Jump to content
Dogomania

Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .


arima

Recommended Posts

No dobra wrzucam i tutaj fotki ;)

[attachment=18079:CAM01115.jpg]

 

[attachment=18080:CAM01124.jpg]

 

[attachment=18081:CAM00228.jpg]

 

[attachment=18082:CAM00227.jpg]

 

Mamusia apetyt ma tfu tfu bardzo dobry. Mleczka pełne cycusie. Nie chce wychodzić na dwór wcale. Muszę prosić usilnie.  Ale na dworze humor dopisuje mimo iż zaraz chce dodomu.

Pelątko troszkę zasmucone. Nie wie co się dzieje. Jego mamusia ( ja) spi osobno i się do niej dostać nie może. I boi się przechodzić w okolicy kratki oddzielającej część salonu dla nas a część dla Zirki. 

Zirunia dobra dziewczynka. Nikogo zjeść nie chce ;)  Ale na razie ma mieć spokój. 3 tyg. dajemy na luz. 

Link to comment
Share on other sites

No ja też teraz tylko przez telefon i już mnie te mądrości telefonu strasznie wkurzaja. Lubię np jak pytam kogoś czy coś zrobił czyli używam trzeciej osoby A mój telefon poprawia na pierwszą i generalnie wygląda to tak ze ciągle pytam ludzi czy coś zrobiłam ja :) ale zmian jest dużo więcej.. często niepojetych ???? A pimpki super :) czekam na fiyy takich już baraszkujacych 3-4 tygodniowych ;)

Link to comment
Share on other sites

Haha też mnie to " łodziami" z lekka w szok wprawiło ;)

 

W nocy co chwilkę pobudka bo Zirka wchodziła do maluchów chcąc je myć i karmić. Co 2 godz.? Nie. Ona jest nowoczesna matka i karmi co pół.... Więc ja wstawałam aby wyłączyć kwoke żeby jej nie było za gorąco. A potem aby włączyc... 

Maluszki porzybyły na wadze. Brzunie pełne, sucho, ciepło, wylizane- są więc spokojnie i nie płaczą. A że Zirka karmiona mięchem zmiksowanym z warzywami to i wzdęć brak. Tfu tfu!

 

A Zirka? No cóż. Poszłam z nimi na dwór. Zirka miała się załatwić jak zwykle na szybko i zmykać do domu. Akurat! Pele przyniósł piłkę, ona mu zabrała i zaczęły się gonitwy. Baba w połogu! Morde drze juz normalnie. Znikła cicha. skupiona Zirunia. Znowu mamy Zdzirke ;) 

Teraz ładuję baterie do aparatu. Może się włączy to zrobiłam bym Pelątku fotki przy zabawie.  Maluchom nie zrobię bo lampa nie działa....  Pozostaje telefon lub ktoś litościwy kto zjawi się z dobrym sprzętem u mnie. 

 

Pierwsza doba za nami i wszystko dobrze. I niech tak zostanie! Tfu tfu!

 

Imiona na C proszę :) TZ jedną nazwał Ciri i tak musi zostać bo się obrazi.  Ale potrzebuję polskich, wesołych z humorem imion dla dziewczynki i dwóch chłopców ;) 

Link to comment
Share on other sites

Cycolina to teraz jest Zira. Jako ze czynne ma wszystkie 10 cyców i we wszystkich ogrom mleka a maluchów szt.4 to ja zajmuję się wyciskaniem pokarmu z tych pod pachą aby zapalenie się nie wdało.

Czyli Zira wybiegana, zabawiona karmi maluchy i ręcznik papierowy....

 

Pele tez wybawiony i wybiegany teraz śpi. 

Też bym poszła spać, ale wykąpałam cały tył Zirce bo po porodzie masakra i teraz pilnuję aby była przykryta i wyschła ;)

 

 

Mam Ciri i Chmurka.  W rozmyśleniach Całus i Celebryta. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...