam nie obwieszę nowiny ale cóż....życie każe czekać :diabloti:

[quote name='jo-jo']Ehh zawiodłaś mnei :placz:[/quote]
Oj Klaudynko przecież życie jest długie i jeszcze się poznamy :) Zresztą co by powiedzieli Twoi rodzice jakbym ja - pewnie w ich wieku- odwiedziła Ciebie? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Behemot']Przyszłam się polansowac i nabiwc sobie posty :p
prperaszam za bledy. ale piesze po ciemoku :roll:[/quote][B][I]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:to uważaj żebyś zamiast posta nie nabiła sobie guza o trymer:evil_lol:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]Gratulacje.....dla przyszłej niufiowej mamuski...o rany takie cudne czarne kluski beda sie [COLOR=red]rozbiegac po całym domku.....[/COLOR]:p :p :p [/B][/quote]
i ogrodzie :multi:
drżyjcie jeże :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Behemot']ty lepiej pwoiedz Radziowi zeby sobie zgolil te pozyczke na glowie co to ja se z plecow zaczesuje :eviltong:[/quote]

[B]Ty się Radzia nie czepiaj:mad: pożyczki na głowie nie nosi:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/B]
[B]A co Ty sobie z pleców zaczesujesz w to nie wnikam:diabloti: [/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...