Jump to content
Dogomania

Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .


arima

Recommended Posts

Buahahahahahahaha :evil_lol:
Witajcie grzeczne inaczej :diabloti: Kocham Was mimo Waszych ułomności :evil_lol::loveu:
Rycząc ze śmiechu musiałam zaczesać grzywke z brzucha bo mi się poplątała z tą spod ....:diabloti: Jako ze poczułam w delikatnym memłonie ból to śmiech zamarł na mech ustach :razz: A z gardła wydobył mi się zamiast smiechu - bulgot :evil_lol:
Dziewięcioraczki? Kto wie :diabloti: Moze w koncu mą dobroć Bozia mi w czymś wynagrodzi a że podobno robi to tylko w dzieciach ......:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
I tak Wam jeszcze nie powiem nowiny :eviltong: Poczekajcie grzecznie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agunia-Pańciunia)']:diabloti:
[B]Ty tez masz siostre???co to za Ciebie pisze na dogo???:mad::diabloti: [/B][/quote]

Tak, moja siostra nazywa się [B]Tomeheb :diabloti:[/B]

[quote name='Pysia']
Rycząc ze śmiechu musiałam zaczesać grzywke z brzucha bo mi się poplątała z tą spod ....:diabloti:
[/quote]

Bożesz ty mój :shake: Jak subtelna, delikatna kobieta może wypisywać takie bezeceństwa? :shake: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Pysiu... no powiedz.. bedziesz miała te szczeniaki czy nie... powiedz prosze.[/B][/COLOR][/FONT] :modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla:[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie każ mi wracać do domu pełna wątpliwości,niewiedzy i ciekawości ... nie bądx taka tajemnicza [/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Pysiu... no powiedz.. bedziesz miała te szczeniaki czy nie... powiedz prosze.[/B][/COLOR][/FONT] :modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla:[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie każ mi wracać do domu pełna wątpliwości,niewiedzy i ciekawości ... nie bądx taka tajemnicza [/B][/COLOR][/FONT][/quote]
rany :shake: kochana zlituj się :evil_lol:
ciężarna Pysia pisała że była ze Zmorką na USG i wyszło że Zmorka też przy nadziei :loveu:

KPW ?? :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']rany :shake: kochana zlituj się :evil_lol:
ciężarna Pysia pisała że była ze Zmorką na USG i wyszło że Zmorka też przy nadziei :loveu:

KPW ?? :mad:[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]grozisz mi??:eviltong:
że Zmorka to wiem :p, pytam czy Pysia też bedzie miała szkodniki, bo jakaś taka tajemnicza dziewucha jest :diabloti:
KPW?? :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]grozisz mi??:eviltong:
że Zmorka to wiem :p, pytam czy Pysia też bedzie miała szkodniki, bo jakaś taka tajemnicza dziewucha jest :diabloti:
KPW?? :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
a po cholere ja ci mam grozić :crazyeye: ja ci tylko łopatologicznie staram sie wytłumaczyć :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']rany :shake: kochana zlituj się :evil_lol:
[SIZE=5][COLOR=Red][B] ciężarna Pysia[/B][/COLOR][/SIZE] pisała że była ze Zmorką na USG i wyszło że Zmorka [B]też przy nadziei[/B] :loveu:

KPW ?? :mad:[/quote]

No jasne, że tak :loveu: A jutro nam to Pysia tylko oficjalnie potwierdzi :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Ania...Niuf*']Dzień dobry Pysiu;) jutro już piątek:megagrin: pomiziaj odemnie małe niufki przez brzuszek mamy Zmorki:loveu: ...ciocie Szelme też:loveu:[/quote]
Dzień Dobry Aniu :)
Tak - jutro piątek ale czy Wam to jutro obwieszcze to się dopiero zastanowie:diabloti:
Małe Zmorki pomiziane :)

[quote name='AlKil']Acha, już się rozpędziłam... grzeczna to ja byłam tylko we wczesnym dzieciństwie...:diabloti:[/quote]
Serio :crazyeye: Bo mnie szybko ochrzcili żeby diabła wygonić :evil_lol:

[quote name='malawaszka']ale przecież Pysia nie pije w piątki :evil_lol:[/quote]
A kiedy piję? Uświadom mnie? ;)

[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]moze zacznie...i moze to jest ta nowina[/B]:cool3: :loveu:[/quote]
Czas najwyzszy nauczyć się być prawdziwą polką :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Ania...Niuf*']to zacznie:diabloti: :evil_lol:[/quote]
Prawda że mogę a nawet powinnam ? ;)

