Jump to content
Dogomania

3 ms mała tricolorka w pseudoschronisku, PILNIE DT!!!


mgie

Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nowa suńka, około 3-4 ms tricolorka, szkielecik z dużym brzuchem, to schronisko-przytulisko to jest zadupie z egoistycznym szefostwem, więc jakby ktos mógł wziąć mała na DT, z pewnością szybko znajdzie dom, ja się oferuje z ogłoszeniami, ona sie tam zmarnuje, albo pójdzie byle gdzie:-( tam juz nikt oprócz rolników nie przychodzi, ci co szukają psa jadą do Złotowa, bo oni się promują w okolicy i mają lepsze podejście, a tu...
wszystko NIE! BO NIE!!!

[img]http://i39.tinypic.com/inhflt.jpg[/img]

[img]http://i39.tinypic.com/ji2nfs.jpg[/img]

[img]http://i42.tinypic.com/34zdmdv.jpg[/img]


603 224 392
[email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

Co to znaczy , że zakaz robienia zdjęć ? Jesteście wolontariatem ? organizacją ? U nas bylo identycznie ale po roku walki mamy super zmiany.
Mogę trochę podpowiedziec a nuż się i u Was uda ? Czyje to jest schronisko ?

Oby suczynka szybko wyrwała się z tego obozu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia0607']Co to znaczy , że zakaz robienia zdjęć ? Jesteście wolontariatem ? organizacją ? U nas bylo identycznie ale po roku walki mamy super zmiany.
Mogę trochę podpowiedziec a nuż się i u Was uda ? Czyje to jest schronisko ?

Oby suczynka szybko wyrwała się z tego obozu.[/quote]


Schronisko gminne, jestem tam tylko ja,
choć w sumie oficjalnie schroniska już nie ma, zostało zamknięte przez powiatowego, bo nie spełnia zadnych wymogów, teraz jest to niby przytulisko i +-10psów
Zarządza tym komunalka, która ma dość dziwną polityke..., w każdym razie psy są na samym końcu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Trzeba ratować maleńką :-(.

Ciekawa jestem, czy jak to przytulisko wyda wszystkie swoje psy to czy zostanie całkowicie zamknięte czy też będzie nadal przyjmowało psy.[/quote]



To jest dość zawiłe, obok otworzono nowe schronisko, ale ta gmina się sfochała, że za drogo i dalej ciągnie swoje, psy są dowożone tylko z tej gminy,
A z wydaniem wszystkich może byc problem, już słyszałam że mało psów i nie będzie wydawania to prace straci:roll:
Niektóre mają wątki, inne allegro, ale przy braku współpracy ze strony schroniska to cięęężko....

Wydaje mi się, że na kanapowca dla starszej osoby sunia zbyt energiczna, ale nie wiem jaki tryb życia prowadzi babcia, a to różnie, tylko trzeba się liczyć z tym, że takie psy żyją po 15 lat...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Monia*']Nie chodzi o to! Szczurosława miała na myśli, że to szczeniak, ruchliwy, pełen energii, który potrzebuje ruchu i zabawy. Na pewno twojej babci obrazić/zdyskryminować nie chciała, tylko po prostu chciała abyś się zastanowiła czy babcia będzie w stanie zapewnić codzienne zajęcie tak młodemu szczeniorowi.[/quote]


Dokładnie;)
Miałam dziś ciężki dzień, wiec sie do rozmów nie nadaje.
Schronisko mam około 100km od siebie,więc żeby zdążyc mała wyciągnąć wolałabym żeby było dograne, do siebie jej wziąć nie moge bo dziewczynki ją zjedzą...

Link to comment
Share on other sites

Amstafka - fajnie, że Twoja babcia chce jakiegoś piesia przygarnąć.
Może ta malutka to faktycznie zbyt żywiołowa będzie ale to zapytaj swojej babci o to, jakiego pieska by chciała.
Są przecież inne starsze pieseczki w potrzebie i też by chciały, żeby je ktoś przyganął do serca.

Link to comment
Share on other sites

[quote]to mam rozumieć, że starsi ludzie nie mogą mieć psów bo co? W kalendarz mogą lada dzień kopnąć? trochę bez sensu:/ dyskryminacja osób starszych i mojej babci!!!
[/quote]
Nie chodzi o to! Szczurosława miała na myśli, że to szczeniak, ruchliwy, pełen energii, który potrzebuje ruchu i zabawy. Na pewno twojej babci obrazić/zdyskryminować nie chciała, tylko po prostu chciała abyś się zastanowiła czy babcia będzie w stanie zapewnić codzienne zajęcie tak młodemu szczeniorowi.

Link to comment
Share on other sites

Ale ja nie napisałam, że ona by ją wzięła na 100%:/ tylko jak by się jej spodobała... Szukacie domu tymczasowego dla tej suczki ja się zgodziłam pod warunkiem, że ktoś by mi ją przywiózł miałam już u siebie pieski na tymczasie i koty więc jakby co mogę ją przygarnąć:) Szkoda, że młoda jest tak daleko:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='amstafka']Ale ja nie napisałam, że ona by ją wzięła na 100%:/ tylko jak by się jej spodobała... Szukacie domu tymczasowego dla tej suczki ja się zgodziłam pod warunkiem, że ktoś by mi ją przywiózł miałam już u siebie pieski na tymczasie i koty więc jakby co mogę ją przygarnąć:) Szkoda, że młoda jest tak daleko:([/quote]


A masz może jakiś link do tematu tych psów?;)
No i nie wiadomo ile by potrzebowała tego tymczasowania i jakie masz koszty DT?
Jak coś postaram się żeby młoda szukała transportu z Bydgoszczy, zawsze bliżej...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...