Jump to content
Dogomania

Galeria psów z Grupy 3 (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Yorkies

Recommended Posts

  • Replies 3.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dzięki Flaire :D a można instrukcję jak tego dokonać...jesteś takim dobrym duszkiem dogomani..

a Igor teraz ma 10 miesięcy a co do jego łapki to zabieg jeszcze przed nami właśnie teraz dostaje canviton i leczymy stan zapalny więc najgorsze jeszcze przed nami :cry: ale mam nadzieję,że później będzie już tylko lepiej

Link to comment
Share on other sites

Iguś waży teraz 2,20 właśnie wczoraj miał obcinaną główkę kości udowej, boli go łapka ale mamy nadzieję,że teraz już będzie tylko lepiej.

A tak przy okazji wiecie może coś o rehabilitacji psiaka po takim zabiegu?Rady weta. to jedno a rady doświadczonych dogomaników są bardzo cenne.

miło mi,że się Wam podoba wszystkie yorki mają to do siebie,że są śliczniutkie :D

Link to comment
Share on other sites

Sylwia,

Najlepiej zapytanie o rehabilitacje po takim zabiegu wrzuc na topic "weterynaria". Niestety nie mam doswiadczenia w tym zakresie wiec na pewno Ci nie pomoge. Ciesze sie, ze zabieg macie za soba. Teraz zycze Igusiowi szybkiego powrotu do zdrowia. No i czekamy na wiecej zdjec :)

pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Igor jest chudziutki bo odkąd ma problemy z łapką apetyt wyraźnie osłabł ale mam teraz nadzieję,że gdy dojdzie do siebie pare deko do wagi dorzucimy...ale mimo,że jest taki "scupły" morfologie miał super nawet wet się zdziwił a to zasługa royala

Link to comment
Share on other sites

Tak wlasnie przegladlam zdjecia i zaczynam tesknic do malych smrodow petajacych sie po domu... A Luska nie wie, jakie mysli mi laza po glowie :wink: Bo to dlatego, ze ostatnio odebralam pare telefonow odnosnie szczeniat - ach ci ludzie potrafia namieszac w glowie!

Igorku zycze szybkiego powrotu do zdrowia, bo pancia musi poczuc, ze ma w domu terriera! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

No dobra, czas na nowe zdjęcie Misi. Niby nic wielkiego, przecież już wiecie, że ona się lubi wylegiwać na łóżku, więc o co chodzi na tym zdjęciu? A więc żeby się tak położyć, to ona musiała tę poduszkę przesunąć z oczywistego miejsca obok drugiej poduszki w to miejsce, gdzie chciała mieć łeb. Dlaczego tak chciała? No przecież to jasne - tak jak poduszki normalnie leżą, przed misinym "przemeblowaniem", biedny pies musiałby leżeć pyskiem w ścianę! A ona chciała pyskiem na pokój, a dokładniej, w moim kierunku (zdjęcie zrobiłam siedząc przy komputerze). Takiego wiernego, oddanego mam psa! :wink:

Oczywiście trochę pościeli już podarła pazurami wprowadzając tego typu zmiany, ale jak pańcia może mieć pretensje jak psu nie potrafi zapewnić wygodnego wyrka i zostawia tak ważne sprawy w jej łapach?

malakudlatamisianapoduszce.jpg

Link to comment
Share on other sites

Alez ona pomyslowa!!! Z tego co widze, pozostawienie tak waznej rzeczy jak rozklad poduszek w Twoich Flaire rekach bylby raczej niefortunny ;) Lepiej pozostawic to w lapach i zebach Misi :)

Chociaz z drugiej strony, niektorzy posiadacze psow i zwolennicy TD takie zdjecie uznali by jako przejaw skrajnej demoralizacji :lol:

pozdrawiam z rownie zdemoralizowanego zakatka wraz ze swoim lozkowym psem :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...