Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 28.02.2024 o 23:35, Jaaga napisał:

Mówiłam Jarkowi, żeby mi wysłał dziś zdjęcia i info. Myślałam, że nie dostał, a byłam w związku i mogłam pokazać. 

Jutro wyślę zdjęcie koleżance, której siostra pytała mnie o jakąś nieduża suczke do adopcji. Tylko jej staruszka to też akurat buldożka, więc nie wiem czy będzie chciała druga. Pytała o kundelkę. 

Ta ze zdjęcia ma paskudną skórę. Prosi się o zeskrobiny, badanie mykologiczne i testy alergiczne. Potem leki, porządna dieta. Niestety czasem walka trwa całe życie psa i ludziom brakuje cierpliwości. Miałam sunię z AZS. Nowy opiekun musi mieć świadomość i liczyć się z kosztami.

Ona jest leczona u naszej wetki, TZ sprawdzał, ma kartę. Ma na imię Abi. Na FB nie na  żadnej grupy, organizacji, pomagającej bulldożkom, albo ja na potrafię znaleźć.😔

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam  za brak aktualnych wpłat na wątkach oraz opłaconych faktur - wszystko uzupełnię  w sobotni wieczór albo w niedzielę. Mieliśmy remont, dzisiaj koniec, ale zostało sprzątanie po remoncie i nam nadzieję, że nie potrwa długo.

Link to comment
Share on other sites

Siostra koleżanki jednak nie chce już drugiego buldożka.

Myślę że najlepiej zgłosić właśnie organizacji, która ma swoje DT i doświadczenie, bo mała jest fajna, ale wymaga zaangażowania i odpowiedniego prowadzenia weterynaryjnego. Jak ludzie wydadzą ja byle komu z ogłoszenia na FB to trafi albo do pseudo albo będzie bez leków i diety, a kiedy ludzie będą mieć dość to znowu ją komuś wepchną.

Mogę poszukać grup mopsikowo/buldożkowych, żeby Tola dala tam ogłoszenie, ale wiadomo że trzeba napisać że będzie po sterylce. Tam rownież siedzą pseuduchy i cwaniaki. Zaraz będą fochy że fundacja szuka domu, ale wybrzydza no i tysiac wiadomości. Przy zwierzakach w typie rasy to niestety norma.

Link to comment
Share on other sites

Malutka Myszka ze schroniska, która będzie u nas w Dt miała dzisiaj kolejne badanie i niestety nadal jest giargia, będzie Kolejna seria leków:(

Sunia już bardzo przyzwyczaiła się do p. Edyty, będzie rozpacz przy rozstaniu 😞

Bardzo nam smutno z tego powodu:(.

Jest pierwsza faktura za leczenie - 250 zł.

FELA  fakt.jpg

Link to comment
Share on other sites

Myszka u nas będzie miała na imię Felicja, dla przyjaciół Fela😉

Jak okaże się, że jest jednak młodziutka, to będziemy szukać nowego domu.

Takie są założenia.

received_930399611639458.jpeg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jutro jedziemy na wizytę wet z buldożką Abi, zobaczymy, jaki jest stan, prosimy o kciuki.

Zgłosił się DT z Zamościa i dwa DS z Polski, ale zobaczymy co będzie, jak sunia przejdzie zabieg.

Rasowemu zawsze łatwiej...

Link to comment
Share on other sites

Kolejne suczki, które potrzebują pomocy - dwie male istotki w typie szpica niemieckiego,  od zawsze w zimnym kojcu. Właściciel sprzedaje dom i chce się ich pozbyć. Z tego co wiem to jedna suczka jest wysterylizowana. Obie dziewczyny mają książeczki zdrowia.  

received_449076820786969.jpeg

received_1137281497269906.jpeg

received_430264466002651.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Jest na FB grupa szpice w potrzebie i hodowczyni szpiców działająca na FB tez w adopcjach. warto zgłosić tam suczki, żeby ich nie rozdzielać. To szyba szpice małe lub miniaturowe. One są drogie i chętnych na adopcję bedzie wielu.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.03.2024 o 11:08, elik napisał:

Czy wiadomo w jakim jest wieku ta sunia z czarnym grzbietem?

Czarna 2018, druga 2015 rok urodzenie 

Dnia 5.03.2024 o 11:25, Jaaga napisał:

Jest na FB grupa szpice w potrzebie i hodowczyni szpiców działająca na FB tez w adopcjach. warto zgłosić tam suczki, żeby ich nie rozdzielać. To szyba szpice małe lub miniaturowe. One są drogie i chętnych na adopcję bedzie wielu.

Dzięki, zgłosiłam je, ale tam tyle tych biedaków, że małe szanse na pomoc☹️

Link to comment
Share on other sites

Dwie biedy, podobno matka z synkiem, niewyobrażalnie  przerażeni, dzisiaj trafili do boksu ogólnego.😥 Sunia jest mała, oboje na zdjęciu wyglądają na większych

IMG-20240305-WA0044.jpg

IMG-20240305-WA0043.jpg

IMG-20240305-WA0009.jpg

IMG-20240305-WA0008.jpg

IMG_20240305_133044.jpg

Link to comment
Share on other sites

Czarna, malutka sunia, zwana w schronisku Pchełką, pokazywałam już ją poprzednim razem, taki trochę terrierek, trochę jamnik szorstkowłosy. Chciałam ją zabrać już tamtym razem do Murki, ale na razie nie na miejsca😔

IMG-20240305-WA0062.jpg

IMG-20240305-WA0059.jpg

IMG-20240305-WA0057.jpg

IMG-20240305-WA0056.jpg

IMG-20240305-WA0048.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...