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]a czy Pysia może pić?? będąc w stanie błogosławionym?? amen [/B][/COLOR][/FONT][/quote]
Nie dość ze mogę to nawet powinnam żeby przyzwyczaić młode pokolenie do narodowej tradycji :diabloti:

[quote name='malawaszka']ona NIE MOŻE!!! i dlatego ja jako kochana przyjaciółka muszę pić i w piątki i w soboty :diabloti:[/quote]
No tak......Pewnie :mad: Ty byś chciała wszystko za mnie robić :cool1:

[quote name='Behemot']Tak, moja siostra nazywa się [B]Tomeheb :diabloti:[/B]



Bożesz ty mój :shake: Jak subtelna, delikatna kobieta może wypisywać takie bezeceństwa? :shake: :evil_lol:[/quote]
Ala fajnie Cię ochrzciła :multi:
Zapomniałaś dodac ze " śliczna" :mad::evil_lol:

[quote name='mmbbaj']I to do tego kobieta przy nadziei :shake::evil_lol:[/quote]
I to jakiej :diabloti:

[quote name='malawaszka']w sumie to mogłoby wiele tłumaczyć bo kobieta w ciąży różne dziwne rzeczy potrafi zrobić/powiedziueć :evil_lol:[/quote]
Oj ciąży ciąży :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Pysiu... no powiedz.. bedziesz miała te szczeniaki czy nie... powiedz prosze.[/B][/COLOR][/FONT] :modla::modla::modla::modla::modla::modla::modla:[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]nie każ mi wracać do domu pełna wątpliwości,niewiedzy i ciekawości ... nie bądx taka tajemnicza [/B][/COLOR][/FONT][/quote]
Jestem okrutna i ...śliczna więc sobie poczekasz :diabloti:

[quote name='Vectra']rany :shake: kochana zlituj się :evil_lol:
ciężarna Pysia pisała że była ze Zmorką na USG i wyszło że Zmorka też przy nadziei :loveu:

KPW ?? :mad:[/quote]
Oj jaka ciężarna i jakie ma huśtawki emocjonalne :evil_lol:

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]grozisz mi??:eviltong:
że Zmorka to wiem :p, pytam czy Pysia też bedzie miała szkodniki, bo jakaś taka tajemnicza dziewucha jest :diabloti:
KPW?? :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
Pysia ma szkodniki w liczbie 5 ....TZ, Karol, Tommy, Zmorka i Szelma :cool1:

[quote name='Vectra']a po cholere ja ci mam grozić :crazyeye: ja ci tylko łopatologicznie staram sie wytłumaczyć :diabloti:[/quote]
No właśnie? Przemiła, grzeczna i delikatna dzieweczka Ewcia nigdy nikomu nie grozi :diabloti:

[quote name='mmbbaj']No jasne, że tak :loveu: A jutro nam to Pysia tylko oficjalnie potwierdzi :multi:[/quote]
Jak będę chciała i ochote miała ;):evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza i Avanti']Pysiu! bo ja już nie wiem... Z taką nostalgią o moim brzuchu pisałaś... To w końcu co? Kto będzie miał małe Pysio-Zmorko-Szelmusie???[/quote]
Buahahahaha Izuniu jak tez już sama nie wiem :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']Dzień Dobry Aniu :)
Tak - jutro piątek ale czy Wam to jutro obwieszcze to się dopiero zastanowie:diabloti:
Małe Zmorki pomiziane :)
[/quote]
Pysiu nie:placz: nie możesz mi tego zrobić ja tu siedze jak na szpilkach i się ciesze że już do piątku niedaleko,a ty chcesz mnie przetrzymać:shake: to mnie zabije:placz: :evil_lol:
P.S.małe Zmorki:loveu: jak to pięknie brzmi:loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Ania...Niuf*']Pysiu nie:placz: nie możesz mi tego zrobić ja tu siedze jak na szpilkach i się ciesze że już do piątku niedaleko,a ty chcesz mnie przetrzymać:shake: to mnie zabije:placz: :evil_lol:
P.S.małe Zmorki:loveu: jak to pięknie brzmi:loveu: :loveu: :loveu:[/quote]
Kurcze ja sama nie wiem czy do jutra się uda :shake: Też umieram..... Trzymaj kciuki aby to jutro było !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...